Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


квітень 2004 р.

1 – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару.

2 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з народним депутатом України Симоненком П.М. Потім на запрошення начальника об”єднаного інституту при Національній академії оборони України генерал-майора Шарого В.І. був присутній на урочистих заходах з нагоди 10-річчя інституту. Також мав зустріч з Уповноваженим з прав людини у Верховній Раді України Карпачовою Н.І., а також з ректором НАВС України генерал-полковником Кондрат'євим Я.Ю.

3 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері очолив всеношну.

4 – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію. Увечері молився на вечірньому богослужінні.

5 – Владика відвідав Центральний військовий госпіталь ЗОК. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

6 – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Потім відвідав Львівську обласну телестудію та записав пасхальне вітання. Увечері відправив всеношну.

7 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері молився на вечірньому богослужінні. Цього ж дня Владику вітали з нагоди дня його народження.

8 – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію святого Василія Великого з вечірнею та чином омовення ніг, увечері – утреню з читанням 12 Євангелій.

9 – Владика молився на Часах Великої П'ятниці. Потім очолив вечірню з чином виносу Плащаниці та чин погребіння. Цього ж дня Владика відвідав Львівський свято-Преображенський жіночий монастир. Потім Владика прийняв Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Чуплигіна О.В.

10 – Владика очолив Божественну літургію свт. Василія Великого у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав свято-Володимирську парафію у м. Львові (мікрорайон „Сихів”).

11 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив хресний хід, пасхальну утреню та нічну Божественну літургію. На Божественній літургії священнослужителями читалося Євангеліє на 11 мовах: слов'янською, грецькою, латинською, єврейською, російською, українською, англійською, грузинською та іншими. Співали архієрейський та молодіжний хори. Після Божественної літургії Владика освятив Артос та пасхальні кошики парафіян. За нічним пасхальним богослужінням молився Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові Чуплигін О.В. Вранці Владика разом з начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. відвідав виправно-трудові колонії №30 та №48 у м. Львові, де відправив пасхальні молебні, привітав ув'язнених з празником Пасхи та роздав подарунки та мав зустрічі з начальниками колоній.

12 – У м. Києві архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївському залізничному соборі – головному військовому храмі України. Разом з співробітниками військового відділу привітав з Пасхою Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім Владику вітали представники силових структур.

13 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв вітання від духовенства Львівської єпархії, молодіжного і дитячого хорів. Молодша група молодіжного хору підготувала та поставила невелику п”єсу “Символи Пасхи Христової”. Цього ж дня Владика влаштував пасхальний прийом для представників командування військових формувань західного регіону України.

14 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав свято-Покровську церкву при Головному клінічному госпіталі МО України, де відбувся пасхальний молебень і святковий прийом для керівників силових структур. За дорученням Блаженнишого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин вручив орден преп. Нестора Літописця II ст. першому заступнику Міністра оборони України Гошовській В.А. Привітав Уповноваженого з прав людини у Верховній Раді України Карпачову Н.І., а також співробітників з 6-ю річницею створення інституції. Мав зустріч з президентом групи компаній „Родовід” Дідковським І.М.

15 – У Синодальному військовому відділі УПЦ відбулася зустріч архієпископа Августина з генерал-полковником Палієм В.М. Владика також мав зустріч з співробітниками НРБО.

16 – Архієпископ Августин очолив великий чин освячення храму на честь ікони Божої матері „Неупиваєма чаша” в Ірпінській виправній колонії №132, а також очолив Божественну літургію у співслужінні сонму духовенства. Потім відбулася зустріч з начальником колонії полковником Антонюком О.А., головою селищної ради смт. Коцюбинське Пікуликом В.С. та іншими відповідальними особами. Потім у м. Києві відвідав Національний університет ім. Т.Г. Шевченка, де був присутній на захисті докторської дисертації проф. Калашник Н.Г. У ці дні молодіжний хор Львівського молодіжного православного братства Почаївської ікони Божої Матері відвідав з паломницькою поїздкою Тернопільський кафедральний собор Почаївської ікони Божої Матері, а також свято-Богоявленський Кременецький жіночий монастир та свято-Успенську Почаївську Лавру.

17 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустрічі з представниками громадських організацій, а також з військовослужбовцями.

18 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію і панахиду з нагоди пасхального поминання померлих у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Потім прийняв пасхальне вітання від учнів недільної школи. Цього ж дня Владика відвідав Личаківське кладовище, де звершив панахиду на могилі протопресвітера Гаврила Костельника, а також біля меморіалу жертвам Талергофу. Цього ж дня священики єпархії відправили пасхальні поминання усопших на кладовищах м. Львова та області. Увечері у свято-Георгіївській церкві Владика відправив молебень з акафістом Воскресінню Христовому.

19 – Владика молився на вечірньому богослужінні і звершив заупокійну літію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

20 – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію і панахиду з нагоди пасхального поминання усопших. Увечері молився на богослужінні. У Львівській єпархії перебував викладач Московських духовних академії і семінарії Конь Р.М.

21 – Архієпископ Августин на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького Волинського Ніфонта з нагоди Дня його Ангела співслужив йому та Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Високопреосвященнішому архієпископу Володимир-Волинському і Ковельському Симеону з сонмом духовенства на Божественній літургії у свято-Покровському кафедральному соборі у м. Луцьку.

22 – Архієпископ Августин у м. Києві відвідав юридичний ліцей НАВСУ, де привітав ліцеїстів з Великоднем і вручив їм пасхальні подарунки. Мав зустріч з начальником ліцею полковником міліції Шевченком Г.М. Потім відвідав державний департамент з питань виконання покарань, де був присутній на урочистих зборах з нагоди 6-ї річниці утворення Департаменту. Також мав зустріч з ректором НАВСУ проф. Генерал-полковником Кондрат'євим Я.Ю.

23 – Архієпископ Августин у м. Києві у Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками силових структур і громадських організацій.

24 – Архієпископ Августин на запрошення начальника ГУМВС у Київській області полковника Волощука А.М. відвідав училище МВС у Київській області, де взяв участь у скорботних заходах з нагоди 18-річниці Чорнобильської аварії. У храмі святителя Миколая очолив заупокійну літію за загиблих ліквідаторів і жертв аварії, а також помолився за здоров'я і спасіння живих ветеранів-ліквідаторів.

25 – У м. Москві, Росія, архієпископ Августин за благословенням Святішого патріарха Московського і всієї Русі Олексія II очолив Божественну літургію у свято-Вознесенській церкві, що за Серпуховськими воротами – головному військовому храмі. Потім відвідав храм святителя Миколая у Толмачах.

26 – За благословенням Блаженнишого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин у співслужінні сонму духовенства звершив нічну Божественну літургію у свято-Іллінському храмі у м. Чорнобилі. Потім біля четвертого реактора архієпископ Августин звершив заупокійну літію за ліквідаторів та тих, хто загинув від Чорнобильської біди.

27 – Архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнишого митрополита Київського і всієї України Володимира. У м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з представниками ветеранів 316 учбового загону ОСНАЗ МВФ ім. В.В. Пістунова. Відвідав Синодальний військовий відділ по роботі з молоддю, де його прийняв Голова відділу Преосвященніший єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій.

28 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де його прийняв Голова комітету з питань Національної безпеки і оборони Крючкова Г.К. Також, за дорученням Блаженнишого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковні нагороди групі заслужених державних діячів України.

29 – Архієпископ Августин в Успенському соборі Києво-Печерської лаври молився на молебні перед початком II з'їзду православної молоді України, який очолив Преосвященніший єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій. Потім Владика Августин взяв участь у роботі форуму.

30 – Архієпископ Августин взяв участь у роботі круглого столу, організованого „Асоціацією неповнолітніх та молоді, які перебувають у місцях позбавлення волі та повертаються в територіальну громаду в Києві”. Потім взяв участь у заключному пленарному засіданні II з'їзду православної молоді. 

На початок сторінки