Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


лютий 2007 р.

1 1 (чт) – У м. Москві у Синодальному військовому відділі МП архієпископ Августин очолив роботу конференції „Навчання „Південний щит 2006”. Цього ж дня відвідав Донський ставропігійний чоловічий монастир, де його прийняв намісник архімандрит Агафодор.

2 (пт) – У м. Москві у Синодальному військовому відділі МП архієпископ Августин взяв участь у роботі семінару з тюремного служіння „Православна місія в місцях позбавлення волі”. Цього ж дня зустрівся з Головою правління групи компаній „Нерком” капітаном 1 рангу запасу Солодом В.Ю. Цього ж дня Владика прибув до м. Києва, а потім повернувся до Львова.

3 (сб) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

4 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відбулися збори архієрейського хору та збори братства свв.апп. Петра і Павла. Увечері очолив молебень з акафістом блаж. Ксенії Петербурзькій.

5 (пд) – Владика мав зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини.

6 (вт) – У м. Львові вранці архієпископ Августин мав зустріч з міським головою Львова Садовим А.І. Потім відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, де мав зустріч з намісником свято-Успенської Почаївської Лаври Високопреосвященнішим архієпископом Почаївським Володимиром, а також прочитав лекції з порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії. Увечері у м. Львові мав зустріч з Генеральним консулом РФ у Львові Гузєєвим Є.Ф.

7 (сд) – Владика Августин у м. Києві відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з депутатами. Був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім разом з Відповідальним секретарем Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Кулакевичем В.С. відвідав свято-Іллінську церкву у м. Києві, де привітав настоятеля протоієрея Віталія Косовського з Днем народження.

8 (чт) – У м. Києві Владика очолив засідання Експертної ради при Синодальній Богословській комісії УПЦ. Потім мав зустріч з Міністром України з надзвичайних ситуацій Шуфричем Н.І. Відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з депутататми. Цього ж дня на запрошення Української секції фонду Конрада Аденауера Владика був присутній на урочистостях з нагоди зміни керівництва Представництва фонду в Україні.

9 (пт) – Архієпископ Августин очолив вечірнє заупокійне богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

10 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив заупокійну Божественну літургію та вселенську панахиду, а увечері - всеношну. Цього ж дня Владика з Генеральним консулом РФ у Львові Гузєєвим Є.Ф. та консулом-радником Вранчану А.І. взяв участь у відкритті пам'ятника Олександру Сергійовичу Пушкіну у Російському культурному центрі та звершив заупокійну літію за р.Б. Олександра.

           

11 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Кагульський і Комратський Анатолій у співслужінні сонму духовенства звершили чин освячення нового престолу та вівтраних розписів, а потім Божественну літургію у свято-Іллінській церкві у м. Трускавці Львівської області. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 (пд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію, яка відправлялася грецькою мовою. Священик Василій Марунчак взяв участь у науково-практичній конференції на тему “Духовна безпека України” у м. Сумах.

13 (вт) – Владика у м. Львові прийняв головного редактора газети “Русский вестник” Шерешкова С.І. Потім провів нараду співробітників єпархіального управління.

14 (сд) – Владика Августин у м. Києві був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім взяв участь у вшануванні пам'яті воїнів-афганців членами Київської обласної ветеранської організації, а також молився на панахиді у свято-Воскресенській церкві. Цього ж дня Владика був присутній на підписанні угоди про співпрацю Української Православної Церкви та Міністерства України з надзвичайних ситуацій Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром і Міністром Шуфричем Н.І. Був на прийомі у Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана.

15 (чт) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, за якою рукопоклав у сан священика Назарія Швеця. Потім у єпархіальному управлінні прийняв президента Агенції економічної безпеки Мальсагова В.Б.

16 (пт) – Владика очолив збори духовенства Львівської області. Прийняв намісника свято-Покровського чоловічого монастиря, що у с. Кострино Великоберезнянського району Закарпатської області, ієромонаха Олександра та настоятельку Львівської свято-Преображенської жіночої обителі монахиню Варвару. Потім взяв участь у засіданні Ради Церков та релігійних організацій Львівської області, яку очолив Голова Львівської обласної державної адміністрації Олійник П.М. Увечері Владика відвідав свято-Преображенський жіночий монастир та привітав з ювілеєм монахиню Нікіфору.

17 (сб) – Архієпископ Августин записав проповідь для телебачення на програму «Спадщина». Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 (нд) – Владика очолив чин освячення домової свято-Покровської церкви у м. Радехові та першу Божественну літургію. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Чин прощення перед початком Великого посту.

           

19 (пд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові вранці Владика Августин молився на постовому богослужінні, увечері – читав Великий канон преп. Андрея Критського на Великому повечір'ї.

20 (вт) – Архієпископ Августин відвідав свято-Успенську Києво-Печерську лавру. Цього ж дня Владика, за благословенням Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія та Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира розпочав подорож до Антарктичної полярної станції Беллінсгаузен через Швейцарію, Бразилію, Чілі.

22 (чт) – Архієпископ Августин відслужив Велике повечір'я з каноном преп. Андрея Критського у свято-Троїцькій церкві на станції Беллінсгаузен, а також заупокійну літію за полярників, які поховані там. Також спілкувався з полярниками, ознайомився з умовами їх життя і роботою в Антарктиці. Потім через Чілі, Бразилію та Швейцарію Владика 26 лютого повернувся до м. Києва.

25 (нд) – На Львівському ТБ у форматі програми “Спадщина” вийшла в ефір телепрограма з архіпастирською настановою на піст.

26 (пд) – Архієпископ Августин відвідав свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

27 (вт) – На запрошення Голови ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішого митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила архієпископ Августин у м. Москві взяв участь у роботі Круглого столу представників християнських конфесій країн СНД та Балтії. Цього ж дня у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, було відслужено заупокійну літію за р. Божого Петра Нестерова – відомого льотчика, котрий загинув у 1914 році поблизу Жовкви Львівської області, з нагоди 120-річчя з дня його народження. Голова Львівського осередку Всеукраїнського Православного педагогічного товариства (ВППТ) протоієрей Миколай Баранов у Києво-Печерській Лаврі, м. Київ, взяв участь у роботі Ради Об'єднання ВППТ. Під час наради обговорювався сучасний стан та перспектива викладання релігійних дисциплін у освітніх закладах України. Того ж дня протоієрей Миколай відвідав свято-Іонінський монастир у м. Києві.

28 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин провів нараду співробітників Синодального військового відділу УПЦ, а також мав зустрічі з представниками військових формувань України. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки