Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


квітень 2003 р.

1 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Синодальний відділ УПЦ з благодійництва і соціального служіння, де спілкувався з співробітниками, а також з консультантом дияконічної служби Євангельської церкви Німеччини п. Кай Потратцом. Цього ж дня відбулася робоча зустріч з виконавчим директором Української місії тюремного служіння Ю. Васильчуком. Потім у військовому відділі УПЦ Владика зустрівся з віце-президентом благодійного фонду „Хай світ пізнає Україну” Кононенком М.О.

2 – Архієпископ Августин відвідав Державний комітет телебачення та радіомовлення України, де його прийняв Голова Чиж І.С. Потім у Синодальному військовому відділі УПЦ у м. Києві Владика прийняв керівників Київської ветеранської благодійної спілки відродження та відновлення пам'яток вітчизняної слави ім. святого Феодора Ушакова - президента Липкина О.О. та голову правління Романова В.М. Також зустрівся з першим заступником Голови Київського апеляційного господарського суду Островичем С.Е.

3 – У Львівській єпархії Владика звершив водосвятний молебень і чин освячення чернечого помешкання. Потім мав зустріч з студентами Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії.

4 – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин прийняв доктора медицини з Хорватії п. Антуана Лісець. Потім зустрівся з представником ЗОК МО України полковником Тараненком С. Увечері очолив заупокійне богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

  

5 – Владика відправив заупокійну Божественну літургію з панахидою у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері очолив всеношну. Цього дня у Львівській єпархії перебувала настоятелька Дерманського жіночого монастиря (Рівненська єпархія) ігуменія Вероніка з сестрами.

6 – Владика очолив Божественну літургію, а увечері – Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

7 – Архієпископ Августин у співслужінні сонму духовенства відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владику вітали з Днем народження духовенство, представники парафій, державних структур, військових формувань, політичні та громадські діячі.

     

8 – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Також мав зустріч з директором Львівської середньої школи №45 Кравченком В.В.

9 – Архієпископ Августин відвідав штаб ЗОК МО України, де його прийняв Командувач генерал-полковник Чернілевський С.В. Потім відвідав чернечу жіночу обитель. В свято-Георгіївській церкві у м. Львові разом з духовенством відправив утреню з читанням Великого канону преп. Андрея Критського.

10 – Владика провів збори дружин священнослужителів Львівської єпархії. Потім взяв участь у засіданні активу Львівського молодіжного православного братства Почаївської ікони Божої Матері.

11 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у конференції Української місії тюремного служіння. Також зустрівся з директором європейського відділення Міжнародної асоціації тюремного служіння п. І. Сотіровим та представником МАТС з Шотландії. Відбулася зустріч з заступником Голови Державного департаменту з питань виконання покарань Войцехівським М.І. Владика молився у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври на вечірньому богослужінні, яке очолив Преосвященніший єпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан.

12 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

13 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у будинку для людей похилого віку та інвалідів. Мав зустріч з директором інституту патології крові та трасфузійної медицини АМН України професором Новаком В.Л. Цього дня студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії складали черговий іспит. В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московського свято-Тихонівського православного богословського інституту священик Костянтин Польсков. Увечері Владика відправив Пасію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 – У м. Києві у відділі УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Августин провів робочі зустрічі з представниками військових формувань.

15 – Архієпископ Августин у м. Києві відвідав Міжнародну академію управління персоналом, де його прийняв президент Щокін Г.В., а також Міжнародну комерційну академію, де його прийняв генеральний директор Одерій Л.П. У військовому відділі УПЦ Владика мав зустріч з представником Департаменту з питань виконання покарань полковником Скоковим С.І. Також відвідав видавничий відділ Києво-Печерської лаври.

16 – Архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Мав зустріч з Керуючим справами УПЦ Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. Цього ж дня у м. Києві Владика зустрівся з віце-президентом фонду ім. Дж. Говарда Радовим Д.Г.

18 – Владика взяв участь у міжвузівській науково-теоретичній конференції „Проблеми становлення духовності і моралі молодої людини в сучасних умовах”, яка пройшла у Львівському інституті пожежної безпеки. Потім відвідав центральний військовий госпіталь ЗОК МО України. Зустрівся з начальником Західної регіональної митниці Іванюком М. М. Прийняв Президента християнсько-військового братства полковника запасу Лисенка С.П. Увечері Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

19 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Прийняв головного редактора газети „Русский вестник” Шерешкова С.І. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

20 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу ВПС ЗС України генерал-майором Синенком Ю.М. та Начальником Управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. Цього ж дня Владика мав зустріч з засновниками скаутської організації. Увечері молився на вечірньому богослужінні в свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

  

21 – Владика Августин молився на ранковому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. У Львівському єпархіальному управлінні зустрівся з представниками управління виховної роботи ЗОК. Спілкувався з мером міста Львова Буняком Л.К. На запрошення Начальника управління з питань виконання покарань у Львівській області полковника Іваненка М.П. Владика взяв участь в заходах з нагоди 5-ї річниці утворення Департаменту і вручив Архієрейські грамоти групі співробітників управління.

22 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. За його благословенням Владика відвідав Київський хлібозавод №2, де його прийняла директор Турко Г.М. Потім він відвідав цехи заводу і освятив обладнання та поблагословив працівників на приготування пасок до Великодня. На запрошення Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань генерал-полковника Льовочкіна В.А. взяв участь в урочистостях з нагоди 5-ї річниці з дня утворення Департаменту. Цього ж дня Владика спілкувався з Головою Львівської обласної державної адміністрації Янківом М.Д.

23 – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Відвідав Львівське телебачення, де виголосив пасхальне вітання для запису.

24 – Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого з вечірнею у свято-Георгіївській церкві у м. Львові з чином умовення ніг. Потім відправив літію за жертв Чорнобильської трагедії. Увечері відправив Утреню з читання 12 Євангелій Страстей Господніх.

     

25 – Владика молився на Часах Великої п'ятниці у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив вечірню з винесенням Плащаниці, увечері відправив Утреню Великої суботи. Цього ж дня Владика відвідав свято-Володимирську парафію у м. Львові (Сихів) на чин винесення святої Плащаниці. Владика прийняв директора середньої школи №45 у м. Львові Кравченка В.В.

26 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері молився на вечірньому богослужінні.

     

27 – Архієпископ Августин очолив Пасхальну Утреню, нічну Божественну літургію, а також освятив артоси та пасхальні кошики вірним. Вранці Владика разом з кліриками відвідав засуджених у виправних установах №30 та №48 у м. Львові, де звершив пасхальні молебні. Потім прийняв вітання з святом Воскресіння Христового від духовенства, архієрейського і дитячого хорів свято-Георгіївської церкви. Увечері Владика відправив пасхальне вечірнє богослужіння.

                       

28 – Владика відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Володимирській парафії у м. Львові (Сихів).

  

29 – Архієпископ Августин за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира у співслужінні сонму духовенства очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Михайлівській церкві у м. Бородянці Київської області. Потім відвідав військове містечко „Макарів–1”, де мав зустріч з командиром військової частини підполковником Радченком В.М. та іншими командирами, а також звершив пасхальний молебень і спілкувався з віруючими.

        

30 – У м. Москві, Росія, архієпископ Августин відвідав головний військовий храм – церкву Вознесення Господнього, що за Серпуховськими воротами, де мав спілкування з настоятелем – завідувачем сектором військового відділу Московського Патріархату священиком Константаном Татаринцевим. Також відвідав Донський ставропігійний монастир, де його прийняв намісник архімандрит Агафодор.

На початок сторінки

Советская энциклопедия Союз Советских Социалистических Республик.