Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2004 р.

2 – Високопреосвященніший архієпископ Августин у м. Києві разом з співробітниками Синодального відділу провели заходи по підготовці поїздки до Косово, Сербія, для зустрічі з українськими миротворцями.

3 – Владика відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

4 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім Владика мав зустріч з командувачем 14 авіаційного корпусу ВПС МО України генерал-майором Синенком Ю.М., а також з представником командування ЗОК МО України полковником Омельченком В.М.

5 – Архієпископ Августин у складі військової делегації відвідав Косово, Сербія, де мав зустріч з командуванням і особовим складом українського миротворчого батальйону, а також з командуванням і особовим складом польського миротворчого батальйону.

              

6 – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію. Потім Львівське єпархіальне управління відвідав Голова Львівської обласної державної адміністрації Сендега О.С. і його заступник Герич В.П. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками податкової адміністрації Закарпатської області. В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московської Духовної Академії Конь Р.М.

7 – Архієпископ Августин очолив Різдвяну всеношну та нічну Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, потім з начальником управління у справах виконання покарань Львівської області полковником Іваненком М.П. відвідав виправні колонії №48 та №30 у м. Львові, де звершив молебні і привітав засуджених з святом Різдва Христового та вручив різдвяні подарунки. Увечері відправив вечірнє богослужіння. Цього ж дня Владика прийняв вітання зі свято Різдва Христового від духовенства, церковнослужителів та архієрейського і молодіжно-дитячого хорів. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В.

     
     
           
        

8 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у церкві Собору Пресвятої Богородиці у с. Велике Поле Яворівського району Львівської області.

  

9 – Архієпископ Августин на Божественній літургії молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, потім відвідав церкву свв.апп. Петра і Павла у м. Жовкві, де привітав з днем Ангела настоятеля церкви, Благочинного Жовківського округу протоієрея Стефана Хомина. Потім відвідав Львівську свято-Преображенську жіночу обитель. Також відвідав православну парафію у м. Новограді-Волинському Житомирської області, де привітав з днем Ангела настоятеля церкви, Благочинного Новоград-Волинського округу протоієрея Стефана Маркевича.

10 – У Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з представниками центру з питань європейської інтеграції України, а також з священиками, що проводять духовно-пастирську роботу у військових формуваннях. З сонмом духовенства співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Переяслав-Хмельницькому Митрофану на всеношній у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

  

11 – Разом з Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном у співслужінні сонму духовенства у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври звершив Божественну літургію. Мав зустріч з виконавчим директором фонду „Золотий скіф” Воробйовим К.П.

12 – У м. Києві архієпископ Августин дав інтерв'ю прес-службі Української Православної Церкви. Мав зустріч з представниками силових структур і громадських організацій.

13 – Владика відвідав російський культурний центр ім. О. Пушкіна у м. Львові, де привітав членів товариства з нагоди різдвяних святок. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві.

14 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію і новорічний молебень у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Владика також відвідав Управління у справах релігій Львівської обласної державної адміністрації, де привітав його начальника Білоуса В.П. з днем його Ангела. Цього ж дня відбувся прийом з нагоди різдвяних свят для представників командування військових формувань західного регіону.

15 – Владика молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

16 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Управління Державної прикордонної служби України, де мав зустріч з генерал-майором Коханом В.Г. та особовим складом, якому представив новопризначеного завідувача сектором духовно-пастирської роботи у прикордонних військах доцента КДА протоієрея Василія Заєва.

  

17 – Архієпископ Августин відвідав Адміністрацію Президента України, де привітав Горбуліна В.П. з 65-річчям і за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив йому орден Різдва Христового II ст. Увечері у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври молився на всеношній, яку очолив Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан.

  

18 – Владика очолив Божественну літургію і Велике освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з командиром Галицької бригади ВВ МВС України полковником Антонцем В.В. Молився на вечірньому богослужінні.

        

19 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію і Велике освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з представником командування ВПС МО України генерал-лейтенантом Онищенком С.І. Увечері Владика молився на вечірній у свято-Георгіївській церкві.

              

20 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Львівське єпархіальне управління відвідав народний депутат України Шурма І.М. На запрошення Генерального консула Чеської Республіки у м. Львові Мілана Яндера архієпископ Августин взяв участь у церемонії відкриття Генерального консульства Чеської Республіки у м. Львові. На зустрічі Владика мав розмову з Надзвичайним і повноважним послом Чеської Республіки в Україні Карелом Штіндлем, Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В., Генеральним консулом Республіки Польщі у Львові Вєславом Осуховським та військовим аташе Посольства Чеської Республіки в Україні полковником Альбертом Срінком. Мав зустріч з директором РКЦ проф. Провозіним В.В. Цього ж дня Владика провів нараду працівників єпархіального управління.

21 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі Владика провів нараду співробітників.

22 – У м. Києві у свято-Троїцькому чоловічому монастирі архієпископ Августин, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт, намісник монастиря архімандрит Іона та сонм духовенства співслужили на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру. Потім у військовому відділі мав зустріч з представником командування ВПС МО України. Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

23 – У м. Києві архієпископ Августин провів нараду священиків, що здійснюють духовно-пастирську роботу у військових формуваннях. Потім разом з відповідальним секретарем Синодального військового відділу капітану 1 рангу Кулакевичем В.С. відвідав Міністерство оборони України, де його прийняла перший заступник Міністра оборони Гошовська К.А. Потім разом з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром, Високопреосвященнішим митрополитом Одеським та Ізмаїльським Агафангелом відвідав Маріїнський палац, де Президент Російської Федерації вручив їм державні нагороди – орден „Дружби”. Потім були на урочистостях з нагоди завершення року Росії в Україні та на святковому прийомі, у якому взяли участь Президенти України і Росії.

  

24 – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями взяв участь у молебні у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври у присутності Президентів України і Росії та інших урядовців. Потім взяв участьу зустрічі президентів з ієрархами УПЦ у резиденції Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. А також був на прийомі Блаженнішим митрополитом дружини Президента України з супроводжуючими особами.

           

25 – У м. Москві, Росія, архієпископ Августин з іншими архієреями співслужив Святішому патріарху Московському і всія Русі Олексію у храмі Христа Спасителя. Потім був на урочистому відкритті XII Різдвяних читань у Кремлівському палаці. Мав бесіду з Святішим Патріархом. Відвідав Донський ставропігійний чоловічий монастир, де мав зустріч з намісником архімандритом Агафодором.

26-27 – Архієпископ Августин взяв участь у пленарних засіданнях XII Різдвяних читань у залі церковних соборів у храмі Христа Спасителя у м. Москві. Мав зустріч з президентом правління групи компаній „Нерком” Солодом В.Ю.

28 – Архієпископ Августин у м. Москві взяв участь у конференції роботі секції „Сучасні проблеми духовно-патріотичного виховання молоді”, яка пройшла у культурному центрі Збройних Сил Російської Федерації. Потім мав зустріч з депутатом Державної думи Російської Федерації Затуліним К.Ф. та іншими представниками влади.

29 – Архієпископ Августин у м. Москві взяв участь у роботі об'єднаної секції по взаємодії Церкви з ЗС РФ МВС та ГУВП „Духовна просвіта в армії та правоохоронних закладах”, яка пройшла у військовій академії Генерального штабу Міністерства оборони Російської Федерації. Мав зустріч з Начальником академії генерал-полковником Чечеватовим В.С. Представники командування ВПС МО Росії від імені Фонду сприяння авіаторам і космонавтам, Головного штабу ВПС РФ, Центральної кваліфікаційної комісії льотного складу державної авіації та Федерації космонавтики Росії нагородили Владику медаллю маршала авіації тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба. Потім відбувся святковий прийом.

30 – У м. Києві у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив орден преп. Іллі Муромця II ст.. генерал-полковнику вн. сл. Штаньку І.В. Потім мав зустріч з представниками силових структур та громадських організацій. Мав також зустріч з президентом Всеукраїнського військово-християнського братства полковником запасу Лисенком С.П.

31 – У м. Львові архієпископ Августин прийняв настоятельницю свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. Також зустрівся з представником Російського культурного товариства ім.. О. Пушкіна. Увечері звершив Всеношну у свято-Георгіївській церкві. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував викладач Московського свято-Тихоновського православного богословського інституту священик Георгій Ореханов. Студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит. 

На початок сторінки

https://kitconnect.ru tp link TL SG116 - купить link SG116.