Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


березень 2007 р.

1 (чт) – Владика у м. Києві мав робочі зустрічі з представниками силових структур та громадських організацій.

2 (пт) – Владика прийняв Президента Агенства економічної безпеки Мальсагова В.Б., а також дав інтерв'ю для “Львівської газети”. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

3 (сб) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив заупокійну Божественну літургію і панахиду, а увечері – всеношну. Студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ склали чергові іспити. У Львівській єпархії перебував викладач Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Єрмілов П. В.

4 (нд) – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію. Потім провів бесіду з групою слабочуючих парафіян свято-Георгіївської церкви. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав свято-Данилівський ставропігійний чоловічий монастир у м. Москві.

5 (пд) – На запрошення Голови Відділу Зовнішніх Церковних Зв'язків МП Високопреосвященнішого митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у роботі ХІ Всесвітнього Руського Народного Собору, який проходив у Храмі Христа Спасителя у м. Москві.

6 (вт) – Архієпископ Августин відвідав Донський старопігійний чоловічий монастир у м. Москві. Цього ж дня Владика у супроводі секретаря єпархії протоієрея Богдана Біласа на запрошення Ректора Львівського Національного Університету ім. Івана Франка взяв участь в урочистому засіданні Вченої Ради Університету та в урочистому прийомі з нагоди його 60-річчя.

7 (сд) – Владика мав зустріч з представниками громадських організацій Львівщини.

8 (чт) – Владика Августин відвідав Турківське благочиння, зокрема свято-Покровську церкву у м. Турці Львівської єпархії та свято-Михайлівську церкву у с. Радич Турківського району.

9 (пт) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів, а увечері – вечірнє заупокійне богослужіння.

10 (сб) – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив заупокійну Божественну літургію та вселенську панахиду, а увечері – всеношну з винесенням Чесного і Животворящого Древа Хреста Господнього. Цього ж дня з нагоди дня його смерті у Львівській єпархії молитовно пом'янули великого поета Тараса Шевченка. Владика з духовенством єпархії поклали квіти до пам'ятника Кобзарю та проспівали йому “Вічну пам'ять”. Увечері Владика очолив всеношну з чином виносу Чесного і Животворящого Древа Хреста Господнього у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

11 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері – пасію. Цього ж дня Владика провів збори братства свв.апп. Петра і Павла, прийняв Голову Галицького авіаційно-технічного товариства Янчака Я.Я.

12 (пд) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Кам'янець-Подільським і Городоцьким Феодором.

13 (вт) – Владика прочитав лекції з Порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії. Також відвідав Свято-Успенську Почаївську лавру, де його прийняв намісник Високопреосвященніший архієпископ Почаївський Володимир. Цього ж дня секретар єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з начальником управління архітектури Львівської міської ради Криворучком Ю.І.

14 (сд) – Архієпископ Августин у м. Києві відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з народними депутатами з різних фракцій. Також мав зустріч з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном та завідувачем канцелярією Київської Митрополії Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм. Член постійної Комісії з питань християнської етики та виховання при Львівській облдержадміністрації протоієрей Миколай Баранов взяв участь у засіданні методичного об'єднання вчителів християнської етики Сихівського району м. Львова, яке проходило у приміщенні СШ № 80 м. Львова.

15 (чт) – Архієпископ Августин у м. Києві був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Центральну телерадіостудію МО України. Цього ж дня Владика відвідав Державний департамент України з питань виконання покарань, де його прийняв Голова Кощинець В.В. Потім Владика відвідав Міністерство оборони України, де його прийняв заступник Міністра оборони Марі В.І.

16 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Преосвященнішого єпископа Бориспільського Антонія і секретаря Київської митрополії протоієрея Віталія Косовського. У м. Львові Владика Августин мав зустріч з народним депутатом України Болдирєвим Ю.О. Цього ж дня мав зустріч з начальником УМВС України у Львівській області генерал-майором Цимбалюком М.М. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молився на вечірньому богослужінні та звершив заупокійну літію.

17 (сб) – На запрошення оргкомітету Владика Августин взяв участь у роботі конференції “Правові, психологічні, медичні і етичні аспекти проблем протидії деструктивним і екстриміським проявам у суспільстві”, яка відбулася у Львові. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові (Сихів). Потім мав зустріч з єпископом-помічником Львівської римо-католицької архідієцезії єпископом Мар'яном Бучеком. Увечері Владика очолив пасію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

19 (пд) – Владика у м. Львові мав зустрічі з представниками громадських організацій.

20 (вт) – Владика прочитав лекції з Порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії. Також відвідав Свято-Успенську Почаївську лавру.

21 (сд) – Архієпископ Августин та протоієрей Володимир Кузьо відвідали Львівську мерію, де їх прийняв міський голова Львова Садовий А.І. Увечері Владика очолив утреню з читанням Великого канону преп. Андрея Критського. Керівник відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії УПЦ взяв участь у робочому засіданні постійної Комісії з питань християнської етики та виховання при Львівській облдержадміністрації. Засідання проходило у приміщенні актового залу Львівської облдержадміністрації під головуванням Голови Львівської обласної ради п. Сеника та за участю представників ЗМІ.

22 (чт) – Архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 15-ої річниці створення Внутрішніх військ МВС України у с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну на Київщині. Владика в якості заохочення до кращих показників у бойовій підготовці і підтримки високого духовно-морального рівня вручив Архієрейські грамоти кращим військовослужбовцям. Цього ж дня секретар єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Батенком Т.І.

23 (пт) – Владика Августин відвідав м. Коростень Житомирської області та с. Мелені Коростенського району. Цього ж дня у м. Києві Владика взяв участь у Координаційній нараді у штабі Сухопутних військ Збройних Сил України з питань духовної опіки військовослужбовців миротворчих контингентів. Цього ж дня Голова Синодальної Богословської комісії УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі мав зустріч з президентом МКА та президентом МАУП Щокіним Г.В. та доктором технічний наук, професором Сенченком М.І. Увечері Владика Августин молився на всеношній у академічному храмі Різдва Богородиці Києво-Печерської Лаври.

24 (сб) – Владика Августин молився на Божественній літургії у академічному храмі Різдва Богородиці Києво-Печерської Лаври. Потім, на запрошення Командувача Внутрішніх військ генерал-полковника Олександра Кіхтенка, Владика взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Внутрішніх військ МВС України. Увечері, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика Августин разом з Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм у співслужінні сонму лаврського духовенства відправили всеношну у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Викладач кафедри Додаткової освіти Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету протоієрей Миколай Баранов завершив викладання курсу «Історія Церкви» у рамках відділення ПСТГУ Інтернет-освіти.

25 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївському соборі залізничників у м. Києві – головному військовому храмі України.

26 (пд) – Владика у м. Києві був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Протоієрей Миколай Баранов відвідав у м. Києві свято-Пантелейміновській жіночий монастир (Феофанія) та свято-Троїцький Іонінський чоловічий монастир. Мав зустріч із заступником головного редактору журналу «Отрок.ua» ігуменом Іоасафом (Перетятько).

27 (вт) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив конференцію, присвячену пам'яті жертв репресій.

28 (сд) – Архієпископ Августин у Львівському єпархіальному управлінні очолив збори дружин священнослужителів. Цього ж дня секретар єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з директором Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Едером Т.О.

     

29 (чт) – Владика провів збори духовенства Львівської єпархії, а потім розширене засідання єпархіальної ради за участю благочинних. Увечері Владика записав проповідь для програми “Спадщина” на Львівському обласному телеканалі.

30 (пт) – Владика прочитав лекції з Порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії, потім разом з Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм взяв участь у педраді. Цього ж дня Владика мав зустріч також з Високопреосвященнішим архієпископом Почаївським Володимиром. Увечері Владика молився у Троїцькому соборі Почаївської Лаври.

31 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки