Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2007 р.

1 (пд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія та ректора Почаївської Духовної Семінарії архімандрита Нафанаїла у співслужінні викладачів і студентів у священному сані звершив Божественну літургію в семінарському храмі преподобних Іова і Амфілохія Почаївських. Потім у свято-Успенському соборі Почаївської Лаври разом з іншими архієреями співслужив на урочистому молебні преподобному Амфілохію. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

           

2 (вт) – Владика Августин очолив засідання єпархіальної ради, а також збори духовенства Львівської єпархії. Потім мав зустріч із головою Союзу і Ради Союзу Всеукраїнського громадського об'єднання учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів генерал-полковником Палієм В.М. Також мав зустріч з президентом ГО “За права людини” п. Заверухою О.М.

     

3 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня мав зустріч із представниками військових формувань і козацьких організацій.

4 (чт) – Архієпископ Августин відвідав ВК-71 у м. Коростені Житомирської області, де, за згодою Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона, звершив Божественну літургію з хресним ходом. Також мав спілкування з керівництвом колонії та з засудженими. Цього ж дня Владика відвідав свято-Михайлівську церкву у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з президентом громадського об'єднання «За права людини» Заверухою О. М.

5 (пт) – Архієпископ Августин на запрошення Міністерства оборони України у складі української делегації на чолі з заступником Міністра оборони України п. Марі В.І. відвідав український миротворчий контингент в Косово, Сербія, де спілкувався з особовим складом, передав благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та різдвяні подарунки. Цього ж дня Владика Августин повернувся до м. Києва.

              

6 (сб) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. За Літургією Владика рукопоклав у сан диякона Олександра Парчевського. Потім звершив велику вечірню.

7 (нд) – Архієпископ Августин очолив нічну всеношну та Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. В єпархіальному управління Владика мав зустріч з Генеральним консулом РФ у Львові п. Гузєєвим Є.Ф. та консулом-радником Вранчану А.І. Потім відвідав засуджених, що відбувають покарання у виправних колоніях №30 та № 48 у м. Львові. Також мав зустріч з керівництвом цих закладів. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв академіка, директора Українського НДІ електропобутових машин “Веста” п. Возного В.Ф. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв різдвяні вітання від духовенства, архієрейського та молодіжного хорів.

        
  

8 (пд) – Владика Августин з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у церкві Собору Пресвятої Богородиці у с. Великому Полі Яворівського району Львівської області. Мав зустріч з головним гематологом МОЗ України професором Новаком В.Л. Увечері молився на богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (вт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві Львівської області, привітав настоятеля церкви протоієрея Стефана Хомина з днем його Ангела та вручив йому медаль св. кн. Володимира з нагоди 35-річчя його священичої хіротонії. У м. Львові мав зустріч з заступником начальника Львівської регіональної митниці Самойлюком В.О.

10 (сд) – Владика у м. Львові провів збори працівників єпархіального управління. Потім прийняв різдвяні вітання від настоятельки свято-Преображенського жіночого монастиря монахині Варвари з сестрами. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з начальником управління архітектури та містобудування м. Львова Ю. Криворучком.

11 (чт) – У м. Києві з нагоди Різдва Христового у свято-Покровському храмі при Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України відбувся урочистий молебень, концерт камерного хору „Покров” і святковий прийом для вищого офіцерського складу і генералів силових відомств нашої держави, організованого Владикою. Цього дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з начальником штабу ЗОКу генерал–лейтенантом Тютюнніковим В. М.

12 (пт) – Владика Августин у м. Львові прийняв групу школярів з середньої школи с. Мелень Коростенського району Житомирської області. Цього ж дня мав зустріч з заступником начальника штабу західного напряму Державної прикордоної служби України полковником Андрусиком І.Я.

13 (сб) – У м. Львові Владика Августин за участю духовенства м. Львова провів архієрейську різдвяну ялинку для дітей. Цього ж дня у свято-Троїцькій церкві у м. Львові Владика звершив чин похорону колишнього генерального директора державного авіапідприємства «Львівські авіалінії» Леонтія (в хрещенні - Леоніда) Загреви. Цього ж дня Владика та протоієрей Миколай Баранов мали зустріч з російськими культурними товариствами у м. Львові. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію свят. Василія Великого у свято-Покровському монастирі у с. Кострино Великоберезнянського району Закарпатської області. Цього ж дня секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав свято–Вознесенську парафію с. Тетевчиці Радехівського району Львівської області та привітав від імені Правлячого архієрея настоятеля парафії благочинного Радехівського округу протоієрея Василія Якимовича з Днем Ангела.

15 (пд) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня Владика відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з окремими депутатами.

16 (вт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив офіційну делегацію РПЦ з переговорів з Ефіопською Церквою. Цього дня делегація вилетіла з Москви до Дубаї, Об'єднані Арабські Емірати. Тут Владика з членами делегації ознайомився з визначними місцями столиці ОАЕ.

17 (сд) – Делегація прибула до м. Аддіс-Абеби, Ефіопія, де у приміщенні Ефіопської Патріархії відбулася зустріч делегації РПЦ з членами Богословської комісії Ефіопської Церкви. Цього ж дня архієпископа Августина з членами делегації прийняв Предстоятель Ефіопської Церкви Патріарх Абун Павел.

18 (чт) – Архієпископ Августин з членами делегації в Аддіс-Абебі відвідали центральний навчальний заклад Ефіопської Церкви - коледж Святої Трійці, де зустрілись з ректором коледжа архієпископом Тимофієм і представниками корпорації, музей-бібліотеку Патріархії Ефіопської Церкви. Також відвідали місце майбутнього будівництва нового корпусу Музичного училища церковной музики ім. Ярида, потім делегація зустрілась з керівництвом Комісії з розвитку Ефіопської Церкви і познайомилась з соціально-благодійною діяльністю. Цього ж дня делегацію прийняв Надзвичайний і Повноважний посол РФ в Ефіопії М.Ю. Афанас'єв та співробітники посольства. Увечері Владика та члени делегації на площі Джа Меда в Аддіс-Абебі були присутні на урочистостях з нагоди свята Богоявлення.

19 (пт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин в РЦНК в Аддіс-Абебі звершив Велику вечірню з чином великого освячення води. Потім делегація відвідала госпіталь російського Червоного Хреста ім. Балчі.

                                         

20 (сб) – Владика Августин та члени делегації відвідали один із стародавніх монастирів Ефіопської Церкви в Дебрі Лібаносі, де їх прийняв ігумен монастиря. Члени делегації ознайомилися з життям обителі, взяли участь у братській трапезі та спілкувалися з членами Духовного собору. Увечері цього ж дня у м. Аддіс-Абебі з нагоди прибуття делегація відбулася святкова вечеря у Посольстві РФ. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов мав зустріч з консулом-радником Генерального консульства РФ у Львові Вранчану А.І.

21 (нд) – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Аксумського Петра (Олександрійська Православна Церква) архієпископ Августин очолив Божественну літургію в православному соборі м. Аддіс-Абеби. Потім члени делегації відвідали вірменський собор святого Георгія та міське кладовище, де Владика звершив заупокійну літію за похованих тут православних дипломатів та емігрантів. Цього ж дня делегація прибула до м. Дубаї, ОАЕ.

22 (пд) – Делегація РПЦ повернулася до м. Москви. Потім Владика Августин прибув до м. Києва, а увечері повернувся до Львова. Секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав Почесне консульство Республіки Казахстан у м. Львові та передав вітання від Керуючого Львівською єпархією почесному консулу Кожану В. Д. з нагоди дня народження. Цього ж дня він був присутній на урочистій академії з нагоди 88-ї річниці Злуки УНР та ЗУНР, яка проходила в національному театрі опери та балету м. Львова.

23 (вт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Високопреосвященнішим митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом та Високопреосвященнішим архієпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном взяв участь у конференції ОГ “Путь православних” на тему: “Духовна безпека України”, яка пройшла у м. Ковелі Волинської області.

24 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у Архієрейських зборах Української Православної Церкви.

25 (чт) – На запрошення ректорату Академії Урядування та Адміністрації у м. Замості (Польща), Владика Августин у супроводі секретаря єпархії протоієрея Богдана Біласа прочитав лекцію на тему: “Роль старців у духовному керівництві”. Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин прийняв вікарія Чернівецької єпархії Преосвященнішого єпископа Хотинського Мелетія.

26 (пт) – Архієпископ Августин звершив чин освячення церкви та очолив першу Божественну літургію у домовій церкві у смт. Івано-Франковому Яворівського району Львівської області. Голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов відвідав Київський Іонінський ставропігійний чоловічий монастир.

27 (сб) – У м. Києві Владика Августин мав зустріч з Міністром України з надзвичайних ситуацій Шуфричем Н.І., а також з народним депутатом України Болдирєвим Ю.О. Потім молився у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі. Голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов відвідав Свято-Троїце-Сергієву Лавру. Цього ж дня співробітник відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії Придатченко С.І. взяла участь у складі жюрі обласної олімпіади з християнської етики.

28 (нд) – У Храмі Христа Спасителя у м. Москві архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії, яку очолив Святіший патріарх Московський і всієї Русі Олексій. Владика також мав розмову з Святішим Патріархом, Головою ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом, та Головою Синодальної Богословської комісії РПЦ Високопреосвященнішим митрополитом Мінським і Слуцьким Філаретом. Цього ж дня Владика відвідав Московський Зачат'євський ставропігійний жіночий монастир, де його прийняла настоятелька ігуменя Іуліанія. Голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов співслужив на Божественній літургії у свято-Нікольському храмі (в Кузнецах) в м. Москві. Потім відвідав ставропігійний Миколо-Угрешський чоловічий монастир.

29 (пд) – Архієпископ Августин був присутнім на пленарному засіданні ХV Міжнародних Різдвяних освітніх читань у Державному Кремлівському Палаці. У ХV Міжнародних Різдвяних освітніх читаннях взяла участь також делегація Львівської єпархії Української Православної Церкви.

30 (вт) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Також на запрошення керівництва взяв участь в урочистих заходах з нагоди 10-річчя міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору “Альфа”.

31 (сд) – У м. Москві у Військовій Академії Збройних Сил РФ ім. Фрунзе архієпископ Августин очолив роботу секції „Армія і Церква: аспекти військової науки для армійського і флотського духовенства”. Відбулися також зустрічі з воєначальниками. Потім Владика відвідав Патріархію, де його прийняв вікарій Святішого Патріарха Високопреосвященніший архієпископ Істринський Арсеній. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки