Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


березень 2002 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин взяв участь у з'їзді Союзу Православних Братств України, який відбувся у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, на якому склав обов'язки духівника СПБУ через великий об'єм послуху. Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також мав зустріч з народними депутатами України.
2 – На запрошення Львівського молодіжного братства Почаївської ікони Божої Матері в гостях у Львівській єпархії перебували насельники свято-Успенської Почаївської лаври ректор Почаївської духовної семінарії архімандрит Нафанаїл, ігумен Силуан, а також інспектор ПДС протоієрей Олег Плаксій та протодиякон Віктор, які провели зустріч з членами братства та парафіянами. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит. У Львівській єпархії також перебував викладач Московського свято-Тихонівського православного Богословського інституту диякон Діонісій. Увечері Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
3 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з начальником штабу 14 авіаційного корпусу ВПС України генералом-майором Синенком Ю.М., а також з начальником УДАІ УМВС України у Львівській області підполковником Сало О.М. та начальником відділу УДАІ УМВС України у Львівській області підполковником Сопільником Л.І.
5 – У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з Командувачем ЗОК МО України генералом-полковником Чернілевським В.С. та Командувачем 14 авіакорпусу ВПС України генералом-лейтенантом Онищенком С.І. Цього ж дня у м. Києві Владика провів нараду співробітників військового відділу УПЦ.
6 – У м. Києві Владика відвідав Національну Академію МВС України, де мав зустріч з її ректором генералом-лейтенантом міліції Кондратьєвим Я.Ю.
8 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів збори духовенства Жовківського благочиння. Увечері відправив вечірню. Цього ж дня Владика взяв участь в прямому ефірі Львівського телебачення у передачі „Медія резонанс” на тему сучасного стану Православ'я в Україні.
9 – Архієпископ Августин очолив заупокійну Божественну літургію та вселенську панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері відправив Всеношну.
10 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Генеральним директором державного авіапідприємства „Львівські авіалінії” Загревою Л.Ю. Цього ж дня Владика за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив орден святого рівноапостольного князя Володимира Ш ст. Президенту Львівської обласної спілки ветеранів підрозділів спеціального призначення Колеснику М.І.
11 – У м. Овручі Житомирської області Високопреосвященніший архієпископ Августин відвідав єпархіальне управління, де його прийняв Високопреосвященніший архієпископ Овруцький і Коростенський Вісаріон. Увечері, за благословенням архієпископа Вісаріона, молився на всеношній у соборі Різдва Христового у м. Коростені Житомирської області з нагоди прибуття ікони „Призри на смиреніє” з Київського свято-Введенського чоловічого монастиря.
12 – У м. Києві Владика Августин, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив орден святого рівноап. князя Володимира Ш ст. багаторазовому чемпіону Європи і світу Писаренку А.Г. Мав зустріч з представниками керівництва військового інституту та командування сухопутних військ. У Національній Академії МВС України виступив перед курсантами і відправив молебень з нагоди відкриття катехизаторських курсів. Також був на зустрічі з Міністром закордонних справ Республіки Білорусь Хвостовим М.М. та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Величком В.В.
13 – У м. Коростені Житомирської області архієпископ Августин мав зустріч з Головою міської ради Москаленком В.В. У м. Києві мав зустріч з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння Ю. Васильчуком.
14 – Архієпископ Августин відвідав Київську Духовну Академію, де привітав її Ректора протоієрея Миколая Забугу з днем народження.
15 – У свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня Владика прийняв делегацію Збройних Сил Югославії у складі полковника Радослава Шкорича, капітана 1 рангу Міліслава Мойовича та полковника Зорана Пеіча. Потім мав зустріч з народним депутатом України Головою Всеукраїнського об'єднання християн Бабичем В.Г.
16 – У м. Львові Владика прийняв старшого консультанта об'єднання біблійного товариства п. Стейна Мідске (Норвегія) та голову Українського біблійного товариства п. Р. Вовка. Потім відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
17 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Командувачем 14 авіаційним корпусом генералом-лейтенантом Онищенком С.І. та Начальником штабу генералом-майором Синенком Ю.М. Потім Владика прийняв Генерального консула Російської Федерації у м. Львові п. Мясоєдова М.М. Увечері архієпископ Августин молився на вечірні та провів чин прощення перед початком Великого посту.
18–22 – Владика очолював та молився на богослужіннях першої седмиці Великого посту у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
18 – Архієпископ Августин прийняв керівників Львівської обласної організації Всеукраїнського об'єднання християн.
19 – Владика мав зустріч з директором РКЦ п. Провозіним В.В., а також з Президентом Агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б.
20 – Владика Августин відвідав Львівський ізоляторний завод, де мав зустріч з Головою правління п. Карпцовою Л.А. та Президентом „Укрінтервест” Іоновим А.Б., а також з працівниками цього підприємства.
21 – Архієпископ Августин мав бесіду з кореспондентом газети „Аргументи і факти” п. Макаровим Д.І.
23 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері у м. Києві разом з Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом, Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном і сонмом духовенства співслужив на Всеношній Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру у Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Потім Владику прийняв Намісник Лаври Владика Павло.
24 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Димитріївській церкві у м. Києві (Жуляни). Потім у військовій частині звершив молебень на початок будівництва храму і мав спілкування з особовим складом. У військовому відділі мав зустрічі з представниками військових формувань України.
25 – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Департамент з питань виконання покарань України і мав зустріч з його Головою генералом-лейтенантом Льовочкіним В.А. Також на запрошення Командувача Внутрішніх Військ МВС України генерала-майора Попкова С.Є. був присутній на урочистостях і прийомі з нагоди 10-ї річниці Внутрішніх Військ.
26 – Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, відвідав Міністерством Закордонних справ України. Потім мав зустріч з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння п. Ю. Васильчуком.
27 – У м. Києві Владика мав зустріч з представниками силових структур України.
28 – Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Москві, Росія, відвідав Інститут економічної безпеки, де його прийняв директор Дронов С.В. Потім був на прийомі у Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія П. Також взяв участь у зборах засновників і членів правління Міжнародного фонду єдності православних народів.
29 – У м. Києві Владика виступив перед курсантами Національної Академії МВС України – слухачами катехизаторських курсів. Потім мав зустріч з директором інституту країн СНД п. Затуліним В.Ф. (м. Москва).
30 – Архієпископ Августин очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з групою православної молоді з м. Дніпропетровська.
31 – Владика звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а ввечері очолив Пасію. 

На початок сторінки