Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2005 р.

1 (сб) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, увечері відправив молебень з акафістом святому праведному Іоану Крондштатському. Цього ж дня Владика мав зустріч з ректором Симферопольського юридичного інституту МВС України генерал-майором Остапенком О.І.

3 (пд) – Потім відвідав Львівський прикордонний госпіталь, де мав зустріч з співробітниками. Цього ж дня Владика мав зустріч з командувачем авіацією Повітряних сил України генерал-майором Синенком Ю.М. та начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П.

4 (вт) – Владика Августин взяв участь у педагогічній раді у Почаївській Духовній Семінарії. Там Владика мав зустріч з Високопреосвященніший архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, ректором Семінарії архімандритом Нафанаїлом та викладачами. Потім у м. Львові Владика записав на телебаченні різдвяне вітання. Владика також прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. Владика очолив збори працівників Львівської єпархії.

5 (ср) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з головою Видавничого відділу Львівської єпархії Шевченком А.А. та з Головою відділу релігійної освіти і катехизації протоієреєм Миколаєм Барановим. Цього ж дня Владика Августин у м. Києві провів нараду співробітників Синодального військового відділу УПЦ.

6 (чт) – Архієпископ Августин у складі делегації Міністерства оборони, яку очолив Міністр оборони генерал армії Кузьмук О.І. відвідав Ірак. Зокрема, побував у м. Багдаді, де взяв участь у зустрічі з командуванням коаліційних військ, також відвідав табір українських миротворців в м. Ес-Сувейра, де спілкувався з воїнами. У військовому польовому храмі звершив молебень, передав військовому священику ієромонаху Луці церковну літературу та утвар, поблагословив військовослужбовців та вручив окремим воїнам Митрополичі та Архієрейські грамоти. Потім прибув до табору українського миротворчого контингенту у м. Аль-Кут, де також спілкувався з військовослужбовцями, благословив їх та вручив нагороди окремим воїнам.

           

7 (пт) – Архієпископ Августин в Іраку звершив Різдвяне богослужіння. Потім разом з міністром оборони генералом армії Кузьмуком О.І. відвідав м. Аль-Кут. Також познайомився з різними місцями несення служби українськими миротворцями. Архієпископ Августин там спілкувався з Надзвичайним і Повноважним послом України в Іраку. Увечері цього ж дня Владика провернувся у Києво-Печерську Лавру. Священики Львівської єпархії відвідали військові частини та виправно-трудові колонії, які розташовані на території Львівської області.

  

8 (сб) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у церкві Собору Пресвятої Богородиці у с. Великому Полі Яворівського району. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика приймав різдвяні вітання від духовенства та архієрейського хору.

9 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Потім приймав різдвяні вітання від молодіжного хору, та іподияконів. Цього ж дня Владика відвідав свято-Петро-Павлівську парафію у м. Жовкві та привітав її настоятеля протоієрея Стефана Хомина з днем його Ангела. Увечері Владика взяв участь у Заньківчанському вечорі з нагоди 65-річчя Федора Стригуна.

        
                    

10 (пд) – Архієпископ Августин відвідав свято-Михайлівську церкву у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. У м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з Головою Всеукраїнського Союзу громадського об'єднання учасників бойових дій і ветеранів військової служби генерал-полковником Палієм В.М.

11 (вт) – Голова Синодального військового відділу архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з представниками Синодального відділу з соціального служіння та представником Чернігівської єпархії відвідав Чернігівську жіночу виправну колонію, де спілкувався з засудженими жінками, відвідав також будинок матері і дитини, благословив тих, хто там перебуває, передав їм святині, духовну літературу та різдвяні подарунки. Потім співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Овруцькому і Коростенському Віссаріону та Преосвященнішому єпископу Чернігівському і Ніжинському Амвросію (на його запрошення) з сонмом духовенства у свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Чернігова з нагоди дня пам”яті преп. Лаврентія Чернігівського. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав Чернігівський Єлецький жіночий монастир. У Львівській єпархії перебували учні недільної школи з Закарпаття.

     
        
           

12 (ср) – У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім у м. Львові Владика влаштував різдвяний прийом для командувачів військових формувань, що дислокуються у західній Україні.

13 (чт) – Владика прийняв вітання від представників військових формувань з нагоди Нового року. Потім Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відбувся різдвяний прийом для працівників єпархіального управління.

14 (пт) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію святителя Василія Великого, а також новорічний молебень. Потім привітав настоятеля свято-Георгіївської церкви у м. Львові протопресвітера Василія Осташевського з нагоди його 92-річчя. Цього ж дня, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика вручив орден преп. Іллі Муромця ІІІ ст. Голові Галицького авіаційно-технічного товариства Янчака Я.Я.

  

15 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію. У м. Києві Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, співслужив на Всеношній Високопреосвященнішому архієпископу Вишгородському Павлу на Всеношній у Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври.

16 (нд) – У м. Києві у свято-Георгіївському залізничному соборі архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру. Потім з нагоди Різдвяних свят архієпископ Августин влаштував прийом для представників командування різних військових формувань у свято-Покровській церкві при головному клінічному госпіталі МО України.

17 (пд) – Владика молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 (вт) – Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого з чином великого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив Всеношну. Потім Владика благословив бути послушницею свято-Преображенського жіночого монастиря р.Б. Ангеліну.

        

19 (ср) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з чином великого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері Владика очолив молебень з акафістом святому Іоану Хрестителю.

20 (чт) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 (пт) – У м. Києві Владика провів прийняв делегацію віруючих православної парафії з військового містечка „Макарів – 1”, також мав робочі зустрічі з представниками силових структур України.

22 (сб) – У м. Києві архієпископ Августин у Військово-Медичній Академії прочитав лекцію для слухачів. Також мав зустріч з начальником департаменту служби охорони генерал-лейтенантом Строгим В.І.

  

23 (нд) – Архієпископ Августин у м. Москві разом з іншими архієреями і сонмом духовенства спів служив Святішому Патріарху Московському і всія русі Олексію ІІ в Храмі Христа Спасителя. Мав бесіду зі Святішим Патріархом Московським і всія Русі Олексієм. Потім був присутнім на пленарному засіданні ХШ Міжнародних Різдвяних освітніх читань у Державному Кремлівському Палаці. Також зустрівся з командиром загону космонавтів РФ героєм Росії льотчиком-космонавтом полковником Онуфрієнком Ю.І., героєм Росії льотчиком-космонавтом депутатом Держдуми полковником Зальотіним С.В., помічником начальника Військово-Повітряної Академії ім.. Ю. Гагаріна, доцентом доктором філософії полковником Петровим В.В. Цього ж дня зустрівся з Головою правління групи компаній „Нерком” капітаном 1 рангу Солодом В.Ю.

              

24 (пд) – Владика взяв участь у пленарних засіданнях ХШ Міжнародних Різдвяних освітніх читаннях, які відбулися у Залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя. Мав зустріч з Головою ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом.

25 (вт) – У Синодальному військовому відділі МП архієпископ Августин взяв участь у роботі секції по тюремному служінню, на якій були присутні духовенство та працівники системи виконання покарань РФ. Відвідав Донський ставропігійний чоловічий монастир, де мав зустріч з його намісником архімандритом Агафодором. Цього ж дня Владика відвідав православний свято-Тихоновський гуманітарний університет.

26 (ср) - У Військовій Академії Генерального Штабу МО РФ архієпископ Августин взяв участь у роботі Круглого столу: „Суспільство, Армія, Церква: співпраця в ім'я життя”. Потім був присутній на церемонії відкриття виставки „Православна Русь”, яку очолив Святіший Патріарх Московський і всія Русі Олексій та міністр культури РФ Швидким М.Ю. Мав розмову з Міністром Закордонних справ РФ Лавровим С.В.

     
  

27 (чт) – Владика у м. Москві відвідав свято-Покровський жіночий монастир, де знаходяться мощі блаженної Матрони. Потім у Залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя взяв участь у роботі конференції „Глинські читання” на тему: „Православне виховання як основа вітчизняної педагогічної думки”. Також взяв участь у зустрічі Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія ІІ з керівниками єпархіальних відділів релігійної освіти і катехизації.

  

28 (пт) – У м. Києві Владика відвідав арбітражний суд Київської області. Потім у Синодальному військовому відділі мав робочі зустрічі.

29 (сб) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з представниками громадських організацій і військових формувань. Потім у м. Львові очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві.

30 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері Владика очолив молебень з акафістом. У Львівській єпархії перебував викладач православного свято-Тихоновського гуманітарного університету священик Георгій Орєханов, з яким Владика мав зустріч. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.

31 (пн) – Владика у м. Львові відвідав центральний військовий госпіталь ЗОК МО України. Потім прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. Потім мав зустріч з головою Видавничого відділу Львівської єпархії Шевченком А.А. 

На початок сторінки