Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2006 р.

1 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Преосвященнішому єпископу Почаївському Володимиру з сонмом духовенства на Божественній літургії в Успенському соборі Свято-Успенської Почаївської лаври. За Божественною літургією Владика рукопоклав у сан священика клірика Львівської єпархії диякона Ігора Деркача.

2 (пд) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин провів єпархіальні збори духовенства Львівської єпархії, збори парафіяльних священиків свято-Георгіївської церкви у м. Львові, нараду редакційної ради газети „Світло Православ”я” та нараду керівників єпархіальних відділів. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Гузєєвим Є.Ф. Владика також мав зустріч з мером міста Винники Львівської області п. Уваровим С.І.

3 (вт) - Владика Августин у Почаївській Духовній Семінарії провів заняття з порівняльного богослов'я та взяв участь у семінарі „Святоотечеська спадщина і виховання юнацтва”.

4 (сд) – Владика звершив молебень з акафістом перед іконою Божої Матері Тихвинською Львівською „Сльозоточивою” у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 (чт) – Владика провів збори працівників Львівського єпархіального управління. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв народного депутата України Шурму І.

6 (пт) – Владика молився на Царських часах, а також відслужив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів збори кліру цієї парафії.

7 (сб) – Архієпископ Августин очолив нічну всеношну та Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав засуджених, що відбувають покарання у виправній колонії №30 та № 48 у м. Львові. Також мав зустріч з керівниками цих закладів. Увечері очолив всеношну у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв вітання від духовенства, архієрейського та молодіжного хорів. Молодіжний хор провів різдвяні концерти у частина ВВ МВС, що дислокуються у м. Львові.

8 (нд) - Владика очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області. Цього ж дня у залі органної музики м. Львова відбувся різдвяний концерт, підготований архієрейським і молодіжним хорами Львівської єпархії.

9 (пд) - Владика Августин за згодою Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія очолив Божественну літургію церкві у м. Новоград-Волинському Житомирської області і привітав з 40-річним ювілеєм настоятеля храму благочинного Новоград-Волинського округу протоієрея Степана Маркевича.

10 (вт) – У м. Києві За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин очолив чин освячення храму та першу Божественну літургію у Богоявленській церкві Академії внутрішніх справ України. Спілкувався з керівництвом та курсантами навчального закладу.

11 (сд) – У Синодальному військовому відділі УПЦ Владика прийняв представників козацьких організацій. Потім відвідав Державний Департамент України з питань виконання покарань, де його прийняв Голова Кощинець В.В. та заступник голови Калашник Н.Г.. Цього ж дня Владика мав зустріч з начальником військового інституту при КДУ ім. Т. Шевченка полковником Балабіним В.В.

12 (чт) - Архієпископ Августин відвідав у м. Кременчуці Полтавської області виправну колонію для неповнолітніх, а також виправну колонію, де спілкувався з керівництвом закладів та засудженими.

13 (пт) – Владика у м. Києві в Державному Департаменті України з питань виконання покарань взяв участь у відкритті виставки прикладних і художніх робіт „Різдво Христове”, які виконали засуджені. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 (сб) – Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого і новорічний молебень у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з президентом агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б.

15 (нд) – Владика Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Шаргородського Пантелеімона разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії у м. Вінниці з нагоди його 45-річчя, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Макарій.

16 (пд) – У м. Києві Владика відвідав Посольство Білорусі в Україні, де мав зустріч Надзвичайним і Повноважним послом Білорусі в Україні В. Величко та дипломатами.

17 (вт) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з представниками військових формувань. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 (сд) – Владика очолив Божественну літургію з великою вечірнею та чином великого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав Львівську обласну державну адміністрацію, де відбулася нарада за участю Голови ЛОДА п. П. Олійника , представника міської ради та інших осіб з проблеми свято-Володимирської парафії на Сихові. Увечері очолив Всеношну.

19 (чт) – Владика очолив Божественну літургію з великою вечірнею та чином великого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері молився на вечірньому богослужінні. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Гузєєвим Є.Ф.

20 (пт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові (Сихів). Цього ж дня секретар Львівської єпархії взяв участь у врочистій академії з нагоди 87-ї річниці Злуки УНР та ЗУНР в єдину суверенну державу.

21 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив всеношну. Цього ж дня Владика провів нараду з кліриками свято-Георгіївської церкви та церковним активом.

22 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, а увечері – молебень з акафістом Богоявленню. Цього ж дня відбулися збори церковного активу.

23 (пд) – Архієпископ Августин відвідав Почесного консула Республіки Казахстан у Львові Кожана В.Д., привітав його з 60-річчям та вручив церковну нагороду. Також мав розмову з Командувачем військ ЗОК МО України генерал-лейтенантом Куцином М.М.

24 (вт) – У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з представниками громадських організацій.

25 (сд) – На Божественній літургії архієпископ Августин молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері відслужив молебень з акафістом.

26 (чт) – Архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де його прийняв Голова комітету по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією Стретович В.М. Потім відвідав Білоцерківську єпархію.

27 (пт) – Архієпископ Августин у Синодальному військовому відділі УПЦ провів зустріч з представниками козацьких організацій. Також мав зустріч з намісником Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом.

28 (сб) – У м. Москві архієпископ Августин мав зустріч з співробітниками Синодального військового відділу МП, а також молився на всеношній у церкві Вознесіння Господнього за Серпухівськими воротами.

29 (нд) – Архієпископ Августин у м. Москві разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив Святішому Патріарху Московському і всія Русі Олексію ІІ в Храмі Христа Спасителя. Мав бесіду зі Святішим Патріархом Московським і всія Русі Олексієм. Владика у м. Москві у Залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя взяв участь у роботі конференції „Глинські читання” на тему: „Православне виховання як основа вітчизняної педагогічної думки”.

30 (пд) – Архієпископ Августин був присутнім на пленарному засіданні ХIV Міжнародних Різдвяних освітніх читань у Державному Кремлівському Палаці.

31 (вт) – Владика взяв участь у пленарних засіданнях ХIV Міжнародних Різдвяних освітніх читаннях, які відбулися у Державному Кремлівському Палаці. Мав зустріч з Головою ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки