Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


жовтень 2008 р.

1 (сд) – У м. Києві Повноважний представник УПЦ у Верховній Раді Україні архієпископ Августин відвідав Верховну Раду, де молився у свято-Володимирівській церкві, а також спілкувався з народними депутатами. У Синодальному військовому відділі Владика мав зустріч з представниками Міністерства Внутрішніх Справ, а також з заступником голови громадської організації «Путь Православних» Болдирєвим Ю.О.

2 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин мав зустріч з Консулом-радником Генерального консульства Російської Федерації у Львові Вранчану А.І.

3 (пт) – З нагоди дня вчителя архієпископ Августин відвідав СШ № 45, у м. Львові, де привітав педагогічний колектив і вручив директору Кравченку В.В. благословенну грамоту. Потім оглянув відремонтовані приміщення школи: комп'ютерний клас, бібліотеку, спортивний зал, їдальню.

             

4 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 (нд) – На запрошення ювіляра Владика Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 60-річчя з Дня народження Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта. Разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії і на подячному молебні у тимчасовому храмі Всіх святих землі Волинської у м. Луцьку. Потім був присутній на урочистій академії у народному домі «Просвіта». Цього ж дня, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, відбувся хресний хід навколо м. Львова з мощами святителя Климента Римського та іконою святого рівноапостольного князя Володимира, в яку вмонтовано часточку мощей, іконою Почаївської Божої Матері та іконою Собору Галицьких святих.

                 

             

6 (пн) – Владика Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

7 (вт) – Владика Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

8 (сд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію, а увечері – всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (чт) – Владика звершив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Після богослужіння вручив Загреві С. Л. нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира - орден святого рівноапостольного князя Володимира.

   

10 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Закритий фонд ЗАТ Інвестиційно-фінансової компанії «Афіна», де зустрівся з її президентом Линником В.В. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками силових структур. Звершив таїнство Хрещення. Цього ж дня секретар єпархії протоієрей Богдан Білас та протоієрей Юрій Кінас доставили до місця постійного перебування у Києво-Печерській Лаврі мощі священномученика Климента Римського.

11 (сб) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика Августин мав зустріч з представниками Ради Національної безпеки і оборони України.

12 (нд) – Владика у співслужінні духовенства Сокальського благочиння звершив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Покровській церкві у м. Червонограді Львівської області, да за старанні труди у славу Святої Церкви нагородив настоятеля священика Ігоря Деркача камилавкою.

         

13 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин прийняв уповноваженого у справах відселених жителів, члена міжвідомчої комісії, члена робочої групи Львівської ОДА Юзька В.Г., голову громадської організації «Спілка православних батьків Львівщини» Зуєва В.А. та командира першої православної патріотично-історичної експедиції Меркушину І.В.

14 (вт) – Архієпископ Августин у співслужінні духовенства Дрогобицького благочиння звершив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Бориславі Львівської області. З нагоди подвійного ювілею – 75-річчя з Дня народження та 50-річчя священицького служіння Владика привітав митрофорного протоієрея Володимира Ільницького та вручив йому нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден святого апостола і євангеліста Іоана Богослова. Також привітав митрофорного протоієрея Миколая Возняка з 25-річчям священницького служіння і вручив йому нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден Іллі Муромця ІІІ ступеня. За поданням настоятеля Владика вручив нагороди благодійникам та заслуженим парафіянам – грамоти Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та свої благословенні грамоти.

               

15 (сд) – У Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також зустрівся з секретарем Предстоятеля УПЦ Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром. Відвідав Національну Академію наук України, де його прийняв Президент НАН України, Директор Інституту електрозварки імені Є.О. Патона, дійсний член НАН, професор, доктор технічних наук Патон Б.Є.

       

16 (чт) – У м. Києві Високопреосвященніший архієпископ Августин спілкувався з учасниками WEB-конференції на офіційному сайті Української Православної Церкви (http://orthodox.org.ua/). Цього ж дня Владика відвідав Головний військовий клінічний ордена Червоної Зірки госпіталь, де взяв участь у конференції, організованій Військово-медичною академією з нагоди 10-ї річниці створення кафедри сімейної медицини. На запрошення Начальника Військового інституту генерал-майора Балабіна В.В. владика Августин взяв участь в урочистому засіданні у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України з нагоди святкування 75-річчя заснування Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка і вручив церковні нагороди, а також дар – ікону Пресвятої Богородиці.

17 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру та Почаївську духовну семінарію, де прочитав лекції з Порівняльного богослов'я. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв канцлера Європейського Колегіуму Польських і Українських Університетів доктора Володимира Осадчого, який презентував йому свою книгу «Свята Русь. Розвиток і вдосконалення ідеї православ'я у Галіції». Цього ж дня привітав з 45-річчям з Дня народження Президента громадського об'єднання «За права людини» Заверуху О.М., де вручив ювіляру нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира – орден Іллі Муромця та свою благословенну грамоту.

18 (cб) – Владика Августин відвідав свято-Володимирівську церкву, що у мікрорайоні Сихів у м. Львові. У Львівському єпархіальному управлінні мав зустріч з членами Білоруської громади Львівської області, а також з представниками військових формувань. Увечері звершив всеношну у свято-Георгіївській церкві.

       

19 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Привітав Генерального консула Російської Федерації у Львові Гузєєва Є.Ф. з Днем народження і вручив нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира – орден «1020-річчя Хрещення Русі».

       

20 (пн) – За згодою Високопреосвященнішого архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана архієпископ Августин відвідав Спасо-Преображенський кафедральний собор у м. Білій Церкві у Київській області, де звершив таїнство Хрещення. У м. Києві відвідав Києво-Печерську Лавру, а також госпіталь МВС України. Мав зустріч з заступником голови Державного департаменту України з питань виконання покарань Калашник Н.Г.

21 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв директора Російського культурного центру професора Провозіна В.В.

22 (сд) – Увечері Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

23 (чт) – З нагоди свята Собору Волинських святих Владика Августин відвідав м. Луцьк Волинської обл, де за Божественною літургією разом з іншими архієреями співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Луцькому і Волинському Ніфонту у кафедральному соборі Собору Волинських святих.

24 (пт) – За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, архієпископ Львівський і Галицький Авгутсин у свято-Миколаївській церкві у м. Олевську Житомирської області очолив заупокійну Божественну літургію і чин відспівування.

 

25 (сб) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин мав зустріч з представниками МВС України. Мав зустріч з депутатом Львівської обласної ради, заступником голови комісії з питань паливно-енергетичного комплексу Кожаном В.Д. та представниками козацьких формувань. Увечері Владика звершив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

26 (нд) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Привітав з днем народження члена братства імені святих апостолів Петра і Павла, співробітницю єпархіального відділу з благодійності і соціального служіння, куратора проектів по роботі з дитячими будинками Клокову Л.В. і вручив їй грамоту Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира і свою благословенну грамоту. Відвідав засідання Української Асоціації письменників Львівського відділення Західного регіону на тему: «В.І.Микульський – поет-патріот» з нагоди 70-річчя з Дня його народження. Архієпископ Августин разом з керівником відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрея Миколая Баранова відвідав Російське Культурне товариство імені О.С.Пушкіна з нагоди 20-річчя з дня його заснування. У Львівському єпархіальному управлінні прийняв клірика Американської Автокефальної Православної Церкви протоієрея Іоана Клучка з дружиною.

         

27 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв голову громадської організації «Спілка православних батьків Львівщини» Зуєва В.А.

28 (вт) - У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин мав зустріч з начальником відділу у справах релігій та національностей ЛОДА Курашем Р.І. Також очолив засідання громадської організації «Спілка православних батьків Львівщини».

 

29 (cд) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру на освяченні пам'ятника святим братам-просвітителям рівноапостольним Кирилу і Мефодію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі (на території Дальних Печер). Цього ж дня відвідав Верховну Раду України, де спілкувався з народними депутатами. Був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, зустрічався з секретарем Предстоятеля УПЦ Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром, а також з намісником Києво-Печерської Лаври Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом.

30 (чт) – У Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками військових формувань і громадських організацій.

31 (пт) – Владика Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру та Почаївську духовну семінарію, де прочитав лекції з Порівняльного богослов'я. У Львівському єпархіальному управлінні прийняв члена християнської общини с. Тезе, Франція, Георга. Разом з секретарем єпархії протоієреєм Богданом Біласом архієпископ Августин був присутній на траурній церемонії з нагоди 75-річчя Голодомору в Україні, яка відбулася біля пам'ятника Тарасу Шевченку на площі Свободи у м. Львові. Увечері очолив вечірнє заупокійне богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки