Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


квітень 2005 р.

1 (пт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у Львівському єпархіальному управлінні мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Кам'янець-Подільським і Городоцьким Феодором. Потім Владика Августин відвідав Львівський обласний клінічний госпіталь. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив вечірнє заупокійне богослужіння.

2 (сб) – Владика Августин очолив заупокійну Божественну літургію і панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв головного редактора газет „Русский вестник” та „Вестки з Беларусі” Шерешкова С.І. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив всеношну.

3 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію. Потім Владика взяв участь у зборах православних військовослужбовців. Цього ж дня Владика прийняв головного редактора газети „Світло Православ'я” Шевченка А.А. Увечері у свято-Георгіївській церкві Владика очолив пасію.

4 (пд) – У м. Львові Владика провів збори притчу та працівників свято-Георгіївської церкви. Архієпископ Львівський і Галицький Августин та священик Юрій Кінас у супроводі членів Львівського молодіжного православного братства Почаївської ікони Божої Матері відвідали Львівську обласну психіатричну лікарню. У одному з відділень було відправлено молебень за болящих. Владика сказав архіпастирське слово, помазав хворих святим єлеєм з Гробу Господнього, покропив святою водою палати, дав благословення та роздав подарунки. Цього ж дня Владика прийняв заступника начальника штабу Західного напряму Прикордонної служби України підполковника Андрусіка І.Я. Потім прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. У Львівській єпархії перебував у службових справах клірик Кам'янець-Подільської єпархії протоієрей Олексій Добош.

  

5 (вт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я” та мав зустріч з Ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом. Львівську єпархію відвідав начальник будинку офіцерів ЗОК підполковник Куліш Ю.В.

6 (ср) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика Августин очолив всеношну. Потім постриг в іночество з іменем Херувима послушницю Ангеліну.

7 (чт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владику вітали з нагоди дня його народження.

  
  

8 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Міністерство внутрішніх справ України, де провів лекцію для особового складу. Мав зустріч з керівництвом МВС.

9 (сб) – У м. Львові Владика записав на телебаченні великоднє вітання. Владика також прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. Цього ж дня Владика взяв участь в установчій конференції „Наша Україна – народний союз”. У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив всеношну.

10 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію. Владика провів збори працівників Львівської єпархії, потім освятив чернечі келії. Цього ж дня на Львівському телебаченні була представлена передача „Спадщина”. Увечері у свято-Георгіївській церкві Владика очолив пасію.

11 (пд) – Владика провів робочі зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини.

12 (вт) – У м. Києві у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулися щорічні збори військових священиків за участю представників Міністерства оборони та інших силових структур.

13 (ср) – Владика у м. Києві був на прийомі у Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Митрофана. Потім у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив утреню з читанням Великого канону преп. Андрея Критського.

14 (чт) – Владика був на Яворівському військовому полігоні з нагоди відправки українського миротворчого підрозділу до Іраку. Цього ж дня Владика був на прийомі у Голови Львівської обласної державної адміністрації п. П. Олійника.

           

15 (пт) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив похорон Миколая Оборіна. Потім відвідав офіс Західно-українського регіонального біблійного товариства, де мав зустріч з Генеральним секретарем Українського Біблійного товариства Романом Вовком.

  

16 (сб) – Владика Августин очолив заупокійну Божественну літургію і панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив всеношну, після якої благословив послушницю Марію бути насельницею свято-Преображенського жіночого монастиря. Цього ж дня Владика прийняв головного редактора газет „Русский вестник” та „Вестки з Беларусі” Шерешкова С.І.

  

17 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію. Мав зустріч з Президентом Львівського агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б. Увечері у свято-Георгіївській церкві Владика очолив пасію.

18 (пд) – Владика у м. Львові очолив єпархіальні збори духовенства.

19 (вт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я” та мав зустріч з Ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом. Цього ж дня Львівську єпархію відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Російської Федерації в Україні Чорномирдін В.С.

           

20 (ср) – Владика відвідав Львівську виправну колонію № 30, де пройшла християнська вистава „Євангеліє від каторжанина”. Потім прийняв артистів Київського театру „Р.S.”.

  

21 (чт) - Архієпископ Августин на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта з нагоди Дня його Ангела співслужив Владиці митрополиту разом з Високопреосвященнішим архієпископом Люблінським і Холмським Авелем, Високопреосвященнішим архієпископом Рівненським і Острозьким Варфоломієм, Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, Високопреосвященнішим архієпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном та Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном з сонмом духовенства на Божественній літургії у свято-Покровському кафедральному соборі у м. Луцьку.

22 (пт) – У м. Львові Владика Августин очолив збори дружин священнослужителів.

23 (сб) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері очолив всеношну.

24 (нд) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію, за якою рукопоклав у сан священика В'ячеслава. Увечері молився на вечірньому богослужінні. Цього ж дня священики єпархії взяли участь у заходах, присвячених 19-й річниці Чорнобильської катастрофи та визволенню вірмен від геноциду.

        

25 (пд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молився за Божественною літургією Напередосвячених Дарів. Потім очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

26 (вт) - Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молився за Божественною літургією Напередосвячених Дарів. Священики Львівської єпархії Української Православної Церкви відправили молебні за здоров'я ліквідаторів Чорнобильської аварії та панахиди за тих, хто загинув внаслідок аварії.

27 (ср) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Потім відвідав Львівську обласну телестудію, де записали його пасхальне вітання для телебачення. Увечері молився на вечірньому богослужінні. Потім прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. У середній школі №45 під егідою єпархіального відділу релігійної освіти і катехизації відбувся конкурс малюнку та дитячої творчості „Дорога до храму”.

28 (чт) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію святого Василія Великого з вечірнею та чином омовення ніг. Потім очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері відправив утреню з читанням 12 Євангелій.

     

29 (пт) – Владика молився на Часах Великої П'ятниці. Потім очолив вечірню з чином виносу Плащаниці та чин погребіння. Цього ж дня Владика відвідав свято-Володимирську парафію у м. Львові (мікрорайон „Сихів”) та свято-Троїцьку парафію у м. Львові, де поклонився перед Плащаницями.

        

30 (сб) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію святого Василія Великого. За благословенням архієпископа Августина священики та вірні в парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви піднесли свою молитву за мир у Єрусалимі. 

На початок сторінки