Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


лютий 2002 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, голова правління Української християнської місії тюремного служіння взяв участь у зборах правління у м. Києві. Мав також зустріч з виконавчим директором європейського відділення МАТС п. І. Сотіровим.
2 – У м. Житомирі на запрошення Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія архієпископ Августин, Голова Всеукраїнського громадського об'єднання “Путь православних” разом з заступником голови п. Ю. Болдирєвим взяв участь у конференції обласної організації „Путь православних”, яка пройшла в свято-Преображенському кафедральному соборі. Потім відвідав Житомирське єпархіальне управління. Увечері молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московського свято-Тихонівського православного богословського інституту священик Георгій Ореханов. Студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.
3 – Владика звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері прибув до Великобританії для участі у міжнародній конференції.
4-7 – Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у міжнародній конференції головних військових капеланів Збройних Сил країн НАТО, Північної Америки, Австралії, Кореї, ПАР, а також окремих країн пострадянського простору, яка пройшла на військовій авіаційній базі у Великобританії. Мав окремі зустрічі з головним капеланом Великобританії, заступником командувача Збройних Сил США в Європі та іншими воєначальниками і головними капеланами.
8 – У м. Лондоні (Великобританія) архієпископ Августин відвідав православну церкву Всіх святих, де його прийняв Високопреосвященніший митрополит Сурожський Антоній (Блюм).
9 – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
10 – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив Божественну літургію та заупокійну літію за тих, хто постраждав в часи гоніння за віру Христову. Потім мав зустріч з генеральним директором державного авіапідприємства „Львівські авіалінії” п. Загревою Л.Ю. та Начальником штабу 14 авіакорпусу генералом-майором Синенком Ю.М.
11 – У м. Києві Владика Августин прийняв аташе з питання оборони Великобританії капітана 1 рангу п. Робіна Древетта. Мав також зустріч з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння п. Ю. Васильчуком.
12-13 – Архієпископ Августин, Голова Всеукраїнського об'єднання громадян “Путь православних” на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Запорізького і Мелітопольського Василія взяв участь у міжнародній конференції „Православ'я і загроза тоталітарних сект в Україні”, яка відбулася в м. Запоріжжі.
14 – У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також в Головному управлінні Міністерства оборони України. Увечері молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з Головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Андресюком Б.П.
15 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію і чин малого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
16 – Владика звершив таїнство Хрещення, потім очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
17 – Владика Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу ВПС України генералом-лейтенантом Онищенком С.І.Увечері очолив молебень з акафістом святителю Феодосію Чернігівському.
18 – Архієпископ Августин провів єпархіальні збори духовенства. Потім мав зустріч з Головою Львівської обласної ради Гадзало Я.М. та заступником Голови Львівської обласної державної адміністрації Геричем В.П.
19 – У м. Києві Владика Августин відвідав Київську Духовну Академію, де мав зустріч з її ректором протоієреєм Миколаєм Забугою. Владика мав також зустріч з Керуючим справами Української Православної Церкви Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Російської Федерації в Україні Чорномирдіна В.С. був на святковому прийомі з нагоди Дня захисника Батьківщини.
20 – У свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Голова відділу по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Августин очолив щорічні збори старших єпархіальних військових священиків УПЦ за участю Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Андресюка Б.П. та представників військових формувань України. На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Білорусь Величко В.В. в Україні був на прийомі з нагоди Дня захисника Батьківщини. Також відвідав Головне управління Міністерства Оборони України, де мав зустріч з керівництвом.
21 – У м. Києві Владика мав зустріч з представником Головного управління МВС України, а також дав інтерв'ю для телебачення про релігійну ситуацію в Західній Україні.
22 – Архієпископ Августин у м. Кіровограді відвідав Кіровоградське єпархіальне управління, де мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Кіровоградським і Олександрійським Пантелеімоном. Потім відвідав кафедральний собор у м. Херсоні, а також Херсонське єпархіальне управління, де мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Херсонським і Таврійським Іонафаном.
23 – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, архієпископ Августин прибув до м. Сімферополя, де разом з республіканським державним, військовим і духовним керівництвом взяв участь у зустрічі Високопреосвященнішого митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила і Високопреосвященнішого архієпископа Саранського і Мордовського Варсонофія з супроводжуючими особами. Потім на запрошення Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим п. Грача Л. І. взяв участь у зустрічі Високопреосвященнішого митрополита Кирила з представниками громадськості у Верховній Раді АР Крим у м. Сімферополі. У м. Севастополі на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Лазаря та Командувача ЧФ РФ адмірала Комоєдова В.П. в штабі ЧФ РФ взяв участь у молебні з нагоди передачі частки мощей святого праведного воїна Феодора (адмірала Ф. Ушакова) Чорноморському флоту, а потім - у молебні, що звершувався в свято-Володимирівському соборі. Цього ж дня Владика був присутній на урочистому прийомі, влаштованому командувачем ЧФ РФ адміралом Комоєдовим В.П., де мав зустріч з Командувачем ВМС України адміралом Єжелем М.Б. та іншими воєначальниками.
24 – У м. Ялті Владика Августин разом з іншими архієреями і духовенством молився у храмі Ливадійського палацу. На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря взяв участь у міжнародній конференції „Нове у російсько-українських відносинах. Приклад Криму”. Потім разом з учасниками конференції відвідав Ялтинський інституту винограду і вина „Магарач”.
25 – У м. Севастополі Владика Августин відвідав Чорноморську філію Московського державного університету ім. М. Ломоносова, де взяв участь у секційних засіданнях міжнародної конференції. Потім відвідав флагман ЧФ РФ ракетний крейсер „Москва”.
26 – У м. Одесі архієпископ Августин відвідав єпархіальне управління, де його прийняв Високопреосвященніший митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел. Потім Владика відвідав підрозділи ВВ МВС України, де мав зустрічі з командуванням і особовим складом. Увечері молився у свято-Михайлівському жіночому монастирі, де настоятелькою є ігуменія Серафима і ознайомився з учбовим процесом у духовному училищі.
27 – Архієпископ Августин перебував в Одеському свято-Успенському чоловічому монастирі, де його прийняв Високопреосвященніший митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел разом з намісником обителі архімандритом Олексієм. У м. Біла Церква Київської області архієпископ Августин відвідав єпархіальне управління і мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Білоцерківським і Богуславським Серафимом.
28 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Національну Академію МВС України, де мав зустріч з її ректором генералом-лейтенатом міліції Кондрат'євим Я.Ю. Також мав робочі зустрічі з представниками командувань військових формувань. 

На початок сторінки

Ароматы для дома с палочками купить аксессуары ароматы для дома купить.