Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


серпень 2008 р.

1 (пт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. у Львівському єпархіальному управлінні прийняв голову Львівського регіонального відділу Управління Федерації працівників недержавних служб безпеки Мальсагова В.Б., президента громадського об'єднання «За права людини» Заверуху О.М., голову Руського товариства імені О. Пушкіна Лютікова О.Ю. та президента Федерації скаутів «Галицька Русь» Арбатова К.В. Мав зустріч з настоятелькою свято-Покровсько-Михайлівського монастиря у м. Дніпродзержинську Дніпропетровської обл. ігуменею Іуліанією. Цього ж дня Владика дав інтерв'ю московському каналу ТВЦ. Очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві.

02 (сб) - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області. Увечері відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

03 (нд) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав підрозділ державної прикордонної служби, де звершив чин освячення приміщень служби і поблагословив особовий склад.

04 (пн) – У Свято-Успенській Почаївській Лаврі архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру на малій вечірні з акафістом Почаївській іконі Божої Матері, а також на всеношній.

05 (вт) – У свято-Успенській Почаївській Лаврі архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії з хресним ходом, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир з нагоди 1020-річчя Хрещення Русі та святкування Почаївської ікони Божої Матері. Також взяв участь у архієрейських зборах УПЦ під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира.

06 (сд) – Владика відвідав парафію на честь Почаївської ікони Божої Матері у м. Стрию, де очолив парафіяльні збори.

07 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Голову Львівського регіонального відділу УФРНСБ Мальсагова В.Б.

08 (пт) – У м. Києві у Синодальному військовому відділі Владика мав зустріч з представниками силових структур. На вечірньому богослужінні молився у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Цього дня Владика виступив із зверненням до рятувальників, військовослужбовців, правоохоронців і всіх, хто долучився до допомоги постраждалим від повені в Західних областях України, а також з посланням до духовенства, чернецтва і вірних чад Львівської єпархії УПЦ.

09 (сб) – Архієпископ Августин відвідав навчальний центр Внутрішніх військ МВС України у Київській обл., де у співслужінні зі співробітниками Синодального військового відділу протоієрея Сергія Полєжаєва і священика Віктора Яценказвершив Божественну літургію для роти парадного розрахунку в похідному храмі св. архангела Михаїла. За поданням командування нагородив кращих військовослужбовців церковними грамотами і відзнаками. Увечері відвідав Києво-Печерську Лавру, де, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, у співслужінні з Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм звершив всеношну в Трапезній церкві.

10 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

11 (пн) – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відслужив короткий молебень і благословив у подорож учасників «Першої патріотично-історичної експедиції дітей і молоді Львівської єпархії», присвяченої 1020-річчя Хрещення Київської Русі, яка вирушила у Свято-Троїцький жіночий монастир у с. Дермань-2 Здолбунівського р-ну Рівненської обл.

12 (вт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та мав зустріч з секретарем Предстоятеля УПЦ Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром. Потім на центральному залізничному вокзалі взяв участь в урочистій зустрічі часточок мощей преподобних Серафима Саровського, Феодора і Олександра Санаксарських і православного воїна Федора Ушакова, які прибули з Дівеєвського і Санаксарського монастирів при підтримці Благочинного Фонду преподобного Агапіта Печерського Української Православної Церкви в храм святого великомученика Димитрія Солунського в с. Копачев Обуховского р-на Київської обл., де починається будівництво Першого Всеукраїнського центру православної медицини. Після прибуття святинь у храмі Георгія Побідоносця на Південному вокзалі Владика Августин відслужив молебень, в якому взяв участь Голова Фонду та інші почесні особи.

13 (сд) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з представниками військових формувань.

14 (чт) - Владика Августин очолив святкову Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, чин малого освячення води, а також освятив новий мед та зілля.

15 (пт) - У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з регіональним представником національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Лилом В.С., а також прийняв редактора газети «Русский Вестник» Шерешкова С. І.

16 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а ввечері - молебень з акафістом семи отрокам Ефеським. Цього ж дня взяв участь у святкуванні 645-річчя заснування Вірменського Катедрального Собору Успення Пресвятої Богородиці у м. Львові, де спілкувався з Главою Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви архієпископом Грегором, міським головою Львова Садовим А.І., Генеральним консулом Російської Федерації у Львові Гузєєвим Є.Ф., а також з активістами вірменської громади.

18 (пн) – Владика Августин взяв участь у традиційній щорічній зустрічі з військовими льотчиками-ветеранами 14-ї Повітряної армії. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

19 (вт) – Архієпископ Августин у свято-Преображенському жіночому монастирі у м. Львові звершив урочисту Божественну літургію з чином освячення плодів нового врожаю.

21 (чт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру і Почаївську Духовну Семінарію, де разом з Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм і ректором семінарії архімандритом Нафанаїлом провів співбесіду з абітурієнтами.

22 (пт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з представниками громадських організацій.

23 (сб) – На запрошення керівництва Департаменту з виконання покарань архієпископ Августин відвідав виховну колонію для неповнолітніх злочинців у м. Дубно Рівненської області, де вібувався Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Червона калина». Владика благословив учасників, вручив подарунки і виголосив архіпастирське слово звільненим вихованцям. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

24 (нд) – У с. Торчиновичі Старо-Самбірського району Львівської області Владика звершив освячення нового престолу у домовій церкві на честь ікони «Скоропослушниця».

                     

25 (пн) –Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. У м. Москві Владика відвідав свято-Данилівський і свято-Донський ставропігійні чоловічі монастирі.

26 (вт) – У м. Москві Владика відвідав церкву Вознесення Господнього, що за Серпуховськими воротами, де мав зустріч з її настоятелем і завідувачем сектору Синодального відділу МП по взаємодії зі ЗС та правоохоронними органами священиком Костянтином Татаринцевим. Увечері відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

27 (сд) – На запрошення оргкомітету архієпископ Августин взяв участь у роботі Конференції Форуму Богословів-Моралістів Центральної Європи, яка проходила у Львівському Католицькому Університеті і виголосив доповідь «Православне вчення про статеву мораль». Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 (чт) – Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Успенській церкві у с. Новому Кропивнику Дрогобицького району Львівської області

   

Увечері цього ж дня Владика очолив утреню з чином погребіння Плащаниці у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

29 (пт) – У м. Львові з нагоди Дня авіації архієпископ Августин привітав з святом командира повітряного командування «Захід» генерал-майора Павловича Станіслава Миколайовича, були вручені церковні нагороди.

30 (сб) – На запрошення Львівської обласної влади, архієпископ Августин взяв участь у заходах з нагоди «Днів Добросусідства 2008» на українсько-польському кордоні поблизу с. Угринів Сокальського району Львівської області на місці майбутнього митного переходу між Україною і Польщею.

31 (нд) – Владика очолив Божественну літургію, а увечері - молебень на початок нового навчального року у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки