Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2007 р.

1 (пд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія та ректора Почаївської Духовної Семінарії архімандрита Нафанаїла у співслужінні викладачів і студентів у священному сані звершив Божественну літургію в семінарському храмі преподобних Іова і Амфілохія Почаївських. Потім у свято-Успенському соборі Почаївської Лаври разом з іншими архієреями співслужив на урочистому молебні преподобному Амфілохію. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

           

2 (вт) – Владика Августин очолив засідання єпархіальної ради, а також збори духовенства Львівської єпархії. Потім мав зустріч із головою Союзу і Ради Союзу Всеукраїнського громадського об'єднання учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів генерал-полковником Палієм В.М. Також мав зустріч з президентом ГО “За права людини” п. Заверухою О.М.

     

3 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня мав зустріч із представниками військових формувань і козацьких організацій.

4 (чт) – Архієпископ Августин відвідав ВК-71 у м. Коростені Житомирської області, де, за згодою Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона, звершив Божественну літургію з хресним ходом. Також мав спілкування з керівництвом колонії та з засудженими. Цього ж дня Владика відвідав свято-Михайлівську церкву у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з президентом громадського об'єднання «За права людини» Заверухою О. М.

5 (пт) – Архієпископ Августин на запрошення Міністерства оборони України у складі української делегації на чолі з заступником Міністра оборони України п. Марі В.І. відвідав український миротворчий контингент в Косово, Сербія, де спілкувався з особовим складом, передав благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та різдвяні подарунки. Цього ж дня Владика Августин повернувся до м. Києва.

              

6 (сб) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. За Літургією Владика рукопоклав у сан диякона Олександра Парчевського. Потім звершив велику вечірню.

7 (нд) – Архієпископ Августин очолив нічну всеношну та Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. В єпархіальному управління Владика мав зустріч з Генеральним консулом РФ у Львові п. Гузєєвим Є.Ф. та консулом-радником Вранчану А.І. Потім відвідав засуджених, що відбувають покарання у виправних колоніях №30 та № 48 у м. Львові. Також мав зустріч з керівництвом цих закладів. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв академіка, директора Українського НДІ електропобутових машин “Веста” п. Возного В.Ф. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв різдвяні вітання від духовенства, архієрейського та молодіжного хорів.

        
  

8 (пд) – Владика Августин з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у церкві Собору Пресвятої Богородиці у с. Великому Полі Яворівського району Львівської області. Мав зустріч з головним гематологом МОЗ України професором Новаком В.Л. Увечері молився на богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (вт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві Львівської області, привітав настоятеля церкви протоієрея Стефана Хомина з днем його Ангела та вручив йому медаль св. кн. Володимира з нагоди 35-річчя його священичої хіротонії. У м. Львові мав зустріч з заступником начальника Львівської регіональної митниці Самойлюком В.О.

10 (сд) – Владика у м. Львові провів збори працівників єпархіального управління. Потім прийняв різдвяні вітання від настоятельки свято-Преображенського жіночого монастиря монахині Варвари з сестрами. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з начальником управління архітектури та містобудування м. Львова Ю. Криворучком.

11 (чт) – У м. Києві з нагоди Різдва Христового у свято-Покровському храмі при Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України відбувся урочистий молебень, концерт камерного хору „Покров” і святковий прийом для вищого офіцерського складу і генералів силових відомств нашої держави, організованого Владикою. Цього дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з начальником штабу ЗОКу генерал–лейтенантом Тютюнніковим В. М.

12 (пт) – Владика Августин у м. Львові прийняв групу школярів з середньої школи с. Мелень Коростенського району Житомирської області. Цього ж дня мав зустріч з заступником начальника штабу західного напряму Державної прикордоної служби України полковником Андрусиком І.Я.

13 (сб) – У м. Львові Владика Августин за участю духовенства м. Львова провів архієрейську різдвяну ялинку для дітей. Цього ж дня у свято-Троїцькій церкві у м. Львові Владика звершив чин похорону колишнього генерального директора державного авіапідприємства «Львівські авіалінії» Леонтія (в хрещенні - Леоніда) Загреви. Цього ж дня Владика та протоієрей Миколай Баранов мали зустріч з російськими культурними товариствами у м. Львові. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію свят. Василія Великого у свято-Покровському монастирі у с. Кострино Великоберезнянського району Закарпатської області. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав свято–Вознесенську парафію с. Тетевчиці Радехівського району Львівської області та привітав від імені Правлячого архієрея настоятеля парафії благочинного Радехівського округу протоієрея Василія Якимовича з Днем Ангела.

15 (пд) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня Владика відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з окремими депутатами.

16 (вт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив офіційну делегацію РПЦ з переговорів з Ефіопською Церквою. Цього дня делегація вилетіла з Москви до Дубаї, Об'єднані Арабські Емірати. Тут Владика з членами делегації ознайомився з визначними місцями столиці ОАЕ.

17 (сд) – Делегація прибула до м. Аддіс-Абеби, Ефіопія, де у приміщенні Ефіопської Патріархії відбулася зустріч делегації РПЦ з членами Богословської комісії Ефіопської Церкви. Цього ж дня архієпископа Августина з членами делегації прийняв Предстоятель Ефіопської Церкви Патріарх Абун Павел.

18 (чт) – Архієпископ Августин з членами делегації в Аддіс-Абебі відвідали центральний навчальний заклад Ефіопської Церкви - коледж Святої Трійці, де зустрілись з ректором коледжа архієпископом Тимофієм і представниками корпорації, музей-бібліотеку Патріархії Ефіопської Церкви. Також відвідали місце майбутнього будівництва нового корпусу Музичного училища церковной музики ім. Ярида, потім делегація зустрілась з керівництвом Комісії з розвитку Ефіопської Церкви і познайомилась з соціально-благодійною діяльністю. Цього ж дня делегацію прийняв Надзвичайний і Повноважний посол РФ в Ефіопії М.Ю. Афанас'єв та співробітники посольства. Увечері Владика та члени делегації на площі Джа Меда в Аддіс-Абебі були присутні на урочистостях з нагоди свята Богоявлення.

19 (пт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин в РЦНК в Аддіс-Абебі звершив Велику вечірню з чином великого освячення води. Потім делегація відвідала госпіталь російського Червоного Хреста ім. Балчі.

                                         

20 (сб) – Владика Августин та члени делегації відвідали один із стародавніх монастирів Ефіопської Церкви в Дебрі Лібаносі, де їх прийняв ігумен монастиря. Члени делегації ознайомилися з життям обителі, взяли участь у братській трапезі та спілкувалися з членами Духовного собору. Увечері цього ж дня у м. Аддіс-Абебі з нагоди прибуття делегація відбулася святкова вечеря у Посольстві РФ. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов мав зустріч з консулом-радником Генерального консульства РФ у Львові Вранчану А.І.

21 (нд) – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Аксумського Петра (Олександрійська Православна Церква) архієпископ Августин очолив Божественну літургію в православному соборі м. Аддіс-Абеби. Потім члени делегації відвідали вірменський собор святого Георгія та міське кладовище, де Владика звершив заупокійну літію за похованих тут православних дипломатів та емігрантів. Цього ж дня делегація прибула до м. Дубаї, ОАЕ.

22 (пд) – Делегація РПЦ повернулася до м. Москви. Потім Владика Августин прибув до м. Києва, а увечері повернувся до Львова. Секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав Почесне консульство Республіки Казахстан у м. Львові та передав вітання від Керуючого Львівською єпархією почесному консулу Кожану В. Д. з нагоди дня народження. Цього ж дня він був присутній на урочистій академії з нагоди 88-ї річниці Злуки УНР та ЗУНР, яка проходила в національному театрі опери та балету м. Львова.

23 (вт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Високопреосвященнішим митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом та Високопреосвященнішим архієпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном взяв участь у конференції ОГ “Путь православних” на тему: “Духовна безпека України”, яка пройшла у м. Ковелі Волинської області.

24 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у Архієрейських зборах Української Православної Церкви.

25 (чт) – На запрошення ректорату Академії Урядування та Адміністрації у м. Замості (Польща), Владика Августин у супроводі секретаря єпархії протоієрея Богдана Біласа прочитав лекцію на тему: “Роль старців у духовному керівництві”. Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин прийняв вікарія Чернівецької єпархії Преосвященнішого єпископа Хотинського Мелетія.

26 (пт) – Архієпископ Августин звершив чин освячення церкви та очолив першу Божественну літургію у домовій церкві у смт. Івано-Франковому Яворівського району Львівської області. Голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов відвідав Київський Іонінський ставропігійний чоловічий монастир.

27 (сб) – У м. Києві Владика Августин мав зустріч з Міністром України з надзвичайних ситуацій Шуфричем Н.І., а також з народним депутатом України Болдирєвим Ю.О. Потім молився у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі. Голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов відвідав Свято-Троїце-Сергієву Лавру. Цього ж дня співробітник відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії Придатченко С.І. взяла участь у складі жюрі обласної олімпіади з християнської етики.

28 (нд) – У Храмі Христа Спасителя у м. Москві архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії, яку очолив Святіший патріарх Московський і всієї Русі Олексій. Владика також мав розмову з Святішим Патріархом, Головою ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом, та Головою Синодальної Богословської комісії РПЦ Високопреосвященнішим митрополитом Мінським і Слуцьким Філаретом. Цього ж дня Владика відвідав Московський Зачат'євський ставропігійний жіночий монастир, де його прийняла настоятелька ігуменя Іуліанія. Голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов співслужив на Божественній літургії у свято-Нікольському храмі (в Кузнецах) в м. Москві. Потім відвідав ставропігійний Миколо-Угрешський чоловічий монастир.

29 (пд) – Архієпископ Августин був присутнім на пленарному засіданні ХV Міжнародних Різдвяних освітніх читань у Державному Кремлівському Палаці. У ХV Міжнародних Різдвяних освітніх читаннях взяла участь також делегація Львівської єпархії Української Православної Церкви.

30 (вт) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Також на запрошення керівництва взяв участь в урочистих заходах з нагоди 10-річчя міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору “Альфа”.

31 (сд) – У м. Москві у Військовій Академії Збройних Сил РФ ім. Фрунзе архієпископ Августин очолив роботу секції „Армія і Церква: аспекти військової науки для армійського і флотського духовенства”. Відбулися також зустрічі з воєначальниками. Потім Владика відвідав Патріархію, де його прийняв вікарій Святішого Патріарха Високопреосвященніший архієпископ Істринський Арсеній.



 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки

Аккумуляторы автомобильные для японских авто купить аккумулятор на авто.