Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


лютий 2005 р.

1 (вт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції. Потім у Львівському єпархіальному управлінні прийняв Голову Видавничого відділу Львівської єпархії Шевченка А.А.

2 (ср) – Владика мав зустріч з начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. Потім мав зустріч з Президентом Львівського агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б. Цього ж дня Владика вручив Архієрейську грамоту Львівській дитячій поетесі Обориній А.Д. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив молебень з акафістом перед іконою Божої Матері „Почаївська”.

3 (чт) – У Львівській єпархії перебували студенти 4 класу Почаївської духовної семінарії, з якими архієпископ Августин провів практичне заняття з Порівняльного богослов'я. Студенти відвідали Львівську свято-Георгіївську церкву, а також з навчальною метою Львівську римо-католицьку катедру.

4 (пт) – Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім у Синодальному військовому відділі Владика прийняв заступника начальника кафедри Львівського юридичного інституту полковника Сулятицького І.В., начальника факультету ВМА полковника Скляра С.І.

5 (сб) – Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Вишгородському Павлу на Всеношній у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

6 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві при головному клінічному госпіталі Міністерства оборони України у м. Києві.

7 (пд) – 11 (пт) – У м. Любляні, Словенія, Голова Синодального військового відділу архієпископ Августин взяв участь у міжнародній конференції Глав капеланських служб Збройних Сил країн НАТО та інших окремих держав. В рамках конференції відбулися зустрічі з міністром оборони і начальником генерального штабу ЗС Словенії, пленарні і секційні засідання, зустрічі з представниками командування ЗС США у Європі та Генеральним інспектором МО США, знайомство з історичними і культурними пам'ятками Словенії. У дні роботи конференції Владика разом з іншими православними учасниками молився в Люблінському храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія (Сербської Православної Церкви).

        

10 (чт) – На прохання Львівського культурного товариства протоієрей Миколай Баранов відправив панахиду за раба Божого Олександра Пушкіна з приводу у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

11 (пт) – Вранці у м. Любляні, Словенія, архієпископ Августин мав зустріч з керівниками капеланських служб ЗС Словенії. Цього ж дня архієпископ Августин у м. Києві у Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками військових формувань. Увечері молився на Всеношній у Трапезній церкві Києво-Печерської лаври.

  

12 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію грецькою мовою, за якою рукопоклав у сан диякона Євгенія Савенка. Цього ж дня Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив орден святого рівноапостольного князя Володимира начальнику Західного територіального управління військової служби правопорядку полковнику Кисільову В.І. Потім прийняв головного редактора газет „Русский вестник” та „Вестки з Беларусі” Шерешкова С.І. Увечері Владика молився на Всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

        

13 (нд) – Високопреосвященніший митрополит Луцький та Волинський Ніфонт, Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій і Високопреосященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства звершили чин освячення новозбудованого храму та першу Божественну літургію з хресним ходом у свято-Покровській церкві у м. Червонограді Львівської області. Потім у цьому храмі Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій звершив таїнство Вінчання.

     
  
  
     

14 (пд) – Владика очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері Владика молився на Всеношній у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

15 (вт) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Черкаського і Канівського Софронія з нагоди 65-річчя з дня народження Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив на Божественній літургії у свято-Архангело-Михайлівському кафедральному соборі у м. Черкасах Високопреосвященнішому архієпископу Черкаському і Канівському Софронію, Високопреосвященнішому архієпископу Вишгородському Павлу, Преосвященнішому єпископу Чернігівському і Ніжинському Амвросію, Преосвященнішому єпископу Полтавському і Кременчуцькому Филипу з сонмом духовенства.

16 (ср) – Архієпископ Августин разом з представниками Християнської Місії з тюремного служіння відвідав Бучанську виправну колонію, де відбулася благодійна акція «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». Владика відслужив молебень у тюремному храмі на честь святої Анастасії Узорішительниці. Владика виступив перед ув'язненими, також спілкувався з начальником виправної колонії полковником Карандюком Г.М. Потім мав зустріч з ректором НАВСУ генерал-полковником Кондрат'євим Я.Ю.

  

17 (чт) – Владика відвідав Київську митрополію. Потім у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври був присутній на чині похорону, який звершив намісник Лаври Високопреосвященніший архієпископ Вишгородський Павел.

18 (пт) – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Цього ж дня Голова єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації протоієрей Миколай Баранов та викладач недільної школи Придатченко С.І. взяли участь у Всеукраїнському педагогічному семінарі “Православна освіта в державних, приватних і церковних навчальних закладах України: досвід і напрацювання”, котрий відбувся у м. Києві.

19 (сб) – Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Всеношну.

20 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, за якою звершив дияконську хіротонію. Після завершення Літургії Владика вручив регентам архієрейського та молодіжного хору диякону Валерію Калінчуку та Ірині Зборовській Митрополичі дипломи за участь у Всеукраїнського хоровому фестивалі „Глас печерський”. Владика був присутній на святкуванні Дня православної молоді. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив молебень з акафістом.

     
     

21 (пн) – Владика очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Архієпископ Августин мав зустріч з начальником авіації Повітряних Сил МО України генерал-майором Синенком Ю.М. Владика також прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару.

22 (вт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”.

23 (ср) – Архієпископ Августин у День захисника Вітчизни відвідав філію Київського військового ліцею імені Івана Богуна в м. Боярці, привітав із Днем захисника Вітчизни ліцеїстів. У полковому храмі на честь святителя Миколая Владика звершив молебень. Цього ж дня Владика мав зустріч з генерал-лейтенантом Жишком Л.В. Потім відвідав Київську митрополію.

        

24 (чт) – Архієпископ Августин у м. Москві співслужив разом з іншими архієреями Святішому Патріарху Московському і всія Русі Олексію на всеношній у Єлохіївському кафедральному соборі.

25 (пт) – У м. Москві разом з іншими архієреями Владика співслужив Святішому Патріарху Московському і всія Русі Олексію на Божественній літургії у Храмі Христа Спасителя. Потім мав зустріч з командиром загону космонавтів РФ Героєм Росії льотчиком-космонавтом полковником Онуфрієнком Ю.І. та помічником начальника Військово-Повітряної Академії ім.. Ю. Гагаріна, доцентом доктором філософії полковником Петровим В.В.

  

26 (сб) – Владика відвідав Київську Духовну Академію. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Владика також прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. В гостях у Львівській єпархії перебував насельник свято-Троїце-Сергієвої Лаври ієромонах Лазар.

27 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, після якої привітав протоієрея Євгена Щирбу з його 50-річчям та, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив йому орден святого рівноапостольного князя Володимира III ст. і Архієрейську грамоту. Потім Владика взяв участь у батьківських зборах недільної школи. Цього ж дня Владика мав зустріч з офіцерами військової авіації. Увечері Владика очолив молебень з акафістом. У Львівській єпархії перебував викладач православного свято-Тихоновського гуманітарного університету Лотменцев А.М., з яким Владика мав зустріч. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.

  

28 (пд) – Владика провів збори працівників Львівського єпархіального управління. Потім очолив засідання єпархіальної комісії по канонізації святих. Цього ж дня Владика прийняв головного редактора газет „Русский вестник” та „Вестки з Беларусі” Шерешкова С.І. 

На початок сторінки