Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2009 р.   2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


лютий 2009 р.

1 (нд) – 8 (нд) – За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, делегація Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України на чолі з головою відділу архієпископом Львівським і Галицьким Августином взяла участь в роботі Міжнародної конференції військового духовенства, що відбулася в Кейптауні (Південно-Африканська Республіка), на тему: «Роль капелана в примиренні і зціленні після військових конфліктів». В рамках конференції православні учасники з Греції, Кіпру, Румунії, Хорватії, США й України мали можливість обговорити питання співпраці в окремих секціях, а також щодня проводити спільні богослужіння в свято-Георгіївському кафедральному соборі Олександрійського патріархату міста Кейптауна. За згодою Преосвященнішого митрополита Кейптауна і мису Доброї Надії Сергія архієпископ Августин очолив Божественну літургію, після якої разом з членами делегації спілкувався з духовенством і парафіянами різних національностей. Митрополит Сергій подарував архієпископу Августину панагію і архієрейський чиновник грецькою мовою.

               

9 (пн) - За благословенням Блаженнішого Митрополита Володимира, архієпископ Августин у Синодальному військовому відділі УПЦ прийняв голову Державного комітету України у справах ветеранів генерал-майора, Героя Радянського Cоюзу Ігоря Плосконоса. Владика Августин, з нагоди святкування 20-ї річниці виведення Радянських військ із Афганістану, вручив Ігорю Миколайовичу ювілейний орден «1020-річчя Хрещення Русі», а від гостя отримав Почесну відзнаку Державного комітету України у справах ветеранів. Цього дня при Синодальному військовому відділі УПЦ був створений Сектор по роботі з ветеранськими організаціями України.

 

10 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин мав зустріч з командувачем Західного Оперативного Командування Збройних Сил України генерал-лейтенантом Куциним М.М. Цього ж дня на запрошення Генерального Консула Російської Федерації у Львові Гузєєва Є.Ф. з нагоди професійного свята – Дня дипломатичного працівника Владика відвідав Генеральне консульство РФ та мав зустріч з співробітниками.

11 (сд) – У м. Львові Владика мав зустріч з народним депутатом України Писарчуком П.І. На запрошення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) владика Августин взяв участь у відкритті у Львівському історичному музеї виставки «Афганістан болить в моїй душі …», що присвячена 20-й річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

12 (чт) – У м. Києві, з нагоди святкування 20-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану, архієпископ Августин взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам, що розташований біля свято-Воскресенського храму столиці. У заході взяли участь голова Комітету у справах воїнів-інтернаціоналістів при Раді голів урядів країн-учасниць Співдружності Герой Радянського Союзу Руслан Аушев, голова Вищої ради Міжнародного об'єднання «Бойове братство — без кордонів» Герой Радянського Союзу генерал-полковник Борис Громов, голова Української спілки ветеранів Афганістану Герой Радянського Союзу генерал-майор Сергій Червонописький та голова Державного комітету України у справах ветеранів Герой Радянського Союзу генерал-майор Ігор Плосконос. Після церемонії покладання квітів відбулася коротка розмова архієпископа Августина з Борисом Громовим. Потім Владика відправив заупокійну літію у свято-Воскресенському храмі.

   

13 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру і Духовну семінарію, де прочитав лекції з Порівняльного богослов'я. Цього ж дня, з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Афганістану, владика Августин відвідав Львівську обласну організацію УСВА і вручив нагороди Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також свої благословенні грамоти. За благословенням архієпископа Августина, на запрошення Командування Повітряного командування «Захід», голова військового відділу Львівської єпархії протоієрей Євген Коцовський взяв участь в урочистостях, що відбулися з нагоди Дня учасників бойових дій на території інших держав у військовій частині А0780. Потім Владика очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви. У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин прийняв Голову правління Церковної кредитної спілки «Анісія» Сидоровського В.Г.

14 (сб) – Владика Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

15 (нд) – 17 (вт) – Архієпископ Августин у м. Москві (Росія) взяв участь у щорічних ХVІІ Міжнародних Різдвяних Освітніх Читаннях «Наука, освіта, культура: духовно-моральні засади і шляхи розвитку». Разом з іншими архієреями і сонмом духовенства у Храмі Христа Спасителя співслужив на Божественній літургії Святішому Патріарху Московськму і всія Русі Кирилу. Був присутній на урочистостях з нагоди відкриття у Залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя. Виступив із доповіддю на тему: «Духовні аспекти військового служіння в Україні» на секції «Церква і Армія. Роль православної культури у формуванні духовно-моральних основ військового служіння Вітчизні» в Академії ГШ ВС РФ. Також взяв участь у конференції з тюремного служіння, яка пройшла у Синодальному військовому відділі МП.

   

18 (сд) – Архієпископ Августин взяв участь у «Глинських читаннях» в Педагогічній Академії у м. Москві. Цього ж дня у м. Києві відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з народними депутатами. Відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

19 (чт) – Владика Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії.

20 (пт) – Архієпископ Августин очолив вечірнє заупокійне богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 (сб) – Владика Августин очолив Божественну літургію і вселенську панахиду, а увечері – всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

22 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові. Потім Владика провів ікону святителя Миколая Чудотворця з Крупицького Батуринського Миколаївського жіночого монастиря з супроводжуючими особами. Чудотворний образ перебував у храмах Львівської єпархії з 6 лютого.

24 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин мав зустріч з Генеральним Консулом Російської Федерації у м. Львові Гузєєвим Є.Ф.

25 (сд) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин мав зустріч із президентом Федерації Скаутів «Галицька Русь» Кирилом Арбатовим і духівником Львівської Застави протоієреєм Юрієм Кінасом, а також з Головним гематологом-трансфузіологом МОЗ України, директором Львівського інституту крові, академіком, професором Новаком В.Л.

26 (чт) – Архієпископ Августин відвідав свято-Преображенську церкву у м. Новоград-Волинському Житомирської області. Цього ж дня відвідав Києво-Печерську Лавру. Мав зустріч з представниками військових ветеранських організацій.

27 (пт) – У м. Києві, на запрошення Голови Державного Департаменту України з виконання покарань Кощинця В.В., архієпископ Августин взяв участь в розширеному засіданні Колегії Департаменту. Був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Також відвідав Управління державної охорони України. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками військових формувань і громадських організацій.

28 (сб) – На запрошення Генерального Консула Республіки Польща у Львові Радника-Міністра Гжегожа Опалінського архієпископ Августин взяв участь в урочистостих скорботних заходах з нагоди 65-ї річниці мученицької смерті мешканців села Гута Пеняцька, які відбулися біля пам'ятного хреста поблизу с. Голубиця Бродівського району Львівської області, та звернувся до присутніх з архіпастирською настановою. В урочистостях взяли участь Президент України Віктор Ющенко та Президент Республіки Польща Лєх Качинський.

      

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки