Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


квітень 2006 р.

1 (сб) – Владика очолив заупокійну Божественну літургію та вселенську панахиду, а увечері – всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня на запрошення ієрархії РКЦ був на урочистостях у Львівському римо-католицькому кафедральному соборі, де був присутній Президент республіки Польщі Лех Качиньський. Цього ж дня Владика прийняв Голову Львівської обласної організації воїнів-інтернаціоналістів, що проходили службу в Афганістані Криворучка Миколу Васильовича та його заступника Янкова Анатолія Івановича.
Актив Львівського молодіжного православного братства Почаївської ікони Божої Матері на чолі з їх духівником протоієреєм Юрієм Кінасом були на прийомі у Високопреосвященнішого архієписокпа Львівського і Галицького Августина. Молодь прийшла до Владики з проханням благословення новому голові братства Ірині, яку було обрано на загальних братських зборах. Після короткої архіпастирської настанови Владика благословив р. Б. Ірину іконою.

2 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім Владика взяв участь в презентації книги “Они защищали Москву”. Увечері цього ж дня Владика очолив пасію у свято-Володимирській церкві у м. Львові. Протоієрей Євген Коцовський відслужив Божественну літургію у ЛВК №48. Цього ж дня відбулися загальні збори православного педагогічного товариства свят. Петра Могили у м. Львові.

     

  

3 (пд) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з представниками силових структур, а також громадських організацій.

4-6 (вт-чт) – Владика Августин взяв участь у роботі Х ювілейного Всесвітнього Руського Народного Собору в Москві. Мав розмову зі Святішим патріархом Московським і всія Русі Олексієм, а також з Головою ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом. Молився у Даниловському ставропігійному чоловічому монастирі, за благословенням Святішого Патріарха читав Великий канон преп. Андрія Критського у Донському старопігійному чоловічому монастирі. Відвідав Синодальний військовий відділ МП, ознайомився з художньою виставкою при Храмі Христа Спасителя. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов провів уроки з християнської етики у СШ № 45 у м. Львові. Потім мав зустріч з директором школи Кравченком В.В. та заступником директора Драган Т.О.

        

6 (чт) – Архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

7 (пт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика приймав вітання з днем народження від мера міста Львова, представників влади, духовенства, Збройних Сил правоохоронних органів, обласного управління з питань виконання покарань, дипломатичних представництв, громадських організацій та мирян єпархії. Увечері очолив вечірню з акафістом на честь Похвали Пресвятої Богородиці.

8 (сб) – Перебуваючи у м. Києві, Владика Августин мав зустріч з представниками Державного департаменту України з питань виконання покарань. Увечері за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря очолив всеношну у свято-Володимирському соборі у Херсонесі, Севастополь. Цього ж дня Голова єпархіального відділу з благодійності і соціального служіння протоієрей Богдан Білас провів нараду співробітників відділу.

9 (нд) – Високопреосвященніший митрополит Лазар і Високопреосвященніший архієпископ Августин у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію у свято-Володимирському соборі у Херсонесі, Севастополь. Потім з молебнем провели до причалу святі ікони на хресний хід до м. Чорнобиля на яхті “Мрія” з нагоди 20-річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Потім архієпископ Августин відвідав свято-Володимирський собор у м. Севастополі – усипальницю адміралів. Цього ж дня старший військовий священик єпархії протоієрей Євген Коцовський відслужив Божественну літургію у церкві на Скнилівському летовищі.

10 (пд) – У м. Львові архієпископ Августин провів зустрічі з представниками громадських організацій. Викладач відділення Інтернет-освіти кафедри Додаткової освіти ПСТГУ протоієрей Миколай Баранов розпочав через мережу Інтернет викладання курсу Основ Православ'я “Про віру і життя християнське”.

11 (вт) – Архієпископ Августин відвідав свято-Успенську Почаївську Лавру та провів заняття у Почаївській Духовній Семінарії.

12 (сд) - У Львівській єпархії архієпископ Августин очолив збори дружин священнослужителів. Цього ж дня, у день космонавтики, Владика Августин звершив заупокійну літію за усіх усопших льотчиків-космонавтів.

13 (чт) - У Львівському єпархіальному управлінні Владика очолив збори духовенства. Потім відвідав свято-Успенську Почаївську Лавру, а також взяв участь у педагогічній рада Почаївської Духовної Семінарії.

14 (пт) – У м. Львові архієпископ Августин провів зустрічі з співробітниками єпархіальних відділів.

15 (сб) – Архієпископ Августин звершив у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Божественну літургію, а увечері очолив всеношну.

16 (нд) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію. Увечері молився на вечірньому богослужінні.

17 (пд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Потім відвідав Львівську обласну телестудію, де записали його пасхальне вітання для обласного телебачення. Увечері молився на вечірньому богослужінні.

18 (вт) – Архієпископ Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Мукачівського і Ужгородського Агапіта відвідав свято-Покровський чоловічий скит у с. Кострино Великоберезнянського району Закарпатської області. Потім відвідав свято-Успенську церкву у м. Самборі Львівської області.

19 (сд) - Владика Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Черкаським і Канівським Софронієм зустрічали хресний хід, а потім у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію Напередосвячених Дарів у кафедральному соборі у м. Черкаси. Цього ж дня архієпископ Августин у складі екіпажу пройшов на яхті “Мрія” частину водного шляху по Дніпру як учасник хресного ходу в пам'ять 20-річчя аварії на Чорнобильській АЕС.

20 (чт) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію святого Василія Великого з вечірнею та чином омовення ніг. Увечері відправив утреню з читанням 12 Євангелій.

21 (пт) – Владика молився на Часах Великої П'ятниці. Потім очолив вечірню з чином виносу Плащаниці, читав каноан на повечір'ї “Плач Богородиці”, а потім очолив утреню з чином погребіння Спасителя. Цього ж дня Владика відвідав свято-Троїцьку парафію у м. Львові, де поклонився святій Плащаниці.

22 (сб) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію святого Василія Великого. Цього ж дня Владика відвідав свято-Володимирську парафію у м. Львові (мікрорайон „Сихів”), де поклонився перед святою Плащаницею Спасителя. За благословенням архієпископа Августина священики та вірні в парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви піднесли свою молитву за мир у Єрусалимі.

23 (нд) – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив пасхальну заутреню та нічну Божественну літургію, освятив Артоси та пасхальні кошики. Вранці Владика Августин відвідав виправні колонії № 30 та №48 у м. Львові. Потім прийняв вітання з Великоднем від духовенства, архієрейського та молодіжного хорів та іподияконів. Увечері очолив пасхальне вечірнє богослужіння.

24 (пд) – Рано-вранці Владика Августин звершив у свято-Георгіївській церкві у м. Львові пасхальну Божественну літургію з хресним ходом. Потім у м. Москві відвідав церкву Восзнесіння Господнього за Серпухівськими воротами. На вечірній і утрені молився у Донському ставропігійному чоловічому монастирі. Потім спілкувався з намісником монастиря архімандритом Агафодором і братією.

25 (вт) - На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Красноярського і Єнісейського Антонія до м. Красноярська прибули архієреї Української Православної Церкви Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Чернігівський і Ніжинський Амвросій, який привіз в дар єпархії частки святих мощей святителя Феодосія Чернігівського і преподобного Лаврентія Чернігівського. Представник Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря священик Димитрій привіз частку святих мощей святителя Луки (Войно-Ясенецького), архієпископа Кримського. Цього ж дня архіпастирі звершили святкову Божественну літургію у свято-Благовіщенському соборі жіночого монастиря Красноярська у співслужінні сонму духовенства. Після закінчення Богослужіння був звершений хресний хід з святими мощами. Цього ж дня гості відвідали святині, пам'ятні місця та краєвиди Красноярська: каплицю святої Параскеви П'ятниці на Краульній горі, храм святого апостола і євангелиста Луки при Дорожній лікарні, свято-Нікольський храм-пам'ятник жертвам політичних репресій, поклали квіти до пам'ятника святителю Луці у центрі міста, побували на оглядовому майданчику з видом на Єнісей. Цього ж дня у м. Львові протоієрей Євген Коцовський був присутній на урочистостях з нагоди 8-ї річниці створення Державного департаменту України з питань виконання покарань, а секретар єпархії протоієрей Богдан Білас на запрошення посольства Ізраїль в Україні був присутній на церимонії нагородження “Праведників народів світу”, а також на урочистій сесії міської ради, на якій передав вітання та благословення Владики Августина меру міста Львова Андрію Садовому та депутатам міської ради.

26 (сд) – У м. Красноярську архієреї відвідали церкву, яка була тимчасовим кафедральним собором святителя Луки, а також резиденцію Правлячого архієрея Красноярської єпархії, де у домовій церкві помолилися за здоров'я живих учасників Чорнобильської трагедії. Потім прибули до м. Норильська, де відвідали собор і православну гімназію, а також ознайомилися з околицями Норильська. З нагоди 20-річчя Чорнобильської аварії священики єпархії на Божественних літургіях молилися за ліквідаторів Чорнобильської біди та усіх постраждалих. Цього ж дня буля памятного знаку протоієрей Євген Коцовський був присутній на заходах з нагоди 20-річчя Чорнобильської трагедії. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов провів уроки з християнської етики у СШ № 45 у м. Львові. Потім мав зустріч з директором школи Кравченком В.В. та вчителями.

27 (чт) - У співслужінні сонму духовенства у храмі Всіх Скорботних Радосте у м. Норильську Владики звершили святкову Божественну літургію з хресним ходом і передали частки мощей, привезені з України. Потім відвідали МУЗ «Пологовий будинок» та краєзнавчий музей, а також інші місця, пов'язані з історією Норильська. Цього ж дня відбувся з нагоди перебування Владик у Норильську святковий прийом за участю преставників місцевої влади Красноярського краю та міста Норильська, а також Надзвичайного і Повноважного посла Чеської Республіки у Російській Федерації п. Мирослава Костелка з супроводжуючими особами. Цього ж дня ВК №48 у м. Львові протоієрей Євген Коцовський був присутній на урочистостях з нагоди 8-ї річниці створення Державного департаменту України з питань виконання покарань.

28 (пт) – Вранці у м. Норильську архієпископ Августин спілкувуався з Високопреосвященнішим архієпископом Красноярським і Єнісейським Антонієм та благочинним Таймирського округу протоієреєм Сергієм Шачиним Потім мав розмову з Надзвичайним і Повноважним послом Чеської Республіки у Російській Федерації п. Мирославом Костелком. Цього ж дня у м. Москві архієпископ Августин відвідав Донський ставропігійний чоловічий монастир, де його прийняв намісник монастиря архімандрит Агафодор, а також резиденцію Святішого Патріарха в м. Переделкіно, де спілкувався з архімандритом Кирилом (Павловим), який на прохання Владики помолився за духовенство і вірних Львівської єпархії і висловив свої пастирські благословення і побажання.

29 (сб) – Архієпископ Августин очолив у свято-Георгіївській церкві у м. Львові пасхальну Божественну літургію з хресним ходом, а увечері – всеношну.

30 (нд) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив пасхальні панахиди на могилі протопресвітера Гавриїла Костельника, на могилах російських журналістів, а також біля меморіального комплексу жертвам концтабору “Талергоф”. Увечері звершив пасхальний молебень з акафістом Воскресінню Христовому. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки