Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


лютий 2004 р.

1 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім у м. Києві у Синодальному військовому відділі УПЦ відбулися робочі зустрічі.

2 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі УПЦ мав зустріч з співробітником ВЗЦЗ МП Петром Лаговським, а також з радником посольства Російської Федерації в Україні Кузнєцовим С.С. Цього ж дня у м. Афіни, Греція, архієпископ Августин та редактор журналу „Віра і честь” диякон Віктор Яценко взяли участь в урочистому відкритті ХV Міжнародної конференції керівників військових капеланських служб.

3-5 – Архієпископ Августин взяв участь у пленарних засіданнях ХV Міжнародної конференції керівників військових капеланських служб. У м. Афіни Владика спілкувався з предстоятелем Грецької Православної Церкви Блаженнішим архієпископом Афінським і всієї Еллади Христодулом та іншими ієрархами. В рамках конференції Владика разом з іншими учасниками відвідав мерію м. Афіни, де їх прийняла віце-мер столиці, а також собор святого великомученика Пантелеімона, де в честь гостей відбувся концерт духовної музики. Головний військовий священик Греції генерал Георгій Антонакорулос дав урочистий прийом з нагоди закриття конференції. Владика також спілкувався з начальником штабу Американських Збройних сил в Європі генералом Джоном Сильвестром, з головним капеланом американських військ в Європі полковником Вінсентом Іглтеррою, а також відбулися робочі зустрічі з керівниками капеланських служб окремих держав.

6 – У м. Афіни архієпископ Августин мав зустріч з заступником головного військового священика Греції архімандритом Василієм. Цього ж дня у м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин зустрівся з віце-президентом фонду Дж. Говарда Радовим Д.Г. Увечері Владика молився на Всеношній у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

7 – Архієпископ Августин молився на Божественній літургії у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Потім у Синодальному військовому відділі УПЦ Владика дав інтерв'ю кореспонденту газети „Закон і обов'язок”, а також прийняв відомого ветерана афганської війни члена Спілки письменників Росії Николаєва В.М. з дружиною.

8 – На запрошення Преосвященнішого єпископа Білоцерківського і Богуславського Серафима Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з ним у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію у кафедральному соборі Білоцерківської єпархії. Потім Владика Августин відвідав Білоцерківське єпархіальне управління.

              

9 – У м. Києві відбулася зустріч Владики з народним депутатом України Дідковським І.М., а також з генерал-полковником Палієм В.М. Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

10 – У Львівському єпархіальному управлінні відбулися чергові збори духовенства під головуванням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, на яких були розглянуті питання, що стосуються повноцінного життя Львівської єпархії УПЦ, зокрема, про багаторічну відмову Львівської міськради виділити земельні ділянки для будівництва кафедрального собору, єпархіального управління та храму для свято-Володимирської громади Сихівського району м. Львова. Цього ж дня у Львівській єпархії Владика мав зустріч з представниками керівництва силових структур.

     

11 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 – Владика очолив Божественну літургію грецькою мовою у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика мав зустріч з старостою російської общини Львівської області Бобришовим А.М. Владика також зустрівся з представниками прикордонних військ України. Увечері Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В.

13 – Владика мав зустріч з головою російського руху на Львівщині Лютиковим О.Ю. Цього ж дня Владика зустрівся з представником командування ВПС МО України генерал-лейтенантом Оніщенком С.І. Увечері Владика молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

  

14 – Владика очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з громадськістю у російському культурному центрі, після якої вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира орден преподобного Нестора Літописця III ст. професору Провозіну В.В. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

15 – Владика очолив Божественну літургію з чином малого освячення води та освятив свічки у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня у м. Києві у Синодальному військовому відділі УПЦ відбулася нарада співробітників.

16 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Владика мав зустріч з народними депутатами України Симоненком П.М. і Самойлик К.С. Владика також мав робочу зустріч з заступником голови Всеукраїнського об'єднання громадян „Путь православних” Болдирєвим Ю.О. Потім зустрівся з суддею Центрального військового апеляційного суду полковником Яковлєвим М.Л. Мав зустріч з директором Української християнської тюремної місії Васильчуком Ю. Провів нараду священиків, які відповідають за духовно-пастирську роботу у військових формуваннях України.

        

17 – У м. Києві Владика зустрівся з доктором політичних наук професором Шубою О.В., а також з секретарем Української християнської тюремної місії Брезинською О.

18 – У м. Києві перебувала делегація священнослужителів Львівської єпархії, які звернулися до органів вищої влади з проханням посприяти у виділенні земельної ділянки у м. Львові для будівництва кафедрального собору та єпархіального управління. Архієпископ Августин разом з представниками львівського духовенства був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Дав інтерв'ю для теле-радіопрограми.

        

19 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім Владика був присутній на зустрічі Блаженнішого митрополита Володимира з начальником управління державної охорони України генерал-лейтенантом Строгим В.І., а також з представником Адміністрації Президента Коваленком В.В. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав Міністерство транспорту України, де його прийняв Міністр транспорту Кирпа Г.М. Також Владика відвідав Національну Академію внутрішніх справ, де його прийняв ректор генерал-полковник Кондрат'єв Я.Ю. Мав зустріч з заступником голови комітету Верховної Ради України з питань безпеки і оборони Андресюком Б.М. і привітав його з днем народження.

20 – Архієпископ Августин супроводжував Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира на урочистостях у Будинку офіцерів з нагоди дня захисника Вітчизни, де Предстоятель Української Православної Церкви вручив групі співробітників Державної служби охорони України ордени і митрополичі грамоти, а архієпископ Августин – Архієрейські грамоти. Потім генерал-лейтенант Строгий В.І. нагородив відомчою відзнакою Блаженнішого митрополита Володимира і архієпископа Августина. У Синодальному військовому відділі відбулася зустріч архієпископа Августина з військовим аташе США. Потім архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

                 

21 – Владика мав зустріч з головним редактором газети „Русский вестник” Шерешковим С.І. Ввечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

22 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з начальником податкової міліції Львівської обласної податкової адміністрації генерал-майором Коваленком С.П. Мав зустріч з насельником Київського свято-Троїцького Іонінського чоловічого монастиря ігуменом Іоасафом, скерованого до миротворчого українського військового контингенту в Ірак для духовно-пастирської опіки. Потім Владика провів збори співробітників Львівської єпархії. Ввечері Владика очолив вечірню з чином прощення.


     

23-27 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолював богослужіння першої седмиці Великого посту та молився на них. Цього тижня Владика провів нараду кліриків свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Мав зустріч з депутатом Львівської міської ради Іоновим А.Б. Владика, на запрошення Начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майора Карася В.В., взяв участь в урочистостях з нагоди Дня захисника вітчизни та 80-ї річниці Західного прикордонного округу і вручив Начальнику управління орден преп. Іллі Муромця III ст., а також Митрополичі та Архієрейські грамоти групі прикордонників. Як військовий архієпископ, дав архіпастирське благословення ігумені Іоасафу в дорогу до Іраку для несення пастирського служіння в українському миротворчому контингенті. Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В. Владика мав зустріч з старостою російської общини Львівської області Бобришовим А.М.

28 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері – Всеношну.

29 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а також чин Торжества Православ'я. 

На початок сторінки