Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


березень 2006 р.

1 (сд) – У Львівській єпархії Української Православної Церкви відбулися збори духовенства. Потім Владика дав інтерв'ю кореспонденту “Благовест-інфо” К. Чавазі.

2 (чт) – Владика мав зустріч з народним депутатом України Морозом О.О., а також з головою російського товариства ім. Пушкіна О.С. Лютиковим О.Ю.

3 (пт) – Владика у м. Львові мав зустріч з народним депутатом України Катеринчуком М.Д. Потім прийняв настоятеля свято-Голгофського монастиря з Шотландії архімандрита Михаїла Сіма з супутниками. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Голова відділу релігійної освіти і катехизації протоієрей Миколай Баранов взяв участь у засіданні комісії з християнської етики, яка відбулася у Львівській облдержадміністрації.

4 (сб) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, перед якою освятив Антимінси. Увечері очолив Всеношну. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками політичних партій та громадських організацій. Протоієрей Миколай Баранов взяв участь у святкових заходах, організованих російським товариством ім. О.С. Пушкіна.

5 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, а увечері – вечірню з чином Прощення.

6-11 (пд-сб) – Владика очолив та молився на всіх великопостних службах у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. В цей період архієпископ Августин провів збори кліру свято-Георгіївської церкви у м. Львові, а також нараду працівників єпархіального управління і збори притчу свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

12 (нд) – У м. Києві на запрошення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира разом з іншими архієреями і сонмом духовенства архієпископ Августин співслужив йому на Божественній літургії та молебні в неділю Православ'я у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври з нагоди 60-річчя Львівського собору 1946 року. Потім архієреї та духовенство були присутні на духовному концерті. Львівська єпархія Української Православної Церкви також молитовно вшанувала 60-у річницю Львівського собору. Старший військовий священик Львівської єпархії протоієрей Євгеній Коцовський відслужив Божественну літургію у каплиці на Скнилівському летовищі.

13 (пд) – Владика провів збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

14 (вт) – Владика прочитав лекції з Порівняльного богослов'я студентам Почаївської Духовної Семінарії. Потім мав зустріч з ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом. Цього ж дня Владика відвідав богодільню у м. Почаєві.

15 (сд) – У м. Львові Владика мав робочі зустрічі з представниками громадських організацій.

16 (чт) – Архієпископ Августин провів робочі наради з духовенством та притчем свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

17 (пт) – Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Міністерство оборони України, де взяв участь у зустрічі керівництва з представниками релігійних організацій. Увечері молився на вечірньому богослужінні у Хресто-Воздвиженській церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

18 (сб) – Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив заупокійну Божественну літургію з панахидою у церкві “Життєдайне джерело” свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Мав зустріч з представником командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майором Титаренком О.І.

19-21 (нд-вт) – Владика взяв участь у Міжнародній духовно-науковій конференції з нагоди 10-річчя прославлення святителя Луки, архієпископа Симферопольського і Кримського, яка відбулася у м. Симферополі. В рамках конференції Владика співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Симферопольському і Кримського Лазарю, Високопреосвященнішому архієпископу Красноярському і Єнісейському Антонію та Високопреосвященнішому архієпископу Черкаському і Канівському Софронію на Божественних літургіях у жіночому монастирі та кафедральному соборі, а також відвідав храми м. Симферополя.

22-24 (сд-пт) - Владика взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції „Моделі стабільності у Чорноморсько-Кавказькому регіоні”, яка відбулася у м. Сочі (Росія).

24 (пт) – Перебуваючи у м. Сочі, Архієпископ августин молився на Літургії Напередосвячених Дарів у соборі. Потім мав зустріч з останнім живим старцем – насельником Глинської пустині схіархімандритом Симеоном, який раніше мешкав у м. Гудаута, Абхазія. Цього ж дня у м. Москві Владика був на прийомі у Голови Відділу Зовнішніх Церковних Зв'язків Високопреосвященнішого митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила, а також у його заступника Преосвященнішого єпископа Єгорівського Марка та секретарем з міжхристиянських відносин священиком Ігорем Вижановим. Потім відвідав Синодальний відділ МП по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами. Молився на вечірньому богослужінні у церкві Вознесення Христового за Серпуховськими воротами.

25 (сб) – Владика очолив заупокійну Божественну літургію та вселенську панахиду, а увечері – всеношну з чином винесення Чесного і Животворящого Хреста Господнього у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з представниками громадських організацій.

26 (нд) - Владика очолив Божественну літургію, а увечері – пасію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

27 (пд) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин мав зустріч з депутатом Державної Думи Російської Федерації Чуровим В.Є., якого супроводжував Генеральний консул РФ у м. Львові Гузєєв Є.Ф. Львівську єпархію відвідав перший секретар Львівської обласної організації СПУ Таліпов Є.М.

28 (вт) – На запрошення Ректора Семінарії архімандрита Нафанаїла Владика співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Преосвященнішому єпископу Почаївському Володимиру з сонмом духовенства на чині освячення хреста. Після освячення хрест було встановлено на куполі семінарської церкви. Владика провів лекції з Порівняльного богослов'я студентам Почаївської Духовної Семінарії.

29 (сд) - Голова Синодального відділу по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з виконавчим директором Всеукраїнської міжконфесійної християнської місії тюремного служіння Юрієм Васильчуком та представниками Державного департаменту України з питань виконання покарань відвідав виправну колонію № 71 у м. Коростені Житомирської області, де мав зустріч з співробітниками колонії та засудженими.

30 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана. У Синодальному військовому відділімав зустріч з заступником Командувача ВВ МВС України по роботі з особовим складом генерал-майором Савченком О.А. Потім відвідав військовий госпіталь у м. Ірпені Київської області. Також мав зустріч з заступником Голови ОГ “Путь православних” Болдирєвим Ю.О.

31 (пт) – Владика очолив вечірнє заупокійне богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки