Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2006 р.

1 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Преосвященнішому єпископу Почаївському Володимиру з сонмом духовенства на Божественній літургії в Успенському соборі Свято-Успенської Почаївської лаври. За Божественною літургією Владика рукопоклав у сан священика клірика Львівської єпархії диякона Ігора Деркача.

2 (пд) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин провів єпархіальні збори духовенства Львівської єпархії, збори парафіяльних священиків свято-Георгіївської церкви у м. Львові, нараду редакційної ради газети „Світло Православ”я” та нараду керівників єпархіальних відділів. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Гузєєвим Є.Ф. Владика також мав зустріч з мером міста Винники Львівської області п. Уваровим С.І.

3 (вт) - Владика Августин у Почаївській Духовній Семінарії провів заняття з порівняльного богослов'я та взяв участь у семінарі „Святоотечеська спадщина і виховання юнацтва”.

4 (сд) – Владика звершив молебень з акафістом перед іконою Божої Матері Тихвинською Львівською „Сльозоточивою” у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 (чт) – Владика провів збори працівників Львівського єпархіального управління. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв народного депутата України Шурму І.

6 (пт) – Владика молився на Царських часах, а також відслужив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів збори кліру цієї парафії.

7 (сб) – Архієпископ Августин очолив нічну всеношну та Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав засуджених, що відбувають покарання у виправній колонії №30 та № 48 у м. Львові. Також мав зустріч з керівниками цих закладів. Увечері очолив всеношну у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв вітання від духовенства, архієрейського та молодіжного хорів. Молодіжний хор провів різдвяні концерти у частина ВВ МВС, що дислокуються у м. Львові.

8 (нд) - Владика очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області. Цього ж дня у залі органної музики м. Львова відбувся різдвяний концерт, підготований архієрейським і молодіжним хорами Львівської єпархії.

9 (пд) - Владика Августин за згодою Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія очолив Божественну літургію церкві у м. Новоград-Волинському Житомирської області і привітав з 40-річним ювілеєм настоятеля храму благочинного Новоград-Волинського округу протоієрея Степана Маркевича.

10 (вт) – У м. Києві За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин очолив чин освячення храму та першу Божественну літургію у Богоявленській церкві Академії внутрішніх справ України. Спілкувався з керівництвом та курсантами навчального закладу.

11 (сд) – У Синодальному військовому відділі УПЦ Владика прийняв представників козацьких організацій. Потім відвідав Державний Департамент України з питань виконання покарань, де його прийняв Голова Кощинець В.В. та заступник голови Калашник Н.Г.. Цього ж дня Владика мав зустріч з начальником військового інституту при КДУ ім. Т. Шевченка полковником Балабіним В.В.

12 (чт) - Архієпископ Августин відвідав у м. Кременчуці Полтавської області виправну колонію для неповнолітніх, а також виправну колонію, де спілкувався з керівництвом закладів та засудженими.

13 (пт) – Владика у м. Києві в Державному Департаменті України з питань виконання покарань взяв участь у відкритті виставки прикладних і художніх робіт „Різдво Христове”, які виконали засуджені. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 (сб) – Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого і новорічний молебень у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з президентом агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б.

15 (нд) – Владика Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Шаргородського Пантелеімона разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії у м. Вінниці з нагоди його 45-річчя, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Макарій.

16 (пд) – У м. Києві Владика відвідав Посольство Білорусі в Україні, де мав зустріч Надзвичайним і Повноважним послом Білорусі в Україні В. Величко та дипломатами.

17 (вт) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з представниками військових формувань. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 (сд) – Владика очолив Божественну літургію з великою вечірнею та чином великого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав Львівську обласну державну адміністрацію, де відбулася нарада за участю Голови ЛОДА п. П. Олійника , представника міської ради та інших осіб з проблеми свято-Володимирської парафії на Сихові. Увечері очолив Всеношну.

19 (чт) – Владика очолив Божественну літургію з великою вечірнею та чином великого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері молився на вечірньому богослужінні. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Гузєєвим Є.Ф.

20 (пт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові (Сихів). Цього ж дня секретар Львівської єпархії взяв участь у врочистій академії з нагоди 87-ї річниці Злуки УНР та ЗУНР в єдину суверенну державу.

21 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив всеношну. Цього ж дня Владика провів нараду з кліриками свято-Георгіївської церкви та церковним активом.

22 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, а увечері – молебень з акафістом Богоявленню. Цього ж дня відбулися збори церковного активу.

23 (пд) – Архієпископ Августин відвідав Почесного консула Республіки Казахстан у Львові Кожана В.Д., привітав його з 60-річчям та вручив церковну нагороду. Також мав розмову з Командувачем військ ЗОК МО України генерал-лейтенантом Куцином М.М.

24 (вт) – У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з представниками громадських організацій.

25 (сд) – На Божественній літургії архієпископ Августин молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері відслужив молебень з акафістом.

26 (чт) – Архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де його прийняв Голова комітету по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією Стретович В.М. Потім відвідав Білоцерківську єпархію.

27 (пт) – Архієпископ Августин у Синодальному військовому відділі УПЦ провів зустріч з представниками козацьких організацій. Також мав зустріч з намісником Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом.

28 (сб) – У м. Москві архієпископ Августин мав зустріч з співробітниками Синодального військового відділу МП, а також молився на всеношній у церкві Вознесіння Господнього за Серпухівськими воротами.

29 (нд) – Архієпископ Августин у м. Москві разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив Святішому Патріарху Московському і всія Русі Олексію ІІ в Храмі Христа Спасителя. Мав бесіду зі Святішим Патріархом Московським і всія Русі Олексієм. Владика у м. Москві у Залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя взяв участь у роботі конференції „Глинські читання” на тему: „Православне виховання як основа вітчизняної педагогічної думки”.

30 (пд) – Архієпископ Августин був присутнім на пленарному засіданні ХIV Міжнародних Різдвяних освітніх читань у Державному Кремлівському Палаці.

31 (вт) – Владика взяв участь у пленарних засіданнях ХIV Міжнародних Різдвяних освітніх читаннях, які відбулися у Державному Кремлівському Палаці. Мав зустріч з Головою ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки

Интересные новости страны на новостном сайте istoknews.