Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


березень 2004 р.

1 – Архієпископ Августин, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, відвідав свято-Ольгинську парафію у м. Коростені Житомирської області.

2 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Мав робочу зустріч з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном, а також з секретарем Київської митрополії протоієреєм Віталієм Косовським. Також зустрівся з народним депутатом України Деркачем А.Л.

3 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі Владика Августин провів зустрічі з представниками влади та громадських організацій та священиками, які займаються духовною опікою військовослужбовців.

4 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння Ю. Васильчуком.

5 – У Києво-Печерській Лаврі Владика спілкувався з співробітниками прес-служби УПЦ. Потім у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молився на вечірньому богослужінні і звершив заупокійну літію. У єпархіальному управлінні прийняв ректора Почаївської Духовної семінарії архімандрита Нафанаїла.

6 – Владика очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері – відправив Всеношну.

7 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері очолив пасію.

8 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім у м. Києві у Синодальному військовому відділі Владика провів нараду співробітників.

9 – В Успенській церкві Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин разом з іншими архієреями молився на молебні і панахиді з нагоди 190-річчя з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім Владика Августин взяв участь у відкритті виставки, присвяченої пам'яті поета, де була представлена власна колекція Блаженнішого. Потім Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Владика також провів консультації з приводу проекту Закону України „Про реєстрацію фізичних осіб в Україні”. Потім відбулася зустріч з головним рабином м. Києва Яковом Блайхом з питань, пов'язаних з релігійним життям в Україні.

10 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у звітно-перевиборній конференції Української християнської місії тюремного служіння, де Владику було переобрано на посаду Голови Правління. Потім дав інтерв'ю 5-му каналу телебачення з питань ідентифікаційних кодів. У Синодальному військовому відділі відбулася зустріч з народним депутатом України Андресюком Б.П.

11 – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин перебував у м. Сімферополі. Обидва Владики відвідали головний штаб Військово-Морських Сил України, де мали зустріч з Головнокомандувачем контр-адміралом Князем І.В., якому Владика Митрополит Лазар вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден преподобного Іллі Муромця III ст.. Потім архієреї відвідали свято-Володимирський собор у Херсонесі, де ознайомилися з ходом будівельних робіт, а також собор Покрови Пресвятої Богородиці. Архієпископ Августин також відвідав управління МВС України і свято-Володимирський собор - усипальницю адміралів.

12 – У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі УПЦ Владика прийняв делегацію з військового містечка Житомирської області, а також зустрівся з полковником Михайленком Л.В. Цього ж дня у Львівській єпархії перебували Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій та Преосвященніший єпископ Кам”янець-Подільський і Городоцький Феодор.

13 – Владика очолив заупокійну Божественну літургію і панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері – відправив Всеношну. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В., а також прийняв Могильченкова

14 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері очолив пасію. Цього ж дня Владика мав зустріч з Головою білоруської общини Львівської області Куліковим С.В. У Львівському єпархіальному управлінні, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, відбулися установчі збори православних педагогів Львівщини. Учасники зборів, які очолив Владика, одностайно підтримали пропозицію про утворення Львівського обласного осередку Всеукраїнського православного педагогічного товариства. Очолив осередок голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії УПЦ священик Миколай Баранов. Усі члени осередку – викладачі, вчителі, вихователі, студенти-педагоги. Членами осередку також стали випускники та студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії.

15 – Цього дня Владика у м. Львові мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу генерал-майором Синенком Ю.М., а також з начальником Львівського прикордонного загону підполковником Андрусиком І.Я. Владика також прийняв Генерального секретаря Українського біблійного товариства Вовка Р.В.

16 – У Львівському єпархіальному управлінні відбулася зустріч Владики з Головою Держкомрелігій України Бондаренком В.Д., представником головного управління з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України Бораком О.П. та Начальником управління у справах релігій Львівської обласної державної адміністрації Білоусом В.П. з приводу звернення духовенства Львівської єпархії до вищих органів влади з проханням виділити земельну ділянку під будівництво кафедрального собору та єпархіального управління, а також розв'язання „Скнилівської” проблеми. Цього ж дня Владика прийняв головного редактора газети „Русский вестник” Шерешкова С.І.

17 – У Львівському єпархіальному управлінні відбулася нарада дружин священнослужителів. Нараду очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. На зборах також були присутня настоятелька свято-Преображенського жіночого монастиря монахиня Варвара. Перед зборами учасники наради сповідалися та причащалися Святих Христових Тайн. Потім перед присутніми виступили запрошені гості: духівник єпархії протоієрей Роман Коломийчук, Трапезнікова Галина Сергіївна та ін. Дружини священиків та гості обмінялися думками.

18 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з доктором педагогічних наук, професором, академіком Сагач Г.М., а також з президентом Українського християнського військового братства полковником запасу Лисенком С.П. та президентом „Української федерації продовольчих банків” Стегнієнком Д.А. Мав зустріч з відповідальним секретарем газети „Закон і обов'язок” Пясецьким К.П.У Львівській єпархії перебував інспектор Почаївської Духовної Семінарії протоієрей Олег Плаксій.

19 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у роботі виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності по розгляду проекту „Концепції державно-конфесійних відносин в Україні”. На вечірньому богослужінні молився у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

20 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин відвідав військове містечко „Макарів – 1”, де існує свято-Георгіївська громада і у співслужінні духовенства звершив заупокійну Божественну літургію і вселенську панахиду. На Всеношній молився у Трапезній церкві Cвято-Успенської Києво-Печерської лаври.

21 – На запрошення Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Преображенському кафедральному соборі у м. Житомирі.

22 – У Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М. Потім взяв участь у нараді представників релігійних конфесій, організованою президентом групи компаній „Родовід” Дідковським П.М. з питання організації центру духовного примирення. Дав інтерв'ю прес-службі УПЦ щодо трагічних подій в Косово, Сербія, коли від рук Косовських албанців постраждали і загинули православні серби і були знищені православні храми і монастирі.

23 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з секретарем Київської митрополії протоієреєм Віталієм Косовським. У Синодальному військовому відділі відбулася зустріч Владики з начальником управління митної служби України Копачем В.С., який передав ікону для потреб військових храмів. Архієпископ Августин відвідав свято-Іллінську церкву у м. Києві.

24 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив вечірнє богослужіння з читанням Великого канону святого Андрея Критського.

25 – Владика провів робочі зустрічі з представниками військових формувань.

26 – Архієпископ Августин прийняв голову Видавничого відділу Львівської єпархії Анатолія Шевченка.

27 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у церкві у військовому містечку „Макарів-1” Київської області.

28 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївському залізничному соборі у м. Києві – головному військовому храмі України.

29 – У Синодальному військовому відділі у м. Києві архієпископ Августин прийняв заступника начальника УВП МЮ РФ у Брянській області полковника внутрішньої служби Тутікова А.В., а також відповідальних працівників Державного департаменту України з питань виконання покарань. Також відбулася зустріч Владики з заступником начальника інституту управління НАВСУ підполковником Слободяном І.М.

30 – Архієпископ Августин відвідав Головний клінічний госпіталь МО, де його прийняв начальник генерал-майор медичної служби Бойчук М.П. Владика також зустрівся з головним хірургом МО генерал-лейтенантом Білим В.Я. Привітав Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла з 10-річчям перебування на посаді Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Зворничко-Тузланським Василієм (Сербська Православна Церква). У Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з Президентом військово-християнського братства полковником Лисенком С.П.

31 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з секретарем Української місії тюремного служіння О. Брезинською. Дав інтерв'ю прес-службі УПЦ. Мав зустріч з секретарем Київської митрополії протоієреєм Віталієм Косовським. 

На початок сторінки