Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


квітень 2002 р.

1 – Архієпископ Августин мав зустріч з головою Львівської обласної організації „Путь православних” Білошицьким В.І.
2 – Архієпископ Августин провів збори духовенства Львівської єпархії. Потім мав зустріч з Главою УГКЦ Любомиром кардиналом Гузарем.
3 – У м. Києві Владика був на прийомі у Голови Державного комітету у справах релігій п. Бондаренка В.Д. Мав зустріч з представником Департаменту з питань виконання покарань полковником Скоковим С.І., а також з виконавчим директором української Місії тюремного служіння п. Ю. Васильчуком.
4 – Архієпископ Августин відвідав свято-Успенську Почаївську Лавру, де мав зустріч з її Намісником Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром. Також відвідав Почаївську Духовну Семінарію і мав зустріч з її ректором архімандритом Нафанаїлом.
5 – У м. Львові Владика мав зустріч з Головним гематологом України професором п. Новаком В.Л. Потім молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві.
6 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію та панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв делегацію з Норвегії: лютеранського священика Дага Смему і консультанта біблійного товариства Берита Ульсена у супроводі Голови Українського біблійного товариства п. Романа Вовка. Також прийняв Голову правління Галицького авіаційно-історичного товариства п. Я. Янчака. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
7 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, після закінчення якої прийняв вітання з нагоди 50-річчя з дня народження від духовенства та вірних єпархії, представників громадськості, військових формувань і правоохоронних органів. Увечері звершив акафіст Страстям Христовим.
8 – Владика мав зустріч з начальником Львівського управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. Потім мав зустріч з Командувачем 14 авіакорпусу ВПС України генералом-лейтенантом Оніщенком С.І.
9 – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин провів збори дружин священнослужителів Львівської єпархії. Потім Владика зустрівся з Головою Львівського російського культурного товариства ім.. О.С. Пушкіна директором СШ № 45 п. Кравченком В.В., а також з головним редактором газети „Русский вестник” п. Шерешковим С.І.
10 – На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Австрії в Україні п. Міхаеля Мііса Владика був на прийомі з нагоди представлення Почесного консула Австрії у Західній Україні п. Ярослава Наконечного.
11 – У м. Києві Владика мав зустріч з представниками військових формувань і правоохоронних органів. Також мав зустріч з Головою Київської міської організації автомобілістів Хорофейком В.С.
12 – Архієпископа Августина у м. Києві прийняв Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім Владика мав зустріч з головою комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Андресюком Б.П. Цього ж дня Владика зустрічався і з головою Львівської обласної державної адміністрації п. Гладієм М.В.
13 – Архієпископ Августин звершив заупокійну Божественну літургію і панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив Всеношну.
14 – Владика звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит. У Львівській єпархії також перебував викладач Московського свято-Тихонівського православного Богословського інституту завідувач кафедрою історії Руської Православної Церкви священик Олександр Щелкачов.
15 – У м. Львові архієпископ Августин прийняв заступника начальника управління виховної роботи ЗОК МО України полковника Омельченка В.П. Потім мав зустріч з Головою державного Департаменту України з питань виконання покарань генералом-лейтенантом Льовочкіним В.А. і начальником управління у Львівській області полковником Іваненком М.П.
16 – Владика взяв участь у зустрічі керівників системи виконання покарань і тюремних православних священиків Республіки Польщі з своїми українськими колегами у Львівській області. Цього ж дня Владика також мав зустріч з Президентом Львівського ізоляторного заводу Іоновим А.Б.
18 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з президентом Українського християнського братства військовослужбовців Лисенком С.П. і представником спілки військовослужбовців-християн США Д. Барнсом. Також, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковні нагороди представникам Департаменту України з питань виконання покарань.
19 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав військову частину. Був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім на запрошення Голови Департаменту України з питань виконання покарань генерала-лейтенанта Льовочкіна В.А. був на відзначенні 4-ї річниці Департаменту. Цього ж дня Владика Августин привітав Преосвященнішого єпископа Вишгородського Павла з днем народження та 5-ою річницею архієрейської хіротонії. На вечірньому богослужінні у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври разом з Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом, Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном та сонмом лаврського духовенства співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру.
20 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
21 – Владика Августин відправив Божественну літургію у Львівському будинку для інвалідів та людей похилого віку. Увечері очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви.
22 – Владика мав робочі зустрічі у м. Львові.
23 – Архієпископ Августин у м. Києві мав зустрічі з представниками військових формувань.
24 – За дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив орден святого князя Володимира Голові Київської міської організації автомобілістів Хорофейку О.В.
25 – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії, на яких удостоїв церковних нагород групу священиків. Потім взяв участь у зборах Львівського молодіжного братства і російського молодіжного товариства. Потім очолив збори студентів Вищих богословських курсів Львівської єпархії. Цього ж дня мав зустріч з заступником командира військової частини ВВ МВС полковником Данюком Л.І.
26 – У м. Львові архієпископ Августин очолив молебень за живих та панахиду за покійних учасників ліквідації та жертв трагедії на Чорнобильській АЕС. Увечері молився на вечірньому богослужінні.
27 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері відправив Всеношну. Був присутній на зборах з нагоди представлення прем'єр-міністром України Кінахом А.К. Голови Львівської обласної державної адміністрації Янківа М.Д. Цього ж дня Владика вручив нагороду Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія Генеральному консулу Російської Федерації у Львові п. Мясоєдову М.М. – орден преп. Сергія Радонезького III ст.
28 – Владика очолив Божественну літургію, а увечері - вечірню, також цього дня Владика відвідав середню школу № 45 у м. Львові. З нагоди відкриття виставки ікон з міста Кракова Юрія Новосільського Владика відвідав Національний музей та ознайомився з щойно відкритою виставкою. Тоді ж Владика мав зустріч з Главою УГКЦ Любомиром кардиналом Гузарем.
29 – Владика молився за Божественною літургією у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв делегацію з Російської Федерації та мав розмову з її членами на тему релігійного життя на Львівщині.
30 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, потім – в Уповноваженої з прав людини Верховної Ради України Карпачової Н.І. Мав також зустрічі з представниками військових формувань. 

На початок сторінки