Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


березень 2003 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин відправив заупокійну Божественну літургію з панахидою у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Відвідав штаб ЗОК МО України, де мав зустріч з Командувачем військ ЗОК генерал-полковником Чернілевським С.В. Потім мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу генерал-майором Синенком Ю.М. Цього ж дня Владика Августин відвідав кафедральний собор у м. Тернополі та співслужив там на Всеношній Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію з нагоди перебування там чудотворної ікони Спасителя Кровоточивого (Державінської) та інших святинь, привезених для вшанування з Оренбурзької області (Росія).

        

2 – Архієпископ Августин з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у Городоцькому свято-Миколаївському жіночому монастирі Рівненської єпархії з нагоди 50-річчя Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія.

3 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі Владика мав зустріч з представниками силових структур України.

4 – Перебуваючи у м. Москві, Росія, архієпископ Августин відвідав православний свято-Тихоновський богословський інститут. Потім у ВЗЦЗ МП мав зустріч з співробітниками сектору міжправославних зв'язків. У Синодальному відділі Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами його прийняв Голова відділу протоієрей Димитрій Смирнов. Потім у Державному Кремлівському палаці був присутній на урочистостях з нагоди нагородження міжнародною премією св. апостола Андрія Первозванного.

        

5 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Мав робочу зустріч з виконавчим директором Української місії тюремного служіння п. Ю. Васильчуком і секретарем місії п. О. Брезинською. У Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Владика вручив групі осіб Андріївську медаль св. прав. воїна Феодора Ушакова за сприяння у проведенні Морського хресного походу.

6 – У свято-Успенській Києво-Печерській лаврі архієпископ Августин очолив щорічні збори старших єпархіальних священиків УПЦ, що відповідають за організацію духовно-пастирської роботи з військовослужбовцями. У зустрічі взяли участь представники Збройних сил та інших військових формувань України, а також заступник Голови Синодального відділу МП по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами ієромонах Сава (Молчанов) та помічник Голови, заступник декана Університету православної культури при Академії ім. Петра Великого полковник запасу Сергєєв К.Г. Потім Владика освятив приміщення на військовому об'єкті.

  

7 – У м. Києві Владика відвідав студію радіо „Ера” і дав інтерв'ю. Мав зустріч з намісником Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом. Мав також робочу зустріч з помічником Голови військового відділу Московського Патріархату полковником запасу Сергєєвим К.Г.

8 – У м. Львові архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві.

9 – Архієпископ Августин у співслужінні сонму духовенства, в т.ч. насельника свято-Успенської Почаївської лаври ігумена Євстратія, звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Відвідав центральний військовий госпіталь ЗОК МО України. Увечері Владика очолив Чин прощення.

  

10-15 – Владика вранці і увечері молився і очолював великопісні богослужіння і проповідував у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

11 – Архієпископ Августин зустрівся з Генеральним директором державного авіапідприємства „Львівські авіалінії” Загревою Л.Ю.

12 – Владика зустрівся з представником командування ВВС МО України генерал-лейтенантом Оніщенком С.І.

13 – В Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин прийняв групу студентів навчального коледжу Берлінського університету (Німеччина). Відвідав парафію Всіх святих в с. Сопошині Жовківського району.

14 – Владика відвідав центральний військовий госпіталь ЗОК МО України у м. Львові.

15 – Архієпископ Августин провів збори працівників єпархіального управління. Потім мав зустріч з головним редактором єпархіальної газети „Світло Православ'я” Шевченком А.А. Владика ввечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

16 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з Чином Торжества Православ'я у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив Пасію.

17 – У Львівському єпархіальному управлінні Владика провів нараду з кліриками свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Потім у м. Києві архієпископ Августин провів нараду співробітників Синодального військового відділу УПЦ.

18 – Архієпископ Августин взяв участь у презентації книги протоієрея Феодора Титова „Імператорська Київська Духовна Академія в її трьохвіковому житті і діяльності”, яка відбулася у свято-Успенській Києво-Печерській лаврі. Потім Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня Владика відвідав Національну Академію МВС України, де мав зустріч з її ректором генерал-лейтенантом Кондрат'євим Я.Ю. Потім взяв участь у роботі круглого столу делегації МВС РФ та їх українських колег. Мав зустріч з виконавчим директором Української місії тюремного служіння п. Ю. Васильчуком і секретарем місії п. О. Брезинською. Цього ж дня Владика прийняв отамана сотні Святошинської паланки ВЗ Прокволіт Ю.Д.

19 – У Синодальному військовому відділі УПЦ архієпископ Августин мав зустріч з деканом юридичного факультету Запорізького юридичного інституту МВС України Калашнік Н.Г. також мав зустріч з Головою християнської селянської спілки О. Шаромиговим.

20 – У Синодальному військовому відділі Владика зустрівся з членами делегації Головного управління кадрів МВС РФ. Потім відвідав Управління залізничних військ МО України, де його прийняв Начальник Залізничних військ – Начальник Управління залізничних військ генерал-лейтенант Мальков М.І. Під час зустрічі обговорювались питання духовної опіки особового складу. Владика також спілкувався з командиром частини залізничних військ полковником Сорочуком Р.М. Цього ж дня у військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з полковником морської піхоти у запасі Соколенком В.В., під час якої обговорювалося питання про співпрацю ветеранських військових організацій і Церкви. Увечері Владика відвідав свято-Пантелеімоновський жіночий монастир у м. Києві (Феофанія) та мав зустріч з духівником архімандритом Серафимом та настоятельницею ігуменією Єлизаветою. Потім зустрічався з президентом українського фонду науково-економічного та юридичного співробітництва Олексієнком С.Б.

21 – Архієпископ Августин взяв участь і виступив з доповіддю на міжнародній науково-практичній конференції „Православні духовні цінності і сучасність”, яка пройшла у МАУП, міжнародному підготовчому інституті ім. А. Акаєва у м. Києві. Владика також спілкувався з Надзвичайним і Повноважним послом Сербії і Чорногорії в Україні п. Раде Філіповичем.

22 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію, а увечері – всеношну. Цього дня студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії складали черговий іспит. В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московського свято-Тихонівського православного богословського інституту диякон Михаїл Асмус.

23 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім повів збори активу православних громадських організацій Львівської єпархії. На запрошення Львівської грецької общини „Еллінес” взяв участь у урочистостях з нагоди Дня незалежності Греції та 10-ї річниці створення першого Грецького національно-культурного товариства, де спілкувався з керівниками товариств різних національних меншин Львівської області. Цього ж дня Владика мав зустріч з викладачем Московського свято-Тихонівського Богословського інституту дияконом Михаїлом Асмусом. Увечері очолив Пасію.

  

24 – На запрошення командира Галицької окремої бригади ВВ МВС України полковника Дорошкевича В.Я. архієпископ Августин взяв участь в урочистих заходах, присвячених святкуванню 11-ї річниці створення ВВ МВС України, де вручив командуванню бригади ВВ Митрополичі грамоти. Мав зустріч з командувачем 14 авіаційного корпусу ВПС ЗС України генерал-майором Синенком Ю.М. Цього дня Львівське єпархіальне управління відвідав намісник Свято-Успенської Почаївської лаври Преосвященніший єпископ Почаївський Володимир і мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Августином.

  

25 – У свято-Успенській Києво-Печерській лаврі Владика мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М. також зустрічався з організаторами військово-християнського паломництва.

26 – У м. Києві на запрошення Командувача внутрішніх військ МВС України генерал-майора Попкова С.Є. архієпископ Августин відвідав Головне управління і взяв участь в урочистостях, присвячених дню внутрішніх військ МВС України. Мав також зустріч з Керуючим справами Української Православної Церкви Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. Цього ж дня відбулася робоча зустріч з заступником голови громадської організації „Путь православних” Болдирєвим Ю.О. Потім Владика відвідав свято-Покровський жіночий монастир у м. Києві.

27 – Архієпископ Августин відвідав Київську духовну академію і семінарію, де його прийняв ректор професор протоієрей Миколай Забуга. Потім відвідав інститут підготовки слідчих та криміналістів НАВС України, де відбулася зустріч з заступником начальника інституту полковником міліції Олешко В.М., заступником начальника факультету підполковником міліції Шульгою В.І., викладачами і курсантами.

28 – Владика відправив заупокійне вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Преосвященніший єпископ Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор, перебуваючи у Львівській єпархії, зустрівся з Високопреосвященнішим архієпископом Августином.

29 – Владика відправив заупокійну Божественну літургію з панахидою у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з Начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. Прийняв Голову агентства економічної безпеки Мальсагова В.Б. Увечері Владика очолив Всеношну.

30 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію, а ввечері очолив Пасію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика провів нараду активу сестринства св. вмц. Варвари.

31 – Владика у м. Львові провів робочі зустрічі з представниками силових структур.

На початок сторінки