Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2003 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2 – Владика відвідав львівський телецентр, де виголосив Різдвяне привітання телеглядачам Львівської області. Увечері очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебував насельник свято-Троїце-Сергієвої лаври ієромонах Лазар.

4 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері молився на вечірньому богослужінні.

6 – Владика молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав штаб ЗОК МО України, де взяв участь у нараді, яку провів заступник командувача ЗОК начальник управління виховної роботи генерал-лейтенант Коберський Л.В.

7 - Архієпископ Августин очолив Різдвяну Всеношну та нічну Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, потім відвідав виправні колонії №48 та №30 у м. Львові, де звершив молебні і привітав засуджених з святом Різдва Христового та вручив різдвяні подарунки. Увечері відправив вечірнє богослужіння. Цього ж дня Владика прийняв вітання зі свято Різдва Христового від духовенства, церковнослужителів та архієрейського і молодіжно-дитячого хорів. Потім у Львівському єпархіальному управлінні відбувся прийом для представників військових формувань.

                    

8 - У складі офіційної делегації від України, яку очолив заступник командувача ЗОК МО України генерал-лейтенант Коберський Л.В., Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав українських воїнів-миротворців у Косово, Югославія. Владика привітав воїнів з святом Різдва Христового, звершив чин освячення військової техніки та був на святковому прийомі.

                    

9 – Владика звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім у єпархіальному управлінні Владика прийняв старосту Львівської російської общини Бобрикова А.М. Також Владика взяв участь у нараді активу Львівського молодіжного братства Почаївської ікони Божої Матері.

10 - Перебуваючи у м. Києві, Владика Августин на запрошення народного депутата Чернівецького Л.Г. відвідав центр соціальної допомоги.

11 - Владика влаштував святковий різдвяний прийом, на якому були присутні народний депутат України Андресюк Б.П., а також представники силових структур України. Увечері разом з Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном у співслужінні духовенства звершив всеношну у Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

12 – На запрошення Преосвященнішого єпископа Полтавського і Кременчуцького Филипа архієпископ Августин разом з ним у співслужінні духовенства звершив чин освячення іконостасу і Божественну літургію у храмі Всіх святих у м. Гадячі Полтавської області. Потім обидва архіпастирі відвідали центральний храм у цьому ж місті. Владика Августин також відвідав Полтавське єпархіальне управління.

  

13 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Увечері співслужив разом з іншими архієреями та лаврським духовенством на всеношній у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

14 – Разом з іншими архієреями і сонмом духовенства Владика Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Потім був присутній на презентації книги ігумені Серафими „Добрий пастир української землі”, яка відбулася в „Українському домі”. Також був на святковому прийомі, який влаштував Блаженніший митрополит Володимир. Цього ж дня у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відбулося урочисте богослужіння та святковий прийом з нагоди 90-річного ювілею настоятеля церкви протопресвітера Василія Осташевського.

        

15 – В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московської Духовної Академії Конь Р.М.

17 – Владика мав зустріч з начальником відділення виховної роботи управління західного територіального командування ВВ МВС України полковником Пастернаком О.М. Увечері молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 - Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого і Велике освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

  

19 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію і Велике освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Генеральним директором державного авіапідприємства „Львівські авіалінії” Загревою Л.Ю., а також з командувачем 14 авіакорпусу ВПС України генерал-майором Синенком Ю.М. Також мав зустріч з командиром Галицької бригади ВВ МВС України полковником Дорошкевичем В.Я. та заступником командира Галицької бригади ВВ МВС з виховної роботи полковником Данюком Л.І. Мав зустріч з Головою Ради партнерів Львівської юридичної колегії Гончаровим І.В. Учні молодшої групи дитячої недільної школи привітали Владику святковим концертом. Увечері звершив молебень з акафістом святому предтечі і хрестителю Господню Іоану.

        

20 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 – Перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин взяв участь у семінарі-презентації прес-служби УПЦ, інформаційно-просвітницького центру Києво-Печерської лаври та відеосеріалу „Анатомія розколу”. Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також у Преосвященнішого єпископа Вишгородського Павла.

22 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан разом з сонмом духовенства співслужили Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у свято-Іонінському чоловічому монастирі у м. Києві. Цього ж дня архієпископ Августин мав зустріч з народним депутатом України Головою благодійного фонду „Професіонал” Самофаловим Г.Г. Військовий відділ УПЦ відвідав Голова державного прикордонного комітету Республіки Білорусь генерал-майор А. Павловський.

23 – У м. Києві архієпископ Августин зустрівся з директором і художнім керівником геральдичної палати членом національної спілки художників України Руденком О.В. Мав також зустріч з заступником начальника головного управління виховної роботи МО України Мироненком П.В. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебував Високопреосвященніший архієпископ Люблінський і Холмський Авель (Польська Православна Церква).

24 – Архієпископ Августин у м. Києві мав зустріч з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння Ю. Васильчуком та секретарем місії О. Брезинською. Також мав робочу зустріч з заступником голови Всеукраїнського громадського об'єднання „Путь православних” Ю. Болдирєвим.

25 – У м. Москві архієпископ Августин на запрошення Ректора Московського свято-Тихонівського православного богословського інституту протоієрея Володимира Воробйова взяв участь у заключному засіданні ХІІІ богословської конференції, присвяченої пам'яті протоієрея Всеволода Шпіллера. Увечері на Всеношній молився у Донському ставропігійному чоловічому монастирі, потім мав зустріч з намісником монастиря архімандритом Агафодором.

26 – Разом з іншими архієреями і сонмом духовенства архієпископ Августин співслужив у Храмі Христа Спасителя у м. Москві на Божественній літургії, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій. Був також на святковому прийомі. Потім Владика був присутній на відкритті ХІ міжнародних Різдвяних читань у Державному Кремлівському палаці, яке відбулося за участю Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія ІІ. Потім архієпископ Августин мав зустріч з Командувачем ПДВ ЗС РФ генерал-полковником Шпаком, а також з Героєм Радянського Союзу генерал-майором ПДВ у запасі Солуяновим О.П. Також цього дня Владика мав зустріч з Головою Союзу письменників Росії доктором історичних наук професором Ганичевим В.М.

     

27 – Архієпископ Августин взяв участь у пленарному засіданні міжнародних Різдвяних читань і виступив з доповіддю "Роль Церкви и общества в духовном и нравственном возрождении военнослужащих" у залі церковних соборів у Храмі Христа Спасителя. Цього ж дня Владика мав зустріч з Головою Учбового комітету Московського Патріархату Ректором Московських Духовних Академії і Семінарії Високопреосвященнішим архієпископом Верейським Євгенієм, з Головою Синодального місіонерського відділу МП Високопреосвященнішим архієпископом Бєлгородським і Старооскольським Іоаном, з Ректором Санкт-Петербурзьких Духовних Академії і Семінарії Преосвященнішим єпископом Тихвинським Константаном.

28 – У Храмі Христа Спасителя Владика взяв участь у пленарному засіданні Різдвяних читань. Потім дав інтерв'ю представникам окремих ЗМІ.

29 – Архієпископ Августин відвідав Академію управління МВС РФ, де його прийняв начальник академії генерал-полковник Коваленко О.С. Взяв участь у конференції, яку очолив заступник начальника Академії генерал-майор Воронцов В.І., і виступив з доповіддю. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав Московську патріархію і був на прийомі у Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія ІІ. Цього ж дня у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відбулося урочисте богослужіння та святковий прийом з нагоди 80-річного ювілею протоієрея Бориса Хршановського.

30 – Архієпископ Августин у м. Москві відвідав Академію Генерального штабу ЗС РФ, де виступив з доповіддю на конференції. Мав зустріч з начальником Академії генерал-полковником Чечеватовим В.С., а також з Головою Синодального відділу Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними закладами протоієреєм Димитрієм Смирновим.

31 – У м. Києві мав зустріч з президентом клубу „Пересвіт” Старовойтом А.П. Мав також зустрічі з представниками військових формувань України. 

На початок сторінки