Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


лютий 2006 р.

1 (сд) – У м. Москві у Військовій Академії Генерального Штабу Збройних Сил РФ архієпископ Августин очолив роботу Круглого столу: „Освіта офіцера і військового священика. Богослов'я та військова наука”. Відбулися також зустрічі з воєначальниками. Відвідав Донський ставропігійний чоловічий монастир, де мав зустріч з його намісником архімандритом Агафодором.

2 (чт) – У м. Москві у Синодальному військовому відділі МП архієпископ Августин очолив Круглий стіл „Місіонерське служіння військового священика”. Також у Міністерстві юстиції взяв участь у роботі семінару з тюремного служіння “Актуальні питання служіння Церкви в місцях позбавлення волі”.

3 (пт) – У м. Москві у Синодальному військовому відділі МП архієпископ Августин взяв участь у роботі семінару з тюремного служіння “Актуальні питання служіння Церкви в місцях позбавлення волі”. Потім Владика взяв участь у заключному засіданні ХІV Міжнародних Різдвяних освітніх читаннях, які відбулися у Залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя. Цього ж дня зустрівся з Головою правління групи компаній „Нерком” капітаном 1 рангу Солодом В.Ю.

4 (сб) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і

всієї України Володимира, а також мав зустріч з представниками громадських організацій і військових формувань. Потім у м. Львові очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві. У Львівській єпархії перебував викладач православного свято-Тихоновського гуманітарного університету Бежанідзе Георгій Веніамінович, з яким Владика мав зустріч. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.

5 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Червонограді Львівської області.

6 (пд) – У м. Львові архієпископ Августин провів зустріч з представниками громадських і політичних організацій.

7 (вт) – Владика провів лекції з Порівняльного богослов'я студентам Почаївської духовної семінарії.

8 (сд) – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі провів зустріч з представниками силових структур.

9 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Державний департамент України з питань виконання покарань та мав зустріч з його Головою Кощинцем В.В. Потім у Синодальному військовому відділі Владика Августин мав зустріч з прес-службою Української Православної Церкви. Цього ж дня Владика прийняв заступника голови Всеукраїнського ОГ „Путь православних” Болдирєва Ю.О.

10 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Генеральне консульство РФ у м. Львові та мав зустріч з Генеральним консулом Гузєєвим Є.Ф. та дипломатами консульства. З нагоди дня дипломатичного працівника Росії. Владика взяв участь в урочистостях та виступив перед дипкорпусом та співробітниками Генерального консульства. Цього ж дня у свято-Георгіївській церкві у м. Львові в день смерті Олександра Сергійовича Пушкіна протоієрей Миколай Баранов відправив панахиду за р. Божого Олександра. На богослужінні були присутні керівництво та активісти російського культурного товариства ім. О. Пушкіна, які потім мали зустріч з Владикою.

     

11 (сб) – У м. Львові Владика мав робочу зустріч з головним редактором газети „Світло Православ'я” протоієрея Богданом Хилинським. Потім мав зустріч з юристами, а також з президентом правління Львівського ізоляторного заводу Іоновим А.Б. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові в день пам'яті Трьох святителів за традицією архієпископ Августин очолив Божественну літургію, яка служилась грецькою мовою, на якій хор теж співав грецькою мовою і грецьким розспівом. Потім прийняв гостей з Швейцарії доктора Хайнера Фогта та супроводжуючих його осіб. Владика мав зустріч з представниками громадських організацій.

13 (пд) – 17 (пт) – Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин офіційно представляв Українську Православну Церкву на 17 щорічній Міжнародній конференції керівників капеланських служб, який відбувся у Гарміш-Патернкірхен, Німеччина. Темою конференції було обрано „Релігія у військовому середовищі: різноманітність, свобода і толерантність”. В контексті цієї міжнародної конференції відбулася нарада представників Православних Церков, які обговорювали актуальні питання для православного військового духовенства. Також архієпископ Августин мав зустріч з Начальником Штабу Європейського командування Сполучених Штатів Америки у Європі генералом Колбі Бродватером. Відвідав м. Мюнхен, де ознайомився з пам'ятниками історії і культури.

18 (сб) - За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Львівський і Галицький Августин, Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України у церкві Різдва Пресвятої Богородиці Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври вручив церковні нагороди першому заступнику голови Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони, доктору політичних наук Андресюку Б.П. та представникам Міжнародного благодійного фонду соціально-професійної адаптації військовослужбовців. Увечері Владика молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

19 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім взяв участь у зустрічі за круглим столом керівника Фонду Конрада Аденауера професора доктора Бернарда Фогеля, депутата Бундестагу Манфреда Грунда, керівника представництва Фонду Конрада Аденауера в країні Ральфа Ваксмута та держсекретаря у відставці Вольфгана Егертера з керівниками релігійних конфесій Львівщини.

20 (пд) – Архієпископ Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія співслужив йому на Божественній літургії у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у м. Коростишеві Житомирської області з нагоди 50-річчя настоятеля церкви, благочинного Коростишівського округу протоієрея Парфенія Маркевича.

21 (вт) - Владика провів лекції з Порівняльного богослов'я студентам Почаївської Духовної Семінарії.

22 (сд) – У м. Києві з нагоди Дня захисника Вітчизни у Посольстві Російської Федерації в Україні відбувся урочистий прийом, в якому, на запрошення Надзвичайного та Повноважного посла Російської Федерації в Україні Чорномирдіна В.С. та аташе з питань оборони Російської Федерації в Україні, взяв участь Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

23 (чт) – Архієпископ Августин мав зустріч з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Владика очолив науково-практичну нараду на тему: „Православний підхід до економіки - фундаментальна складова економічного розвитку України”. Увечері молився на вечірньому богослужінні у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

24 (пт) – Владика Августин взяв участь в урочистому богослужінні у Храмі Христа Спасителя у м. Москві з нагоди Дня Ангела Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія.

25 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду, а увечері – всеношну. Потім Владика прийняв викладачів Московського свято-Тихонівського православного гуманітарного університету диякона Михайла Плотнікова та Петрушко В.І. Студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії складали чергові іспити. Цього ж дня Владика прийняв групу православних іконографів з Польщі.

26 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері – молебень з акафістом. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками громадських організацій, а також провів нараду співробітників єпархіального управління.

27 (пд) – Владика очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду у свято-Покровській церкві у м. Червонограді Львівської області з нагоди 40-ого дня смерті дружини настоятеля Марії Деркач. Також відвідав православних віруючих у Радехівському районі.

28 (вт) - Владика провів лекції з Порівняльного богослов'я студентам Почаївської Духовної Семінарії. Потім відбулася зустріч учасників ХIV Міжнародних Різдвяних освітніх читань з викладачами та студентами, у якій взяли участь Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Ректор ПДС архімандрит Нафанаїл. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки