Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


лютий 2008 р.

1 (пт) - У м. Копенгагені, Данія, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у зустрічі з організаторами ХІХ Міжнародної конференції Головних військових капеланів НАТО. Цього ж дня Владика відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. Керівник відділу релігійної освіти і катехізації Львівської єпархії прот. Миколай Баранов у м. Москві мав зустріч з ректором Московського Свято-Тихоновського Гуманітарного Університету прот. Володимиром Воробйовим.

2 (сб) - Владика Августин прийняв з голову військового братства св. вмч. Димитрія Солунського Кузнєцова О.І. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

3 (нд) - Владика звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив освячення приміщень одного з Львівських підприємств. Увечері очолив вечірню з акафістом блаженній Ксенії Петербурзькій.

4 (пн) - Архієпископ Августин у м. Львові був на зустрічі з президентом Папської Ради «Справедливість і Мир» та Папської Ради у справах душпастирства мігрантів та подорожуючих кардиналом Ренато Рафаеле Мартіно А також владика Августин мав бесіду з Апостольським нунцієм в Україні архієпископом Іваном Юрковичем. Цього ж дня Владика Владика мав зустріч з начальником групи зв'язків з громадськістю та ЗМІ Управління Західного Територіального командування Внутрішніх Військ МВС України Голубом В.М. Провів збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері звершив постриг інокіні Єлизавети.

5 (вт) - Владика Августин відправив молебень у свято - Володимирівській церкві у приміщенні комітетів Верховної Ради у м.Києві. У Верховній Раді мав зустрічі з депутатами різних фракцій. Потім мав зустріч з вікарієм Київської митрополії Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром, а також з ректором КДА і С Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм, а також з представниками громадських організацій.

6 (сд) - У Києво-Печерській Лаврі архієпископ Львівський і Галицький Августин був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також був присутнім на церемонії нагородження Його Блаженством представників спеціальних підрозділів МВС та СБУ церковними орденами. Потім у присутності Надзвичайного та Повноважного посла Російської Федерації в Україні Черномирдіна В.С., Генерального консула РФ у м. Львові Гузєєва Є.Ф., військових аташе та представників громадських організацій відправив панахиду на кладовищі Києво-Печерської Лаври. Мав зустрічі з секретарем Київської митрополії протоієреєм Віталієм Косовським, а також з представниками громадських організацій. Спілкувався з Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Католицької Церкви Іваном Юркевичем та кардиналом Ренатом Рафаеле Мартіно. На запрошення керівництва владика Августин відвідав з архіпастирським візитом Управління боротьби з тероризмом і захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів.

7 (чт) - У день пам'яті священномученика Володимира, митрополита Київського архієпископ Августин відвідав свято-Володимирівську парафію у м. Бродах, де у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну літургію. Увечері у Львівському єпархіальному управлінні прийняв заступника Голови Президії Міжнародної ради російських співвітчизників, Головою Російського товариства імені О.Пушкіна Лютикова О.Ю.

8 (пт) - На запрошення Генерального Консула Російської Федерації у м. Львові Є.Ф.Гузєєва владика Августин був на прийомі з нагоди Дня дипломатичного працівника Росії і привітав його працівників з професійним святом. Потім відвідав Львівський авіаремонтний завод. Зустрівся з генерал- лейтенантом авіації Синенком Ю.М.

9 (сб) - Архієпископ Августин дав інтерв'ю для першого циклу телепрограм Білоруського телебачення телерадіокомпании «Гродна».

10 (нд) - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Після літургії, з нагоди річниці з дня кончини О.С.Пушкіна, відправив панахиду. Потім Владика продовжив роботу з журналістами білоруської телерадіокомпаніі «Гродна» для програми «Карані». Мав зустріч з представниками ЗС України.

11 - (пн) Владика мав зустріч з президентом Агентства з економічної безпеки Мальсаговим В.Б. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 - (вт) З нагоди 270-ї річниці побудови храму, владика Августин у с. Віднові Жовківського р-ну, очолив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі, яка звершувалась грецькою і церковно-слов'янською мовами. Увечері мав зустріч з представниками правоохоронних органів.

       

13 - (сд) Архієпископ Августин у м. Києві був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Також відвідав Управління Державної охорони України, де мав зустріч з керівництвом.

14 - (чт) У м. Києві Владика Августин був на прийомі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, де представив Предстоятелю УПЦ заслуженого журналіста України Хрієнка М.Г., який звершив дві подорожі за проектом «Українці за Уралом». У Синодальному військовому відділі мав зустрічі з представниками військових формувань. Молився на всеношній в Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

15 - (пт) Архієпископ Августин у співслужінні духовенства Жовківського благочиння звершив Божественну літургію у свято-Троїцькій парафії у с. Звертів Жовківського р-ну.

16 - (сб) Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 - (нд) Владика Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 - (пн) У Львівській єпархії Високопреосвященніший Владика мав зустріч з настоятелькою свято-Преображенського монастиря ігуменею Варварою. Також привітав із 70-річним ювілеєм автора релігійно-просвітницької програми «Спадщина» на Львівському телебаченні Курдуса М.Д. та нагородив його архієрейською грамотою.

19 - (вт) Владика відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру. Також прочитав лекції з Порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії.

20 - (сд) У Львівській єпархії архієпископ Августин мав зустріч з генерал-лейтенантом авіації Синенком Ю.М. та льотчиком-випробувачем 1-го класу Державного науково-виробничого центру полковником Сотниковим Е.В. На запрошення Посольства Держави Ізраїль в Україні та за благословенням архієпископа Августина протоієрей Євген Щирба був присутній на церемонії нагородження Праведників народів світу.

21 (чт) - У м. Києві архієпископ Августин відвідав Верховну Раду, де мав зустріч з народними депутатами України. У свято-Покровській церкві при Головному військовому госпіталі Міністерства оборони України відбулося відкриття виставки художніх робіт релігійного характеру засуджених, тому числі жінок і дітей, у якому взяли участь Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, Голова Державного Департаменту України з питань виконання покарань Кощинець В.В. і голова Синодального військового відділу Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир вручив церковний орден Голові Департаменту та двом начальникам провідних управлінь. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з начальником відділу у справах релігій та національностей ЛОДА Курашем Р.І.

22 (пт) – У м. Києві Архієпископ Августин взяв участь у роботі круглого столу «Концепція державно-конфесійних відносин в Україні», організованому Центром Разумкова і Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні. На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла РФ в Україні, Спеціального представника Президента РФ з розвитку торгово-економічних відносин з Україною Чорномирдіна В.С. та Аташе з питань оборони при Посольстві РФ в Україні генерал-лейтенанта Кузьмічова В. був на прийомі в Посольстві Росії з нагоди дня Захисника Вітчизни.

23 (сб) - Владика Августин взяв участь в урочистому засіданні Ради «Союзу патріотичних сил» спільно з Радою «Об'днання ветеранів розвідки України». Цього ж дня відвідав м. Фастів Київської обл., де привітав від імені Синодального військового відділу Суботіна В.І. з 60-річчям з Дня народження. Цього ж дня архієпископ Августин прибув до м. Москви.

24 (нд) - За благословенням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія ІІ архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив за Божественною літургією Першоієрарху Руської Православної Церкви за кордоном Високопреосвященнішому митрополиту Східно-Американському і Нью-Йоркському Лавру у свято-Стрітенському ставропігійному чоловічому монастирі у м. Москві. Після богослужіння був на прийомі у намісника обителі архімандрита Тихона. На всеношній разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії Святішому патріарху Московському і всієї Русі Олексію ІІ у Єлохівському свято-Богоявленському кафедральному соборі.

25 (пн) - У день пам'яті святителя Московського Олексія, всієї Русі чудотворця Високопреосвященніший владика Августин з сонмом архіпастирів та духовенства співслужив Святішому патріарху Московському і всієї Русі Олексію ІІ і Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у кафедральному Храмі Христа Спасителя у м. Москві. Потім разом з іншими архієреями був на урочистому прийомі з нагоди Дня тезоіменитства Святішого патріарха.

26 (вт) - У м. Києві відвідав Києво-Печерську Лавру, також був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Відвідав комітети Верховної Ради України, а також свято-Покровський жіночий монастир. Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з директором Інституту Екуменічних Студій УКУ Антуаном Аржаковським. В цей день керівник відділу релігійної освіти і катехізації Львівської єпархії прот. Миколай Баранов взяв участь у конференції «Срітенські вечори» у Волинській Духовній семінарії.

27 (сд) - Владика Августин очолив молебень з акафістом перед Почаївською іконою Божої Матері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 (чт) - У м.Києві у Синодальному військовому відділі Владика мав зустріч з представниками Військово-Медичної Академії. В цей же день взяв участь у прес-конференції в УНІАН «Про відкритість і прозорість Державної кримінально-виконавчої служби України».

29 (пт) – Архієпископ Августин звершив таїнство шлюбу. Увечері очолив заупокійне богослужіння в свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки