Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


лютий 2008 р.

1 (пт) - У м. Копенгагені, Данія, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у зустрічі з організаторами ХІХ Міжнародної конференції Головних військових капеланів НАТО. Цього ж дня Владика відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. Керівник відділу релігійної освіти і катехізації Львівської єпархії прот. Миколай Баранов у м. Москві мав зустріч з ректором Московського Свято-Тихоновського Гуманітарного Університету прот. Володимиром Воробйовим.

2 (сб) - Владика Августин прийняв з голову військового братства св. вмч. Димитрія Солунського Кузнєцова О.І. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

3 (нд) - Владика звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив освячення приміщень одного з Львівських підприємств. Увечері очолив вечірню з акафістом блаженній Ксенії Петербурзькій.

4 (пн) - Архієпископ Августин у м. Львові був на зустрічі з президентом Папської Ради «Справедливість і Мир» та Папської Ради у справах душпастирства мігрантів та подорожуючих кардиналом Ренато Рафаеле Мартіно А також владика Августин мав бесіду з Апостольським нунцієм в Україні архієпископом Іваном Юрковичем. Цього ж дня Владика Владика мав зустріч з начальником групи зв'язків з громадськістю та ЗМІ Управління Західного Територіального командування Внутрішніх Військ МВС України Голубом В.М. Провів збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері звершив постриг інокіні Єлизавети.

5 (вт) - Владика Августин відправив молебень у свято - Володимирівській церкві у приміщенні комітетів Верховної Ради у м.Києві. У Верховній Раді мав зустрічі з депутатами різних фракцій. Потім мав зустріч з вікарієм Київської митрополії Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром, а також з ректором КДА і С Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм, а також з представниками громадських організацій.

6 (сд) - У Києво-Печерській Лаврі архієпископ Львівський і Галицький Августин був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також був присутнім на церемонії нагородження Його Блаженством представників спеціальних підрозділів МВС та СБУ церковними орденами. Потім у присутності Надзвичайного та Повноважного посла Російської Федерації в Україні Черномирдіна В.С., Генерального консула РФ у м. Львові Гузєєва Є.Ф., військових аташе та представників громадських організацій відправив панахиду на кладовищі Києво-Печерської Лаври. Мав зустрічі з секретарем Київської митрополії протоієреєм Віталієм Косовським, а також з представниками громадських організацій. Спілкувався з Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Католицької Церкви Іваном Юркевичем та кардиналом Ренатом Рафаеле Мартіно. На запрошення керівництва владика Августин відвідав з архіпастирським візитом Управління боротьби з тероризмом і захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів.

7 (чт) - У день пам'яті священномученика Володимира, митрополита Київського архієпископ Августин відвідав свято-Володимирівську парафію у м. Бродах, де у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну літургію. Увечері у Львівському єпархіальному управлінні прийняв заступника Голови Президії Міжнародної ради російських співвітчизників, Головою Російського товариства імені О.Пушкіна Лютикова О.Ю.

8 (пт) - На запрошення Генерального Консула Російської Федерації у м. Львові Є.Ф.Гузєєва владика Августин був на прийомі з нагоди Дня дипломатичного працівника Росії і привітав його працівників з професійним святом. Потім відвідав Львівський авіаремонтний завод. Зустрівся з генерал- лейтенантом авіації Синенком Ю.М.

9 (сб) - Архієпископ Августин дав інтерв'ю для першого циклу телепрограм Білоруського телебачення телерадіокомпании «Гродна».

10 (нд) - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Після літургії, з нагоди річниці з дня кончини О.С.Пушкіна, відправив панахиду. Потім Владика продовжив роботу з журналістами білоруської телерадіокомпаніі «Гродна» для програми «Карані». Мав зустріч з представниками ЗС України.

11 - (пн) Владика мав зустріч з президентом Агентства з економічної безпеки Мальсаговим В.Б. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 - (вт) З нагоди 270-ї річниці побудови храму, владика Августин у с. Віднові Жовківського р-ну, очолив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі, яка звершувалась грецькою і церковно-слов'янською мовами. Увечері мав зустріч з представниками правоохоронних органів.

       

13 - (сд) Архієпископ Августин у м. Києві був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Також відвідав Управління Державної охорони України, де мав зустріч з керівництвом.

14 - (чт) У м. Києві Владика Августин був на прийомі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, де представив Предстоятелю УПЦ заслуженого журналіста України Хрієнка М.Г., який звершив дві подорожі за проектом «Українці за Уралом». У Синодальному військовому відділі мав зустрічі з представниками військових формувань. Молився на всеношній в Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

15 - (пт) Архієпископ Августин у співслужінні духовенства Жовківського благочиння звершив Божественну літургію у свято-Троїцькій парафії у с. Звертів Жовківського р-ну.

16 - (сб) Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 - (нд) Владика Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 - (пн) У Львівській єпархії Високопреосвященніший Владика мав зустріч з настоятелькою свято-Преображенського монастиря ігуменею Варварою. Також привітав із 70-річним ювілеєм автора релігійно-просвітницької програми «Спадщина» на Львівському телебаченні Курдуса М.Д. та нагородив його архієрейською грамотою.

19 - (вт) Владика відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру. Також прочитав лекції з Порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії.

20 - (сд) У Львівській єпархії архієпископ Августин мав зустріч з генерал-лейтенантом авіації Синенком Ю.М. та льотчиком-випробувачем 1-го класу Державного науково-виробничого центру полковником Сотниковим Е.В. На запрошення Посольства Держави Ізраїль в Україні та за благословенням архієпископа Августина протоієрей Євген Щирба був присутній на церемонії нагородження Праведників народів світу.

21 (чт) - У м. Києві архієпископ Августин відвідав Верховну Раду, де мав зустріч з народними депутатами України. У свято-Покровській церкві при Головному військовому госпіталі Міністерства оборони України відбулося відкриття виставки художніх робіт релігійного характеру засуджених, тому числі жінок і дітей, у якому взяли участь Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, Голова Державного Департаменту України з питань виконання покарань Кощинець В.В. і голова Синодального військового відділу Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир вручив церковний орден Голові Департаменту та двом начальникам провідних управлінь. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з начальником відділу у справах релігій та національностей ЛОДА Курашем Р.І.

22 (пт) – У м. Києві Архієпископ Августин взяв участь у роботі круглого столу «Концепція державно-конфесійних відносин в Україні», організованому Центром Разумкова і Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні. На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла РФ в Україні, Спеціального представника Президента РФ з розвитку торгово-економічних відносин з Україною Чорномирдіна В.С. та Аташе з питань оборони при Посольстві РФ в Україні генерал-лейтенанта Кузьмічова В. був на прийомі в Посольстві Росії з нагоди дня Захисника Вітчизни.

23 (сб) - Владика Августин взяв участь в урочистому засіданні Ради «Союзу патріотичних сил» спільно з Радою «Об'днання ветеранів розвідки України». Цього ж дня відвідав м. Фастів Київської обл., де привітав від імені Синодального військового відділу Суботіна В.І. з 60-річчям з Дня народження. Цього ж дня архієпископ Августин прибув до м. Москви.

24 (нд) - За благословенням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія ІІ архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив за Божественною літургією Першоієрарху Руської Православної Церкви за кордоном Високопреосвященнішому митрополиту Східно-Американському і Нью-Йоркському Лавру у свято-Стрітенському ставропігійному чоловічому монастирі у м. Москві. Після богослужіння був на прийомі у намісника обителі архімандрита Тихона. На всеношній разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії Святішому патріарху Московському і всієї Русі Олексію ІІ у Єлохівському свято-Богоявленському кафедральному соборі.

25 (пн) - У день пам'яті святителя Московського Олексія, всієї Русі чудотворця Високопреосвященніший владика Августин з сонмом архіпастирів та духовенства співслужив Святішому патріарху Московському і всієї Русі Олексію ІІ і Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у кафедральному Храмі Христа Спасителя у м. Москві. Потім разом з іншими архієреями був на урочистому прийомі з нагоди Дня тезоіменитства Святішого патріарха.

26 (вт) - У м. Києві відвідав Києво-Печерську Лавру, також був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Відвідав комітети Верховної Ради України, а також свято-Покровський жіночий монастир. Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з директором Інституту Екуменічних Студій УКУ Антуаном Аржаковським. В цей день керівник відділу релігійної освіти і катехізації Львівської єпархії прот. Миколай Баранов взяв участь у конференції «Срітенські вечори» у Волинській Духовній семінарії.

27 (сд) - Владика Августин очолив молебень з акафістом перед Почаївською іконою Божої Матері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 (чт) - У м.Києві у Синодальному військовому відділі Владика мав зустріч з представниками Військово-Медичної Академії. В цей же день взяв участь у прес-конференції в УНІАН «Про відкритість і прозорість Державної кримінально-виконавчої служби України».

29 (пт) – Архієпископ Августин звершив таїнство шлюбу. Увечері очолив заупокійне богослужіння в свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки

Насосы для воды бытовые смотрите на сайте.