Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2008 р.

02 (ср.) Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин мав зустріч з заступником начальника управління – начальником відділу у справах релігій та національностей ОДА Курашем Р.І. Увечері відслужив молебень з акафістом перед іконою Божої Матері «Тихвинська» у свято-Георгіївській церкві у м.Львові.

03 (чт.) Владика відвідав Києво-Печерську Лавру. Був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Провів нараду співробітників Синодального військового відділу.

04 (пт.) У аеропорту «Бориспіль» мав зустріч з заступником Міністра оборони Марі В.І., начальником Департаменту Міністерства Оборони України генерал-майором Тищенком І.І., іншими генералами та офіцерами ЗС України. Також відвідав м. Білу Церкву.

05 (сб.) Владика відвідав Києво-Печерську Лавру у м. Києві. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.

06 (нд.) Владика Августин відслужив Божественну Літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.

07 (пн.) Архієпископ Августин очолив уночі всеношну та Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Вранці відвідав засуджених, які відбувають покарання у виправних колоніях № 30 і № 48, де відслужив молебень, привітав усіх з Різдвом Христовим; та вручив подарунки засудженим. На Різдвяному нічному богослужінні була присутня заступник голови Державного Департаменту з питань виконання покарань Н.Г.Калашник.

08 (вт) Владика відслужив Божественну літургію в свято-Троїцькому храмі у м. Львові. Мав зустріч з головним редактором та видавцем журналу «Де Ай» Роксоланою Чернобою (м.Москва).

09 (cр) Владика Августин відслужив Божественну літургію у свято-Преображенському монастирі у м. Львові. Увечері відслужив молебень з акафістом Рождеству Христовому. Відвідав свято-Петро-Павлівську парафію у м. Жовкві, привітав з днем Ангела обласного благочинного

10 (чт) Архієпископ Августин прийняв голову видавничого відділу Львівської єпархії УПЦ прот. Богдана Хилинського. Мав зустріч з заступником начальника управління – начальником відділу у справах релігій та національностей ОДА Курашем Р.І. Також провів збори єпархіальних працівників.

11 (пт) У м.Києві відвідав Верховну Раду України а також новоспоруджений храм при Верховній Раді. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками громадських організацій.

12 (сб) Архієпископ Августин звершив молебень у свято-Покровській церкві при Головному військовому госпіталі у м. Києві, на якому були присутні представники ЗС України та інших військових формувань. На Всенощному бдінні молився у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

13 (нд) Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м.Львові. Разом з Генеральним Консулом Російської Федерації Є.Ф.Гузєєвим та консулом-радником А.І.Вранчану відвідав Львівське Товариство ім. О.С.Пушкіна, привітав його членів з Різдвяними святами, також відвідав школу № 35, де привітав із Різдвом учасників зустрічі. У Львівській єпархії перебував професор Московської Духовної Академії і Семінарії архімандрит Платон (Ігумнов).

14 (пн) Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у церкві у с. Тетевчиці Радехівського району. Він привітав з днем Ангела настоятеля свято-Вознесенського храму протоієрея Василія Якимовича і у зв'язку із 30-річчям ієрейської хіротонії вручив йому орден Агапіта Печерського ІІ ступеню та свою Благословенну грамоту. Архімандрит Платон звершив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв викладачів МДА і С архімандрита Платона та ігумена Лазаря.

15 (вт) Владика мав зустріч з президентом Міжнародного фонду «Союзники» Хижняком А.І. та президентом Агентства з економічної безпеки Мальсаговим В.Б.

16 (ср) Владика взяв участь у засіданні редакційної ради газети «Світло Православ'я». Увечері очолив акафіст перед Почаївською іконою Божої Матері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 (чт) Архієпископ Августин звершив панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 (пт) Владика Августин очолив Божественну літургію та чин великого освячення води у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Увечері звершив всеношну з літією під празник Хрещення Господа нашого Іісуса Христа.

19 (сб) Владика вранці звершив Божественну літургію з чином великого освячення води у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Потім у Києво-Печерській Лаврі разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру на чині великого освячення води. Як повноважний представник Української Православної Церкви у Верховній Раді України Архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом, Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм і Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру на чині освячення на честь святого рівноапостольного князя Володимира новозбудованої церкви у приміщенні комітетів Верховної Ради у м.Києві. Увечері молився на всеношній у Трапезному храмі у Києво-Печерській Лаврі.

20 (нд) Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Володимирівській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з головою військового братства св. вмч. Димитрія Солунського Кузнєцовим О.І. а також з представниками ветеранських військових організацій.

21 (пн) Відвідав командування Повітряних Сил ЗС України «Захід», де привітав виконуючого обов'язки командира генерал-майора Павловича С.М. з днем народження і благословив його іконою Пресвятої Богородиці.

22 (вт) Архієпископ Августин прочитав лекції з Порівняльного богослів'я у Почаївській Духовній семінарії. Також відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, де його прийняв намісник Високопреосвященніший архієпископ Почаївський Володимир. Увечері у Львівській єпархії Владика прийняв представника Львівської громадської організації «Інститут дослідження тоталітарних релігій та релігієзнавства» Харабугу Ю.С., з яким обговорив питання негативної діяльності на Львівщині тоталітарних та новітніх деструктивних сект.

23 (сер) Увечері очолив Велику вечірню і Утреню з полієлеєм під празник св.Феодосія Великого у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

24 (чт) У Львівській єпархії Архієпископ Августин прийняв голову правління Української християнської міжконфесійної місії тюремного служіння священника РКЦ Григорія Драуса. Потім привітав з днем народження депутата Львівської обласної ради Кожана В.Д.

26 (сб) Владика очолив збори працівників свято-Георгіївського храму. Потім провів нараду з членами робочої групи з підготовки святкування 60-річчя мученицької кончини протопресвітера Гавриїла Костельника. Увечері очолив всеношне богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м.Львові.

27 (нд) Владика Августин відслужив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м.Львові. Цього ж дня відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру у м. Києві.

28 (пн) – 1 лютого (пт) Високопреосвященніший владика Августин як Голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України перебував у м. Копенгагені, Данія, де взяв участь в роботі ХІХ Міжнародної конференції Головних військових капеланів НАТО. Разом з групою учасників конференції мав зустріч з Її Величністю, Королевою Данії Маргарет ІІ. Також був на прийомі у Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Данія Зарудної Н.М. та на прийомі у Надзвичайного і Повноважного Посла Російської Федерації у Королівстві Данія Рамішвілі Т.О. Відвідав визначні історичні пам'ятки в Копенгагені а також в інших містах Королівства Данія. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки