Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


листопад 2008 р.

1 (сб) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив заупокійну Божественну літургію і всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього дня у Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв паломника з Новгородської єпархії РПЦ полковника Невмержицького О.М. На запрошення Львівської державної адміністрації, Львівської обласної ради і Львівської міської ради Владика Августин у Львівському Національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької взяв участь в урочистій академії з нагоди 90-ї річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки.

2 (нд) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, після якої привітав з Днем народження протодиякона Романа Василину. Цього дня духовенство та парафіяни свято-Георгіївської церкви на чолі з владикою Августином зустрічали ікони, які прибули у Львівську єпархію хресним ходом в рамках спільного проекту Міжнародного Союзу козацтва та духовного центру «Спас Преображення» «Відродження інституту сім'ї, духовності та моральних принципів». Владика Августин очолив молебень перед іконою з часткою мощей святителя Мартина, іконою з часткою мощей святої великомучениці Варвари, іконою з часткою мощей преподобного Іллі Муромця Печерського та іконою з частками мощей Херсонських священномучеників, які прибули з хресним ходом. Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Голову військового братства імені святого великомученика Димитрія Солунського Кузнєцова О.І., а також мав зустріч з групою слабочуючих парафіян.

 

3 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Уповноваженого у справах відселених жителів, члена міжвідомчої комісії, члена робочої групи Львівської ОДА Юзька В.Г.

4 (вт) – Владика молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 (сд) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївському храмі у м. Львові очолив Божественну літургію за древнім чином святого апостола Якова, брата Господнього. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв старосту Білоруської общини генерал-майора у відставці Кулікова С.В. Цього ж дня владика Августин дав інтерв'ю для Львівського радіо «Люкс».

         

6 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з керівництвом військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

7 (пт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Президента громадського об'єднання «За права людини» Заверуху О.М. Потім очолив нараду духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

8 (сб) – Владика Августин звершив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, під час якої рукопоклав диякона Андрія Гнатюка. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Голову військового братства імені великомученика Димитрія Солунського Кузнєцова О.І. Увечері очолив молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

 

10 (пн) – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив Божественну літургію у домовій церкві святої мучениці Параскеви-П'ятниці у с. Стоянові Радехівського району Львівської області. Владика вручив нагороди Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира ордени «1020-річчя Хрещення Русі» благодійникам громади: Кисельову О.В., Захарченку В.Л., а також грамоту Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира і свої благословенні грамоти парафіянам.

   

11 (вт) – У Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин разом з Головою Державного департаменту з виконання покарань генерала Кощинця В.В. та співробітників Департаменту провів збори священиків, які відповідають за духовно-пастирську роботу з засудженими. В рамках зустрічі Владика взяв участь в прес-конференції та в круглому столі. Потім відвідав Міністерство оборони України, де його прийняв Заступник Міністра оборони України Діброва В.А., і від Української Православної Церкви (як Голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України) підписав «Меморандум про співпрацю у справах душпастирської опіки військовослужбовців Збройних Сил України».

     

12 (сд) – На запрошення Генерального консула Республіки Польщі у Львові, титулярного посла Вєслава Осуховські Владика Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 90-ї річниці Відродження Незалежності Республіки Польщі, які відбулися у Львівському державному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.

13 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії.

14 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру та Почаївську духовну семінарію, де прочитав лекції з Порівняльного богослов'я.

15 (сб) – Архієпископ Августин молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

16 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій та Високопреосвященніший архієпископ Августин звершили чин освячення купольного хреста і дзвонів та Божественну літургію у церкві святого апостола і євангеліста Іоана Богослова у м. Червонограді Львівської області. Увечері архієпископ Августин відслужив молебень з акафістом святому великомученику Георгію Побідоносцю у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

       

17 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з представниками громадських організацій.

19 (cд) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв начальника відділу у справах релігій та національностей ЛОДА Кураша Р.І., командира в/ч 3002 полковника Кульчицького С.П. та голову Львівського регіонального відділу УФРНСБ Мальсагова В.Б.

20 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Голову Галицького авіаційного технічного товариства Янчука Я.Я. Цього ж дня відвідав активного діяча Лемківського культурного товариства Когута П.М. та привітав його з Днем народження. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 (пт) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, архієпископ Августин відвідав м. Бердичів, де Владики звершили Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві. Цього ж дня владика Августин відвідав Києво-Печерську Лавру.

22 (сб) – Архієпископ Августин взяв участь у роботі Архієрейського Собору Української Православної Церкви під головуванням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира, який відбувся у Києво-Печерській Лаврі. Також був присутній на відкритті пам'ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, зведеного неподалік Києво-Печерської Лаври, який освятив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, і співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви на заупокійній літії. Цього дня Львівську єпархію відвідала група паломників з м. Москви на чолі з ректором Православного Свято-Тихоновського Гуманітарного Університету протоієреєм Володимиром Воробйовим.

23 (нд) – На запрошення Міністра Внутрішніх Справ Луценка Ю.В. разом із ним та з Віце-спікером Верховної Ради України Томенком М. В. і заступником командувача ВВ МВС генерал-лейтенантом Савченком О.А. та іншими членами делегації архієпископ Августин відвідав підрозділ українських правоохоронців у Косово, благословив миротворців і вручив їм нагороди.

           

24 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин очолив збори співробітників свято-Георгіївської церкви у м. Львові та активу Львівської єпархії.

25 (вт) – Владика Августин молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

26 (сд) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломея, владика Августин у кафедральному соборі Рівненської єпархії співслужив йому на Божественній літургії з нагоди дня Ангела та 50-річного ювілею секретаря Рівненської єпархії протоієрея Іоанна Солодчука.

   

27 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин очолив збори працівників. Цього ж дня Владика відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

28 (пт) – Архієпископ Августин у м. Києві взяв участь у роботі ІІІ Національної конференції Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства, яка була присвячена підписанню Меморандуму про співпрацю у справах душпастирської опіки військовослужбовців Збройних Сил України між Міністерством оборони України та уповноваженими представниками п'яти релігійних організацій України.

 

29 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

30 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію, а ввечері – молебень з акафістом святому благовірному князю Олександру Невському у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика очолив звітно-виборні збори братства святих апостолів Петра і Павла.

 



 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки