Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


вересень 2008 р.

1 (пн) – У Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин молився на молебні на початок нового навчального року. Потім був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також мав зустріч з секретарем Предстоятеля УПЦ Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром.

2 (вт) – У м. Києві у свято-Володимирській церкві при Верховній Раді України Владика звершив молебень перед початком роботи чергової сесії Верховної Ради. Потім був присутній на її відкритті, а також мав зустрічі з народними депутатами. Також у Синодальному військовому відділі мав зустріч з президентом інвестиційно-фінансової компанії «Афіна» Линником В.В.

3 (сд) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з Генеральним консулом РФ у Львові Гузєєвим Є.Ф., а також з начальником відділу у справах національностей та релігій ЛОДА Курашем Р.І.

4 (чт) – Владика Августин мав зустріч з Головою Галицького авіаційного історико-технічного товариства Янчаком Я.Я.

5 (пт) – Владика молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

6 (сб) – На запрошення архієпископа Перемишльського і Новосянчівського Адама, архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив йому на Божественній літургії з хресним ходом в свято-Троїцькій церкві у м. Горлиця Новопольського воєводства, Польща, з нагоди дня пам'яті священомученика Максима Сандовича.

7 (вс) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

8 (пн) – З нагоди Дня створення військової частини 3002, архієпископ Августин відвідав Другу окрему Галицьку бригаду внутрішніх військ МВС України у м. Львові, де мав зустріч з командиром бригади полковником Кульчицьким С.П. та його заступником полковником Дейнекою М.М.

9 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з Генеральним консулом РФ у Львові Гузєєвим Є.Ф., консулом-радником Вранчану А.І., а також прийняв керівника молодіжної скаутської організації «Галицька Русь» Кирила Арбатова.

10 (сд) – В день пам'яті преподобного Іова, ігумена і чудотворця Почаївського, у Свято-Успенській Почаївській Лаврі архієпископ Августин співслужив іншим архієреям та сонму духовенства на святковій Божественній літургії з хресним ходом, які очолив Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт.

11 (чт) – Владика Августин, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, співслужив йому на Божественній літургії у чоловічому монастирі у с. Чоповичі Малинського району Житомирської області. Після богослужіння архіпастирі відвідали у цьому ж селі також жіночий монастир Афонської ікони Божої Матері.

12 (пт) – Владика відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також мав зустріч з секретарем Предстоятеля УПЦ Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром. Потім у Синодальному військовому відділі мав зустріч з начальником Департаменту МО України генерал-майором Тищенком І.І., а також з представниками Міжнародної поліцейської асоціації.

13 (сб) – Архієпископ Августин відвідав Чернігівську єпархію, де мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Чернігівським і Новгород-Сіверським Амвросієм. З нагоди 30-ї річниці з Дня утворення навчального закладу Владики разом відвідали Чернігівський юридичний коледж Державного департаменту України з питань виконання покарань, де взяли участь в урочистостях: складанні студентами 1-го курсу Присяги на вірність Українському народові та в урочистому зібранні з нагоди ювілею у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

14 (вс) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, з нагоди 1020-річчя Хрещення Русі, 250-річчя Спасо-Преображенського кафедрального собору, 75-річчя єпархії та дня пам'яті преподобного Симеона Стовпника – небесного покровителя Правлячого архієрея у кафедральному соборі у м. Вінниці архієпископ Августин співслужив сонму архієреїв та духовенства на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Після богослужіння Владика Августин взяв участь в урочистій академії у обласному театрі і святковому прийомі.

15 (пн) – Владика Августин очолив засідання робочої групи з підготовки святкування 60-ї річниці мученицької кончини протопресвітера Гавриїла Костельника.

16 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика зустрівся з Головою військового братства святого великомученика Димитрія Солунського Кузнєцовим О.І., а також очолив засідання робочої групи з підготовки святкування 60-ї річниці мученицької кончини протопресвітера Гавриїла Костельника. Цього ж дня мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Берлінським і Німецьким Марком, який прибув у м. Львів для участі у ювілейних урочистостях.

17 (сд) – Владика Августин очолив засідання робочої групи з підготовки святкування 60-ї річниці мученицької кончини протопресвітера Гавриїла Костельника. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив молебень з акафістом перед іконою Божої Матері «Тихвинська».

18 (чт) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Хустського і Виноградівського Марка, архієпископ Августин біля храму на честь святого мученика Димитрія Солунського у с. Мала Уголька Тячівського району Закарпатської області співслужив сонму архієреїв та духовенства на Божественній літургії з чином канонізації преподобного Іова Угольського, які очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Увечері Владика очолив засідання робочої групи з підготовки святкування 60-ї річниці мученицької кончини протопресвітера Гавриїла Костельника у Львівському єпархіальному управлінні.

19 (пт) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Міжнародну наукову конференцію «Історико-богословська і культурологічна спадщина протопресвітера Гавриїла Костельника», присвячену 60-річчю мученицької смерті протопресвітера Гавриїла Костельника, яка відбуласья у м. Львові. У конференції взяли участь Високопреосвященніший архієпископ Берлінський і Німецький Марк і Преосвященніший єпископ Бачський, Новосадський, Сендайський і Сегединський Іриней, а також провідні науковці і богослови з України, Росії, Білорусі, Молдови, Польщі, Сербії, Німеччини. В рамках конференції відбувся семінар представників місіонерських відділів єпархій УПЦ і викладачів порівняльного богослов'я, презентація сайту «Костельник.org.ua» і книги «Проторесвітер Гавриїл Костельник. Вибрані твори» та прес-конференція. Цього ж дня Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Увечері учасники конференції молилися на вечірньому богослужінні, після якого звершили заупокійну літію у свято-Георгіївській церкві.

                     

20 (сб) – Високопреосвященніші архієпископи Берлінський і Німецький Марк, Хустський і Виноградівський Марк, Львівський і Галицький Августин, Преосвященніші єпископи Бачський, Новосадський, Сендайський і Сегединський Іриней та Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон звершили Божественну літургію і заупокійну літію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відслужили панахиду на Личаківському кладовищі на могилі протопресвітера Гавриїла Костельника. Увечері Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

                 

21 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у церкву Різдва Пресвятої Богородиці у с. Бистриця Дрогобицького р-ну. Цього ж дня Преосвященніший єпископ Бачський, Новосадський, Сендайський і Сегединський Іриней молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері цього ж дня Владика очолив молебень з акафістом.

22 (пн) – З нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Русі, до Львівської єпархії прибув Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Після зустрічі архієпископом Августином з духовенством єпархії на кордоні Львівської і Волинської областей, Блаженніший Митрополит Володимир з супроводжуючими особами відвідав свято-Покровську церкву у м. Червонограді, Львівський свято-Преображенський жіночий монастир та свято-Георгіївську церкву у м. Львові, де очолив молебень та звернувся до пастви зі словами настанови. Цього дня Блаженніший Митрополит Володимир за участю супроводжуючих осіб та Правлячого архієрея Львівської єпархії у Науковій бібліотеці Львівського Національного Університету імені Івана Франка презентував Пересопницьке Євангеліє. Потім Предстоятель УПЦ відвідав історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар», де молився за упокій протопресвітера Гавриїла та поклав квіти на могилу. Першосвятитель також поклав квіти до могили видатного українського письменника Івана Франка.

                 

23 (вт) – Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні сонму архіпастирів та духовенства очолив чин освячення кафедрального собору преподобного Іова Почаївського і Божественну літургію у м. Дрогобичі Львівської області. Блаженніший Митрополит Володимир привітав настоятеля храму протоієрея Миколая Мандзюка з 50-річчям та вручив йому церковну нагороду – орден святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня.

           

24 (cд) – На запрошення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика Августин у свято-Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі з нагоди свята Зимненської ікони Божої Матері співслужив сонму архіпастирів та духовенства на Божественній літургії, яку очолив Предстоятель УПЦ. На Літургії була звершена хіротонія архімандрита Пантелеімона у єпископа Васильківського, вікарія Київської Митрополії.

25 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з головою регіонального відділу УФРНСБ Мальсаговим В.Б.

26 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру та Почаївську духовну семінарію, де прочитав лекції з Порівняльного богослов'я. Цього ж дня у Львівській єпархії Владика мав зустріч з головою військового братства святого великомученика Димитрія Солунського Кузнєцовим О.І. та головою Мар'їнської райдержадміністрації Донецької області Рекуном В.Г.

27 (сб) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у супроводі львівського духовенства та мирян з нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Русі звершив хресний хід зі святинями на літаку над територією Львівської єпархії та над Почаївською Лаврою. Після завершення цього повітряного хресного ходу Владика Августин з Хрестом та іконою св. рівноап. кн. Володимира з часткою святих мощей на малому літаку облетів і саме місто Львів.

         

28 (нд) – З нагоди дня пам'яті святого мученика Парфенія архієпископ Августин у свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві Львівської області очолив Божественну літургію з хресним ходом і молебен святому мученику Парфенію. У співслужінні духовенства Владика звершив чин освячення дзвінниці. Цього ж дня з нагоди свята у м. Жовкві для поклоніння перебували святині з Києва - мироточива голова священомученика Климентія, папи Римського, і ікона святого рівноапостольного князя Володимира з часточкою його мощей. Після богослужіння Владика вручив настоятелю свято-Петро-Павлівської церкви митрофорному протоієрею Стефану Хомину нагороду Блаженнішого Митрополита Володимира – орден преподобного Агапіта Печерського II ступеня. Також вручив Архієрейські грамоти архітектору та благодійникам, які долучилися до будівництва дзвінниці, і активним парафіянам.

29 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви. Потім мав зустріч з головним редактором газети «Русский вестник» Шерешковим С.І. Владика привітав члена міжнародної Асоціації письменників України Оборіну А.Д. з Днем народження і вручив їй благословенну грамоту Блаженнішого Митрополита Володимира «1020-річчя Хрещення Київської Русі». Також мав зустріч з представниками правоохоронних органів. Увечері очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

30 (вт) – Високопреосвященніший архієпископ Августин, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Сергія, співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію, Високопреовященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Високопреосвященнішому архієпископу Почаївському Володимиру та Преосвященнішому єпископу Володимир-Волинському і Ковельському Никодиму на Божественній літургії з хресним ходом у кафедральному соборі у м. Тернополі з нагоди престольного свята – пам'яті великомучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки