Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2002 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові увечері очолив полієлейне вечірнє богослужіння.
2 – Владика прийняв у єпархіальному управлінні Голову Львівської обласної державної адміністрації Гладія М.В., його заступника Герича В.П., Голову Львівської обласної ради народних депутатів Гадзала Я.М. та в.о. Начальника відділу у справах релігій, національностей та міграції Львівської обласної державної адміністрації Решетила Ю.Ю. Цього ж дня відбулася зустріч і з представником штабу ЗОК.
3 – У м. Бучі Київської області у виправному закладі суворого режиму архієпископ Львівський і Галицький Августин та єпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан з духовенством звершили Божественну літургію для засуджених і причастили їх. У Пущі Водиці Київської області Владика Августин був присутній на зустрічі Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира з дітьми-сиротами. Цього ж дня у м. Києві Владика мав зустріч з керівництвом Всеукраїнської громадської організації „Путь православних”. Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Увечері у м. Львові взяв участь у засіданні Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Путь православних».
4 – Владика мав зустріч з Головою Львівського православного братства свв.апп. Петра і Павла Чуйним В.І. Цього ж дня відвідав обласну клінічну лікарню.
5 – Разом з Головою Львівської обласної державної адміністрації Гладієм М.В., Командувачем ЗОК генералом-полковником Чернилевським С.В., Головою Яворівської районної державної адміністрації Лукашиком С.І. і підприємцем Кожаном В.Д. архієпископ Августин відвідав Косово і мав зустріч з особовим складом українського миротворчого батальйону. Владика вручив їм різдвяні подарунки, святині, духовну літературу.
6 – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві з вечірнею.
7 – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив Всеношну та нічну Божественну літургію. Потім відвідав ув'язнених у виправних колоніях №30 та № 48 у м. Львові. Цього ж дня мав зустріч з військовиками. Увечері відправив вечірню з колядками. Потім приймав вітання з нагоди Різдва Христового від духовенства свято-Георгіївської церкви, архієрейського та дитячого хорів.
8 – Владика Августин відправив Божественну літургію з хресним ходом у церкві Собору Пресвятої Богородиці у с. Великому полі Яворівського району Львівської області. Увечері прийняв керівництво Головного управління Міністерства оборони України.
9 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові (Сихів). Потім прийняв Голову Білоруської общини Кулікова С.В. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив молебень з акафістом Різдву Христовому.
10 – Владика провів нараду з Головою Львівського братства свв.апп. Петра і Павла Чуйним В.І. та Головою Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації „Путь православних” Білошицьким В.І.
11 – Владика Августин мав зустріч з директором музею історії релігій Гаюком В.В. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Успенській Почаївській Лаврі.
12 – Архієпископ Августин у свято-Успенському соборі Почаївської лаври разом з Високопреосященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом та Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром і сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебували насельники свято-Троїце-Сергієвої Лаври: секретар вченої ради Московської Духовної Академії архімандрит Платон та викладач МДА ієромонах Лазар.
13 – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію. Потім прийняв вітання з Різдвом Христовим від учнів недільної школи та дитячої хорової капели „Світ душі”. Цього ж дня Владика привітав учасників святкування „Нового року по-старому”, яке відбулося у Львівському Російському культурному центрі. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Всеношну.
14 – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив Божественну літургію, новорічний молебень та привітав настоятеля церкви протопресвітера Василія Осташевського з Днем Ангела. Увечері молився на вечірньому богослужінні.
15 – Владика відвідав центральний госпіталь ЗОК МО України.
17 – Архієпископ Августин мав зустріч з лідерами Львівського російського молодіжного товариства.
18 – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив Божественну літургію святого Василія Великого з вечірнею та здійснив велике освячення води, а увечері очолив Всеношну. Цього ж дня мав зустріч з представниками військових формувань Львівщини.
19 – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив нічну Божественну літургію і велике освячення води. Увечері відправив Всеношну. Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні УПЦ за участю Владики відбулися збори білоруської православної громади преподобної Євфросинії Полоцької.
20 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері – молебень з акафістом святому пророку Предтечі і Хрестителю Господньому Іоану.
21 – Владика мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу генералом-лейтенантом Оніщенком С.І.
22 – Владика Августин разом з представниками інших конфесій та іншими особами був на зустрічі з Главою Адміністрації Президента Литвином В.М. Цього ж дня Владика був присутній на урочистостях з нагоди дня Соборності України, яке відбулося у Львівському державному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. Увечері взяв участь у засіданні Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Путь православних».
23 – За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона Владика Августин відвідав у м. Коростені свято-Ольгинську парафію.
27 – Архієпископ Августин разом з іншими архіпастирями і сонмом духовенства співслужив Святішому патріарху Московському і всія Русі Олексію П у храмі Христа Спасителя у м. Москві. Потім разом з українською делегацією представників силових структур у Кремлівському палаці був присутній на відкритті Десятих міжнародних Різдвяних освітніх читань.
28 – Владика взяв участь у роботі секції „Духовна освіта в місцях позбавлення волі” у Головному управлінні виконання покарань РФ. Потім був присутній на пленарному засіданні учасників Різдвяних читань у мерії міста Москви. Потім мав зустріч з Головою Синодальної Богословської комісії УПЦ Високопреосвященнішим митрополитом Мінським і Слуцьким Філаретом.
29 – Архієпископ Августин разом з українською делегацією відвідав Московський військовий університет і мав зустріч з начальником університету генералом-лейтенантом Марченком В.І. та його заступниками. Потім відвідав Відділ Зовнішніх Церковних зв'язків Московського Патріархату, а також Донський ставропігійний чоловічий монастир, де мав зустріч з намісником архімандритом Агафодором.
30 – Владика Августин взяв участь у роботі секції „Церква і Армія”, яка працювала в Академії Генштабу Збройних Сил Російської Федерації у м. Москві. Мав зустріч з начальником Академії генералом-полковником Чечеватовим В.С. і його заступниками. За благословенням Святішого патріарха Олексія П архієпископ Августин у церкві академії Генштабу очолив заупокійну літію по російських військовиках, які загинули 27.01.2002 р. Потім у супроводі завідувача сектором Повітряно-десантних військ ВС РФ військового відділу МП священика Михаїла Васильєва відвідав у Підмосков'ї храм-подвір'я Святішого патріарха, який є церквою головного командування Ракетних військ стратегічного призначення.
31 – Владика взяв участь у роботі секції „Духовність і правопорядок” в Академії управління МВС РФ у м. Москві, а також мав зустріч з керівництвом Академії.

На початок сторінки