Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


березень 2008 р.

1 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика Августин звершив Божественну літургію та вселенську панахиду.

2 (нд) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненского і Острозького Варфоломея Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 55-річчя з Дня його народження. Разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у свято-Миколаївському монастирі у м. Городку Рівненської обл.

4 (вт) – У м. Коростені Владика відвідав Коростенський міжрайонний відділ УМВС України у Житомирській обл. У м. Києві зустрівся з Головою громадської ради при Міністерстві оборони Андресюком Б.П.

5 (сд) – Владика Августин у м. Києві відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з народними депутатами, а також Кабінет Міністрів, де зустрівся з Міністром Кабінету Міністрів Крупком П.М. і привітав його з 50-річчям. В цей день керівник відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії, член комісії з християнської етики та виховання при Львівській ОДА протоієрей Миколай Баранов взяв участь у конференції «Християнська етика в українській школі», яка проходила у м. Львові.

6 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з заступником голови Російського культурного товариства ім. О.С.Пушкіна Провозіним В.В. Також мав зустріч з командувачем Внутрішніх військ Західного територіального управління генералом-майором Конопляником С.В.

7 (пт) - Архієпископ Августин у м. Львові очолив єпархіальні збори духовенства.

8 (cб) - Владика звершив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (нд) - Владика Августин звершив Божественну літургію у Будинку людей похилого віку. Потім звершив заупокійну літію біля пам'ятника Т. Г. Шевченку на центральній площі у м. Львові з нагоди дня його народження. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив чин прощення перед початком Великого посту.

           

10 (пн) – Архієпископ Августин вранці молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. На Великому повечір'ї Владика очолив читання Великого канону преп. Андрія Критського і виголосив молитви на початок Великого посту.

11 (вт) – Вранці Владика молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. На Великому повечір'ї у свято-Троїцькій церкві у м. Львові очолив читання Великого канону преп. Андрія Критського.

     

12 (сд) – Архієпископ Августин очолив літургію Напередосвячених Дарів у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. На Великому повечір'ї у свято-Володимирівській церкві у Сихівському мікрорайоні Владика очолив читання Великого канону преп. Андрія Критського.

13 (чт) – Владика Августин молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. На Великому повечір'ї очолив читання Великого канону преп. Андрія Критського у свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві. Мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Гузєєвим Є.Ф. Цього ж дня відбувся запис проповіді владики Августина на початок Великого посту для Львівського телебачення.

14 (пт) – Владика Августин звершив літургію Напередосвячених Дарів у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

15 (сб) – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив Божественну літургію, а увечері - всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

16 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію, за якою молився за православних християн Албанії, які постраждали внаслідок великого вибуху на військовій базі. Також очолив традиційний Чин неділі Православ'я у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив 1-шу Пассію.

     

17 (пн) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відслужив літію за новопреставленого Першоієрарха Руської Зарубіжної Церкви Високопреосвященнішого митрополита Східно-Американського і Н'ю-Йоркського Лавра. Також направив Першому заступнику Голови Архієрейського Синоду Руської Зарубіжної Церкви Високопреосвященнішому архієпископу Сіднейському і Австралійсько-Новозеландському Іларіону лист співчуття з приводу смерті митрополита Лавра. У Львівській єпархії Владика мав робочу зустріч з Головою Львівського осередка громадської організації «Путь Православних» дияконом Володимиром Білошицьким, а також з Головою Православного воїнського братства святого великомученика Димитрія Солунського Кузнецовим О.І.

18 (вт) Архієпископ Августин прочитав лекції з Порівняльного богослів'я у Почаївській Духовній семінарії. Також відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру. В цей день за благословенням Високопреосвященнішого владики Августина на запрошення Генерального Консула Республіки Польща у Львові Посла Вєслава Осуховскі секретар Львівської єпархії прот. Богдан Білас взяв участь в урочистому відкритті фотографічної виставки «Хрест – символ і дійсність християнської Європи».

19 (сд) - У м. Києві владика Августин відвідав Києво-Печерську Лавру. В Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками силових структур. Мав зустріч з вікарієм Києвської митрополії Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром. Відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з народними депутатами.

20 (чт) – Архієпископ Августин у м. Києві відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з народними депутатами. Був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі мав зустрічі з представниками громадських організацій. Відвідав Об'єднаний навчальний центр Повітряних Сил ЗС України у м. Васильків Київської обл., де спілкувався з начальником центру полковником Нікіфоровим М.М. та особовим складом.

21 (пт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв представників громадських організацій, а також настоятельку свято-Преображенського монастиря ігуменю Варвару. Очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

22 (сб) - Владика Августин звершив Божественну літургію, а також увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

23 (нд) – Владика Августин звершив Божественну літургію у свято-Преображенському монастирі у м. Львові, а ввечері – Пасію у свято-Георгіївській у м. Львові.

25 (вт) – Високопреосвященніший архієпископ Августин відвідав навчальний центр Внутрішніх військ МВС України у с. Нові Петрівці Київської обл., де на запрошення командування спецпідрозділу «Барс» взяв участь в урочистостях з нагоди 16-ї річниці створення Внутрішніх військ МВС України.
Керівник відділу релігійної освіти і катехизації протоієрей Миколай Баранов у м. Києві взяв участь у конференції «Педагогика духовності: традиції і сучасність», яка проходила за благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви.

26 (сд) – У м. Києві Владика Августин на запрошення командування взяв участь в урочистих заходах з нагоди 16-ї річниці від Дня утворення внутрішніх військ МВС України, на яких виступив Президент України В.А. Ющенко. Керівник відділу релігійної освіти і катехизації протоієрей Миколай Баранов у м. Києві відвідав свято-Троїцький Іонінський монастир та його прийняв намісник монастиря архімандрит Іона (Черепанов).

27 (чт) – Член Комісії з християнської етики та виховання при Львівській облдержадміністрації протоієрей Миколай Баранов взяв участь у робочому засіданні комісії.

28 (пт) – Владика очолив вечірнє заупокійне богослужіння в свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

29 (сб) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію і вселенську панахиду, а увечері - всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

30 (нд) - Владика Августин звершив Божественну літургію у домовій церкві на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радосте» у смт. Івано-Франкове Яворівського р-ну Львівської обл. Увечері очолив чин Пасії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки