Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


червень 2008 р.

1 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня відвідав Яворівський військовий полігон. З нагоди 68-річниці виселення мешканців с. Велика Вишенька Яворівського р-ну Львівської обл. Владика виступив перед присутніми, відвідав кладовище біля зруйнованої військовими церкви і виголосив вічную пам'ять спочилим.

2 (пн) – За благословенням архієпископа Августина, секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав м. Турку Львівської обл., де мав зустріч з Головою Турківської райдержадміністрації Бегеєм Б.І. і Головою Турківської районної ради Лилом Ю.Д.

3 (вт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, а також прийняв випускний іспит з Порівняльного богослов'я у студентів Почаївської Духовної семінарії. Цього ж дня голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов з групою школярів відвідав свято-Троїце-Кирило-Мефодієвський жіночий монастир у м. Свалява Закарпатської області та мав зустріч з настоятелькою монастиря ігуменею Ніною.

4 (сд) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 (чт) – З нагоди престольного свята Вознесення Господнього Владика Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Вознесенській церкві у с. Сулимові Жовківського р-ну Львівської обл., а також нагородив парафіян своїми благословенними грамотами. Цього ж дня мав зустріч з начальником відділу у справах релігій та національностей ЛОДА Курашем Р.І. та начальником Яворівського РВ ГУМВС України у Львівській області Домніцак Р.В.

6 (пт) – Архієпископ Августин записав проповідь для релігійно-просвітницької програми «Спадщина» на 12 каналі Львівського телебачення.

7 (сб) – На запрошення командування Владика Августин взяв участь в церемонії складання присяги у Галицькій бригаді внутрішніх військ МВС України у м. Львові. Владика поблагословив молодих солдатів, окропив святою водою та кожному воїну дав іконку та молитвослов православного воїна. Після ознайомлення з умовами служби у військовій частині разом із командуванням Владика зустрівся із батьками молодих солдатів. Цього ж дня архієпископ Августин вручив секретарю Львівської єпархії протоієрею Богдану Біласу нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира – орден святого Нестора Літописця. За благословенням Владики у приміщенні Львівської єпархії відбулися установчі збори Союзу православних батьків Львівщини.

       

8 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а також звершив таїнство Вінчання в свято-Троїцькій церкві. Цього ж дня відбувся ефір телевізійної програми «Спадщина».

9 (пн) – Владика очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

10 (вт) – Львівську єпархію відвідала паломницька група школярів з м. Коростеня Житомирської обл.

11 (сд) – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. З нагоди 60-річного ювілею вручив нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира – орден преподобного Нестора Літописця – настоятелю свято-Богоявленської церкви у с. Грозьово Самбірського р-ну Львівської області митрофорному протоієрею Василію Вовчківу. Потім разом із секретарем Львівської єпархії протоієреєм Богданом Біласом був на прийомі у Голови Львівської обласної держадміністрації М. І. Кмітя. Цього ж дня, на запрошення Генерального консула Російської Федерації у Львові Гузєєва Є.Ф., разом з Преосвященним єпископом Хотинським Мелетієм та Преосвященним єпископом Івано-Франківським і Коломийським Пантелеімоном був присутній на урочистостях з нагоди національного свята Дня Росії та святковому концерті у Львівському національному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької. Також Владика спілкувався з Генеральним Консулом Румунії у Чернівцях радником міністра проф. Р.Сендулеску.

12 (чт) – Архієпископ Августин у м. Львові взяв участь у роботі Першого Екуменічного соціального тижня «Подбай про ближнього», в рамках якого виступив на засіданні секції «Моделі соціальної політики в Україні та їхнє втілення у співпраці українських християнських Церков» з доповіддю «Духовно-пастирська опіка і благодійна діяльність в місцях позбавлення волі – важлива складова соціального служіння в Православній Церкві». Під час семінару Владика мав зустріч з Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Іваном Юрковичем та Послом Франції в Україні Жан-Поль Везіаном. Цього ж дня, за благословенням Владики Августина, студенти Почаївської духовної семінарії відвідали Львівську єпархію, де мали практичне заняття з Порівняльного богослов'я.

13 (пт) – У Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин молився на Божественній літургії, яку очолив Високопреосвященніший архієпископ Вишгородський Павел. Потім владики Августин і Павел з сонмом духовенства звершили Хресний хід з мощами преподобного Агапіта Печерського до Ближніх печер. У Хресто-Воздвиженській церкві архієпископ Августин очолив молебень з нагоди випуску слухачів Військово-Медичної Академії України і вручив їм спеціальні пам'ятні благословенні грамоти. Потім відвідав Васильківський районний відділ управління МВД України у Київській обл., де його прийняв начальник Корольчук Л.П. В цей день, на запрошення начальника головного управління охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації проф. І. Герича та голови Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Ю. Білого, за благословенням Владики Августина, полковник медичної служби диякон Сергій Резніков взяв участь в урочистостях з нагоди професійного свята Дня медичного працівника.

14 (сб) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив заупокійну Божественну літургію і вселенську панахиду, а увечері – всеношну.

15 (нд) – З нагоди престольного свята архієпископ Августин у співслужінні духовенства у свято-Троїцькій церкві у м. Львові звершив Божественну літургію та вечірню з читанням колінопреклоненних молитов. За Літургією звершив хіротесію у іподиякона Івана Тимчишина.

16 (пн) – За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин у м. Києві очолив Божественну літургію у свято-Миколаївській церкві, що на р. Дніпрі, звідки почався Хресний хід з іконами «Хрещення Русі» містами – районними центрами України з нагоди 1020-річчя Хрещення Русі. Потім відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Відвідав свято-Михайлівську парафію у с. Меленях Коростенського р-ну та свято-Преображенську церкву у м. Новоград-Волинському Житомирської області.

17 (вт) – Владика Августин відвідав свято-Миколаївську церкву у м. Олевську Житомирської обл. Цього ж дня на запрошення Преосвященнішого єпископа Турівського і Мозирського Стефана очолив святкову Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у с. Глушковичі Лельчицького р-ну Гомельської обл., Білорусь. За благословенням владики Августина, делегація Львівської єпархії взяла участь у Першій Всеукраїнській прощі працівників пенітенціарної системи України, яка відбулась у с. Зарваниці у Тернопільської обл.

18 (сд) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з головним редактором газети «Русский вестник» Шерешковим С.І.

19 (чт) – Відвідав Військово-медичний клінічний центр Західного регіону. Цього ж дня відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, також звершив чин освячення автотранспорту підрозділу силових структур у м. Києві. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав Санкт-Петербурзьку Духовну Академію, де мав зустріч з ректором Високопреосвященнішим архієпископом Тихвинським Костянтином.

20 (пт) – У м. Києві на запрошення ректора Національного університету Внутрішніх Справ генерал-лейтенанта міліції Моісеєва Є.М. був присутній на урочистостях з нагоди випуску офіцерів-правоохоронців поблагословив, виголосив пастирське слово. Також відвідав Міністерство Оборони України, де його прийняв заступник Міністра Діброва В.А. У Синодальному військовому відділі мав зустрічі з представниками громадських організацій та силових структур.

21 (сб) – На запрошення Начальника Львівського ордена Червоної зірки інституту Сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного Національного університету «Львівська політехніка» генерал-майора Ткачука П.П. Владика Августин взяв участь в урочистостях з нагоди випуску офіцерів. Цього дня архієпископ Августин прийняв групу вихованців відділення греко-римської боротьби ДЮСШ олімпійського резерву з м. Стаханова Луганської обл. Після його благословення діти вирушили в Карпати у супроводі скаутів з Федерації «Галицька Русь».

 

22 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав Військово-медичний клінічний центр Західного регіону.

23 (пн) – У м. Києві Владика відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де у Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками громадських організацій і військових структур.

24 (вт) – 27 (пт) У м. Москві Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин брав участь у роботі Архієрейського Собору Руської Православної Церкви, який відбувався у Залі Церковних Соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя. В рамках програми собору відвідав ХПП «Софрино».

28 (сб) – Разом з іншими архієреями Владика Августин взяв участь в церемонії офіційного відкриття урочистостей, присвячених 1020-річчю Хрещення Русі. У присутності архієреїв-учасників Собору в Успенському соборі Московського Кремля був звершений подячний молебень, після якого Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій привітав архієпископа Августина з Днем Ангела. Потім Владика був присутній на урочистому акті і концерті в Державному Кремлівському палаці та на святковому прийомі у Кремлі.

29 (нд) – Разом з іншими ієрархами – учасниками Архієрейського Собору, архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії, яку очолив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій у Храмі Христа Спасителя. Потім був присутній на прийомі у Трапезних палатах Храму Христа Спасителя.

30 (пн) – У м. Києві Владика відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де у Синодальному військовому відділі мав зустрічі з представниками силових структур. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки