Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2009 р.   2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


січень 2009 р.

1 (чт) - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2 (пт) – У м. Сокалі Львівської обл, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав виправну колонію, де відбувають покарання особи, що були неодноразово засуджені за важкі злочини. Владику зустріли начальник ВК-47 підполковник внутрішньої служби Швед М.Я. та його заступник з соціально-виховної та психологічної роботи капітан внутрішньої служби Юхим Т.Б. У тюремній церкві, яку планується освятити на честь ікони Божої Матері «Нечаянна радість», настоятелем якої є священик Георгій Якубівський, Владика очолив Божественну літургію. Владика Августин нагородив грамотами Голови Синодального відділу по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України начальника ВК-47 підполковника внутрішньої служби Шведа М.Я. та його заступника з соціально-виховної та психологічної роботи капітана внутрішньої служби Юхима Т.Б. Після богослужіння Владика відвідав сектор довічного ув'язнення, де спілкувався із засудженими, які там утримуються, благословив їх іконками і за їхньою згодою окропив святою водою. Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні прийняв головного редактора газети «Світло Православ'я» протоієрея Богдана Хилинського.

             

3 (сб) – Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

4 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Перед богослужінням Владика звершив чин на освячення дзвонів. Нагородив клірика храму священика Василія Марунчака наперсним хрестом. Увечері Владика Августин відслужив молебень з акафістом святому праведному Іоану Кронштадтському.

     

5 (пн) – Увечері молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

6 (вт) – Владика Августин відслужив вечірню з Божественною літургією святого Василія Великого у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

7 (сд) – Архієпископ Августин очолив всеношну та нічну Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Під час богослужіння Владика звершив чин хіротесії у чтеця для свято-Георгіївської церкви Бойка О.І. Вранці відвідав засуджених, які відбувають покарання у виправних колоніях № 30 і № 48, де відслужив молебень, привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим та, за традицією, вручив ув'язненим гостинці. Увечері молився на святковому богослужінні, приймав привітання від духовенства і мирян. Цього дня Львівське телебачення транслювало різдвяне архіпастирське привітання. Увечері Владика молився у свято-Георгіївській церкві, а потім приймав привітання зі святом від духовенства і архієрейського та молодіжного хорів.

             

8 (чт) – Архієпископ Августин відвідав с. Велике Поле Яворівського р-ну Львівської обл., де звершив Божественну літургію у церкві Собору Пресвятої Богородиці. Владика привітав присутніх на богослужінні з Різдвом, благословив їх іконками, а також вручив свої благословенні грамоти групі парафіян. Цього дня архієрейський хор взяв участь у концерті колядок у виконанні церковних хорів Львова у Залі органної музики.

     

9 (пт) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Володимирівській церкві у мікрорайоні Сихів у м. Львові, де після богослужіння благословив присутніх іконками і роздав дітям подарунки. Потім Владика був присутній на святковій Різдвяній Архієрейській ялинці для дітей за участю вертепу і архієрейського хору у приміщенні будинку культури залізничників. Цього дня Львіську єпархію відвідала група паломників – школярів з м. Коростень Житомирської області.

             

10 (сб) – Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

11 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім владика Августин був присутній на святковому виступі учнів недільної школи, а також приймав привітання з Різдвяними святами від насельниць свято-Преображенського монастиря.

12 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв голову «Союзу православних батьків Львівщини» Зуєва В.А.

13 (вт) – Архієпископ Августин у супроводі секретаря єпархії протоієрея Богдана Біласа і протоієрея Юрія Кінаса та звонаря свято-Георгіївської церкви Володимира Бочкарьова та представника молодіжного братства Дмитра Яковлева відвідав дитячий будинок у м. Львові, в якому виховується 89 дітей віком від 3 до 6 років. Діти зустріли гостей співом колядок, розповідали вірші та показали сценку про Різдво. Владика привітав дітей і вихователів зі святом Різдва Христового, спілкувався з малятами і вручив кожному подарунок. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Голову військового братства імені святого великомученика Димитрія Солунського Кузнєцова О.І. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Після богослужіння мав зустріч з професором Московської Духовної Академії і Семінарії архімандритом Платоном (Ігумновим).

   

14 (сд) – Архієпископ Августин звершив святкову Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. У Львівському єпархіальному управлінні Владика влаштував святковий різдвяний прийом для представників командування Збройних Сил та інших військових формувань Західної України, а також прийняв насельників Свято-Успенської Києво-Печерської-Лаври та голову Західного Регіонального Українського міжконфесійного релігійно-християнського військового братства Давидова Ю.С.

15 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин прийняв представників силових структур.

16 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де мав робочі зустрічі з депутатами різних фракцій. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з заступником начальника Управління Генерального Штабу Збройних Сил України полковником Котвицьким В.В.

17 (сб) – У м. Києві архієпископ Августин молився за Божественною літургією разом з іншими архієреями і представниками усіх єпархій УПЦ, делегованими для участі у Помісному Соборі Руської Православної Церкви, яку очолив Блаженніший Митрополит Володимир, перед початком роботи Передсоборного Зібрання у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили постійні члени Священного Синоду Української Православної Церкви. Цього ж дня Владика взяв участь в Зборах делегатів від Української Православної Церкви на Помісний Собор РПЦ, які відбулися в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

18 (нд) – Архієпископ Августин звершив святкову Божественну літургію, вечірню і чин Великого освячення води, а увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

               

19 (пн) – Архієпископ Августин звершив святкову Божественну літургію, вечірню і чин Великого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Після богослужіння Львівську єпархію відвідали Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові Гузєєв Є.Ф. та Консул-радник Генерального Консульства РФ Вранчану А.І., які молилися на літургії та на чині освячення води. Владика прийняв доцента Московської Духовної Академії Конь Р. М. Потім мав зустріч з представниками силових структур. Цього ж дня на запрошення Голови Адміністрації Гетьмана УРК Західного регіону Кожана В.Д., владика Августин взяв участь у зібранні Великої ради ВГО Українського Реєстрового Козацтва, що відбулася у приміщенні Палацу Потоцьких.

   

20 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з директором Інституту крові професором Новаком В.Л., а також прийняв студента Мінської Духовної Академії Ігнатюка Р.П.

21 (сд) – 22 (чт) – За згодою Високопреосвященнішого архієпископа Люблінського і Холмського Авеля архієпископ Августин відвідав м. Люблін, Польща, де молився на Божественній літургії у православному кафедральному соборі. Потім разом із членами правління Української асоціації тюремного служіння відвідав люблінську в'язницю, де відбулася зустріч з керівництвом пенітенціарної системи Люблінського воєводства, а потім – спілкування із засудженими та попередньо ув'язненими. Учасники заходу відвідали римо-католицьку семінарію, зустрілися з Люблінським римо-католицьким архієпископом, відвідали жіночий монастир, кафедральний собор і парафіяльну церкву. Були на прийомі у мера міста Любліна.

       

23 (пт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з журналісткою видання «Pzseglond prawoslawny» Наталією Климюк з м. Білостока (Польща).

24 (сб) – Архієпископ Августин відвідав Києво-Печерську Лавру. У Синодальному військовому відділі мав зустрічі з представниками військових формувань.

25 (нд) - 30 (пт) – Архієпископ Августин у складі делегації Української Православної Церкви перебував у м. Москві, Росія, де взяв участь у роботі Архієрейського і Помісного Соборів Руської Православної Церкви, що відбувся у Кафедральному Соборному Храмі Христа Спасителя, на якому Патріархом Московським і всієї Русі був обраний Митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил (Гундяєв).

     

31 (сб) – Архієпископ Августин відвідав Києво-Печерську Лавру. У Синодальному військовому відділі мав зустрічі з представниками силових структур та громадських організацій. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки