Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2009 р.   2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


березень 2009 р.

1 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. На богослужінні були присутні Генеральний Консул Російської Федерації Гузєєв Є. Ф. та Консул-радник Вранчану А. І., з якими Владика мав зустріч після закінчення Літургії. Увечері владика Августин очолив вечірню і чин прощення перед початком Великого посту.

             

2 (пн) – Архієпископ Августин вранці молився на богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. На Великому повечір'ї Владика очолив читання Великого канону преп. Андрія Критського і виголосив молитви на початок Великого посту. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв голову Львівського регіонального відділу УФРНСБ Мальсагова В.Б.

3 (вт) – Владика вранці молився на боослужінні у свято-Георгіївській церкві. На Великому повечір'ї Владика очолив читання Великого канону преп. Андрія Критського у свято-Троїцькій церкві у м. Львові, після чого молився на Утрені у свято-Георгіївській церкві і звернувся до парафіян з повчанням.

4 (сд) – Владика Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Разом із головою військового відділу Львівської єпархії протоієреєм Євгеном Коцовським та головою військового братства святого великомученика Димитрія Солунського полковником Кузнєцовим О. І. Владика відвідав Львівський клінічний госпіталь державної прикордонної служби України і мав зустріч з начальником госпіталя полкоником Карнаухом М.І. Увечері на Великому повечір'ї Владика очолив читання Великого канону преп. Андрія Критського у свято-Володимирській церкві у мікрорайоні Сихів у м. Львові. Потім молився на Утрені у свято-Георгіївській церкві і виголосив проповідь.

     

5 (чт) – Вранці архієпископ Августин молився на богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив читання Великого канону преп. Андрія Критського у свято-Преображенському жіночому монастирі, після богослужіння звернувся до насельниць обителі з повчанням. Потім молився на утрені у свято-Георгіївській церкві.

 

6 (пт) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив Божественну літургію Напередосвячених Дарів та молебень великомученику Феодору Тирону з чином освячення колива, а увечері молився на вечірньому богослужінні.

7 (сб) – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив літургію святителя Іоана Златоустого, увечері очолив всеношну.

     

8 (нд) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію та молебень Торжества Православ'я. Увечері Владика очолив молебень з Акафістом Страстям Христовим.

9 (пн) – Вранці архієпископ Августин звершив Божественну літургію Напередосвячених Дарів з нагоди 1-ого і 2-ого знайдення глави святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, після якої у співслужінні сонму духовенства звершив заупокійну літію за спокій душі раба Божого Тараса Шевченка. Потім з нагоди 195-ої річниці з дня народження та 148-ої річниці з дня смерті Кобзаря Владика у співслужінні духовенства відслужив заупокійну літію та поклав квіти до пам'ятника на центральній вулиці Львова – проспекті Свободи. Цього ж дня владика відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

 

10 (вт) – У Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин був на прийомі у Керуючого справами Київської Митрополії УПЦ архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана. У Синодальному військовому відділі мав зустрічі з представниками військових формувань.

11 (сд) – У м. Львові Владика відвідав мерію, де його прийняв секретар Львівської міської ради п. Квурт В.Л.

14 (сб) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин прийняв викладача Московського Свято-Тихоновського Гуманітарного Університету Черкасова А.Б. На вечірньому богослужінні молився у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

15 (нд) – У Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Луганському і Алчевському Іоаннікію на Божественній літургії.

   

16 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика приймав відвідувачів.

17 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з військовим капеланом Греко-Католицької Церкви священиком Стефаном Сусом.

20 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, також прочитав лекції з Порівняльного богослов'я у Почаївській духовній семінарії. Увечері звершив вечірнє богослужіння і заупокійну утреню у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 (сб) – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив Божественну літургію і вселенську панахиду, а увечері очолив всеношну з чином винесення Чесного Хреста. На запрошення Голови Львівської обласної Асоціації культури і освіти «Русский дом» Швецової Т.Я. архієпископ Августин разом з головою відділу освіти і катехизації Львівської єпархії протоієреєм Миколаєм Барановим відвідав Російський культурний центр.

     

22 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію, а увечері - Пасію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Також відвідав Російський культурний центр, де відбулися урочистості з нагоди Дня білоруської культури.

23 (пн) – У м. Києві владика Августин взяв участь у роботі звітно-виборчої конференції Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».На запрошення Командира військової частини 3027 полковника О.Д.Гарчу був присутній на урочистих заходах у навчальному центрі ВВ МВС України у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. Цього ж дня Владика дав інтерв'ю для телебачення Міністерства оборони України. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з головою Синодального відділу УПЦ «Церква і медицина» священиком Геннадієм Батенком.

       

24 (вт) – У Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром. Відвідав Державний Департамент з виконання покарань, де мав зустріч з Начальником Департаменту В.В. Кощинцем та заступником Начальника Департаменту Н.Г. Калашник. У Синодальному військовому відділі зустрівся з Головою Міжнародного благодійного фонду «Дзвони життя» Миколою Шімоном, а також представником фонду Романом Леоссевичем.

25 (сд) – Архієпископ Августин молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. У Львівському єпархіальному управлінні Владика очолив збори дружин священників. Цього ж дня був присутній у ЛОДА на нараді щодо підготовки до розгляду на сесії Львівської обласної ради питання «Про дотримання законодавства у сфері захисту суспільної моралі на території Львівської області». Цього дня Владика як Голова Синодального військового відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними формуваннями України привітав Голову Служби безпеки України Наливайченка В.О. та ввірений йому особовий склад державного відомства з професійним святом – Днем Служби безпеки України.

   

26 (чт) – У м. Львові, на запрошення Командира військової частини 3002 2-ї окремої Галицької бригади внутрішніх військ МВС України полковника С.П. Кульчицького, владика Августин разом з головою Львівського єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними Силами протоієреєм Євгеном Коцовським взяв участь в урочистостях з нагоди 17-ї річниці створення внутрішніх військ МВС України. Цього ж дня Владика взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Біоетика в системі охорони здоров'я і медичної освіти», яка відбулася на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, де звернувся з архіпастирським словом до учасників.

       

27 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, а також почитав лекції з Порівняльного богослов'я у Почаївській духовній семінарії. Увечері звершив вечірнє богослужіння і заупокійну утреню у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 (сб) – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив Божественну літургію і вселенську панахиду, а увечері очолив всеношну.

29 (нд) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив Божественну літургію, а увечері - 3-ю Пасію.

30 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин мав зустріч з Начальником Управління МНС у Львівській області генерал-майором цивільного захисту Дмитровським С.Ю., та його заступником начальником відділу по роботі з особовим складом полковником цивільного захисту Сенбаєм В.М. На зустрічі був присутній голова військового братства святого великомученика Димитрія Солунського Кузнєцов О.І. Владика також мав зустріч з Головою Громадянсько-політичного союзу Патріотичних Сил України генерал-полковником Палієм В.М.

31 (вт) – Архієпископ Августин відвідав у Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, потім відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з народними депутатами. У Синодальному військовому відділі мав зустріч із представниками силових структур. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки