Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


березень 2005 р.

1 (вт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія з нагоди 15-річчя його архієрейської хіротонії разом з ним, а також з Високопреосвященнішим архієпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном, Преосвященнішим єпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм з сонмом духовенства співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Луцькому і Волинському Ніфонту на Божественній літургії у свято-Миколаївському Городоцькому жіночому монастирі. Потім Владика Августин відвідав свято-Троїцький Корецький ставропігійний жіночий монастир та привітав настоятельку ігуменю Наталію з 35-річчям її ігуменства.

                 

2 (ср) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з представниками окремих громадських організацій. На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта, Голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов прочитав лекції для студентів Волинської Духовної Семінарії.

3 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України та мав зустріч з народними депутатами. Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з заступником командувача Повітряними Силами України генерал-лейтенантом Оніщенком С.І.

4 (пт) – У м. Києві архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав Апостольську нунціатуру в Україні, де його прийняв Апостольський нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович. Владика відвідав Київську митрополію. У Синодальному військовому відділі УПЦ Владика Августин мав зустріч з військовим аташе США в Україні полковником Терроном Нельсеном та його помічником майором Джефрі Весталом. Владика також мав зустріч з Головою всеукраїнського об'єднання „Держава” Васильєвим Г.А. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав свято-Михайлівську церкву у с. Мелені Коростенського району Житомирської області, де звершив заупокійну літію на могилі протоієрея Іоана Маркевича.

  

5 (сб) – Владика очолив заупокійну Божественну літургію та вселенську панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв головного редактора газети „Русский вестник” Шерешкова С.І. Увечері очолив всеношну.

6 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з заступником командувача ЗОК з виховної роботи полковником Омельченком В.М. Цього ж дня Владика був присутній на урочистому заході, організованому Львівською білоруською общиною. Увечері відправив молебень з акафістом.

  

7 (пд) – Архієпископ Августин відвідав штаб ЗОК, де його прийняв Командувач ЗОК генерал-лейтенант Куцин М.М. Цього ж дня Владика мав зустріч з начальником Львівського військового інституту генерал-майором Ткачуком П.П. Потім Владика молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

8 (вт) – Владика молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів нараду кліру свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Цього ж дня Владика дав інтерв'ю для львівського телебачення.

9 (ср) – У м. Москві, за благословенням Блаженнишого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика взяв участь у роботі IХ Всесвітнього руського народного собору. Мав робочу зустріч з Головою ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом, а також з Керуючим справами МП Високопреосвященнішим митрополитом Калузьким і Боровським Кліментом.

     

10 (чт) – У м. Москві архієпископ Августин відвідав військову Академію Генерального штабу ЗС РФ, де взяв участь у роботі секції „Церква. Армія. Народ”. Також мав зустрічі з воєначальниками ЗС РФ.

     

11 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Карпачовою Н.І. Також мав зустріч з представниками військових формувань та громадських організацій.

12 (сб) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Львівський і Галицький Августин мав зустріч з депутатом обласної ради Ткачем І.С. Потім мав зустріч з начальником клініки пошкоджень Львівського обласного клінічного госпіталя полковником медичної служби Сенником В.Т. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві. Цього ж дня клірик свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієрей Миколай Баранов взяв участь у культурному заході у Російському культурному центрі.

13 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, а увечері – вечірню з чином прощення.

           

14 (пд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика молився на ранішньому богослужінні. Цього ж дня Владика дав інтерв'ю для французьких журналістів. Увечері очолив повечір'я з читанням Великого канону преподобного Андрея Критського.

15 (вт) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика молився на ранішньому богослужінні. Владика прийняв віце-консула Генерального консульства РФ у Львові Катункіна В.А. Увечері очолив повечір'я з читанням Великого канону преподобного Андрея Критського.

16 (ср) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика молився на ранішньому богослужінні та очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Увечері очолив повечір'я з читанням Великого канону преподобного Андрея Критського.

17 (чт) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика молився на ранішньому богослужінні. Очолив нараду керівників єпархіальних відділів. Потім відбулися збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері очолив повечір'я з читанням Великого канону преподобного Андрея Критського.

18 (пт) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика молився на ранішньому богослужінні та очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Увечері очолив вечірнє богослужіння. За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, секретар єпархії протоієрей Богдан Білас взяв участь в конференції „Християнські цінності в боротьбі з СНІДом”, яка відбулася в Українському Католицькому Університеті.

19 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію. Потім очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері відправив всеношну.

20 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого з молебнем в неділю Торжества Православ'я, на якому було проголошено уставні „вічна пам'ять”, „многая літа” і „анафема”. Цього ж дня Владика зустрівся з генерал-полковником Палієм В.М., підполковником Кузнєцовим О.І., а також прийняв головного редактора газети для засуджених „Помилуй і спаси” Костенко О.М. Увечері Владика очолив молебень з акафістом Страстям Христовим.

21 (пд) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв начальника управління у справах релігій Львівської облдержадміністрації Кураша Р.І. та професора Боруцького С.Т. Цього ж дня Владика мав зустріч з членом спілки журналістів Німеччини Монченко-Ертелем С.А. За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, секретар єпархії протоієрей Богдан Білас взяв участь в конференції „Розробка стратегії УПЦ в боротьбі з ВІЛ-СНІДом”, яка відбулася у м. Києві.

22 (вт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”. Також зустрівся з намісником Почаївської лаври Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром. Головний редактор єпархіального дитячого журналу „Божа нивка” протоієрей Миколай Баранов у м. Києві мав зустріч керівництвом Всеукраїнського об'єднання “Держава”.

23 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Також зустрівся з головою Всеукраїнського об'єднання “Держава” Васильєвим Г.А. Потім у м. Москві архієпископ Августин мав зустріч з президентом групи компаній „Нерком” Солодом В.Ю.

24 (чт) – У м. Москві Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, взяв участь у церковно-світській конференції „За други своя”: Руська Православна Церква і Велика Вітчизняна війна”, присвяченій 60-ій річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні, і виступив з доповіддю. Мав розмову з Святішим Патріархом Московським і всія Русі Олексієм II про релігійну ситуацію в Україні. Також мав зустрічі з Героєм Радянського Союзу генерал-полковником Вертелком І.П. та заступником начальника Головного управління виховної роботи ЗС РФ кандидатом політичних наук, контр-адміралом Нуждіним Ю.Ф.

     

25 (пт) – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім мав зустріч з Головою Державного комітету у справах релігій Бондаренком В.Д., виконавчим директором Української місії тюремного служіння Юрієм Васильчуком, головою групи компаній „Родовід” Дідковським І.М.

26 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив заупокійну Божественну літургію і панахиду. Увечері відправив всеношну. У Львівській єпархії перебували викладачі Московського православного свято-Тихоновського гуманітарного університету Трубіцина Г.І. та Головніна Н.Г., з якими зустрівся Владика. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали чергові іспити.

27 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого. Увечері Владика очолив пасію.

28 (пд) – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім прийняв начальника управління у справах релігій Львівської облдержадміністрації Кураша Р.І. та заступника голови облдержадміністрації Батенка Т.І. Цього ж дня Владика мав зустріч з заступником командувача Повітряними Силами України генерал-лейтенантом Оніщенком С.І., а також з військовими льотчиками. На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта, Голова відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов взяв участь у науково-практичному семінарі з новітньої історії Православної Церкви в Україні, який відбувся у Волинській духовній Семінарії.

29 (вт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я” та мав зустріч з Ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом. Потім у м. Львові Владика провів збори притчу та працівників свято-Георгіївської церкви. Цього ж дня увечері у м. Києві мав робочу зустріч з заступником голови Всеукраїнського ОГ „Путь православних” Болдирєвим Ю.О. Протоієрей Миколай Баранов прочитав лекції для студентів Волинської Духовної Семінарії і регентської школи.

30 (сд) – У м. Києві Архієпископ Августин взяв участь у звітно-перевиборній конференції міжконфесійної місії „Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі”.

31 (чт) – У м. Києві Владика Августин зустрівся з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященніший архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. Також відвідав КДА і С, де мав зустріч з ректором професором протоієреєм Миколаєм Забугою. Також мав зустріч з представниками військових формувань України. Увечері у м. Львові Владика взяв участь у зборах молодіжного братства. 

На початок сторінки