Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


квітень 2007 р.

1 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію з чином освячення вайї. Потім мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у Львові Гузєєвим Є.Ф. Увечері Владика молився на вечірньому богослужінні.

2 (пд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молився на Божественній літургії Напередосвячених Дарів та увечері – на вечірньому богослужінні. Потім записав пасхальне вітання для Львівського ТБ.

3 (вт) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молився на Божественній літургії Напередосвячених Дарів та увечері – на вечірньому богослужінні. Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас мав робочу зустріч з начальником управління архітектури та містобудування Львівської міської ради Криворучко Ю. І.

4 (сд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молився на Божественній літургії Напередосвячених Дарів та увечері – на вечірньому богослужінні. Цього ж дня Владика провів збори львівського духовенства та активу свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

5 (чт) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію святого Василія Великого з вечірнею та чином омовення ніг. Увечері відправив утреню з читанням 12-и Євангелій.

           

6 (пт) – Владика молився на Часах Великої П'ятниці. Потім у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив вечірню з чином виносу Плащаниці, читав канон на повечір'ї “Плач Богородиці”, а потім очолив утреню з полієлеєм та чином погребіння Спасителя.

              

7 (сб) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію святого Василія Великого. Цього ж дня Владика відвідав свято-Володимирську парафію (мікрорайон „Сихів”), свято-Троїцьку парафію та свято-Преображенський жіночий монастир, де поклонився перед святими Плащаницями Спасителя. За благословенням архієпископа Августина, в парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви була виголошена молитва “За мир у Єрусалимі”.

8 (нд) – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив пасхальну заутреню та нічну Божественну літургію, освятив Артоси та пасхальні кошики. Вранці Владика Августин відвідав виправні колонії № 30 та №48 у м. Львові. Потім прийняв вітання з Великоднем від духовенства, архієрейського та молодіжного хорів та іподияконів. Увечері очолив вечірню і утреню.

                                      

9 (пд) – Архієпископ Августин очолив пасхальну Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Потім звершив таїнство Хрещення. Цього ж дня Владика приймав вітання від учнів недільної школи, військовослужбовців, співробітників єпархіальних відділів та мирян, очолив пасхальне вечірнє богослужіння.

10 (вт) – Владика очолив пасхальну Божественну літургію у Львівському свято-Преображенському жіночому монастирі, за якою, згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ, возвів у сан ігумені настоятельку обителі монахиню Варвару.

11 (сд) - У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у прийомі групи депутатів Державної Думи РФ з Предстоятелем УПЦ Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром у його резиденції, а також прийняв їх в офісі Синодальної Богословської комісії. Потім представив Предстоятелю УПЦ для благословення священика Павла Поваляєва, який направлений у Косово, Сербія, для духовної опіки українських воїнів-миротворців. Член Ради Російського товариства ім. О. Пушкіна протоієрей Миколай Баранов зустрівся з консулом-радником Генерального консульства Росії у м. Львові Вранчану А.І.

12 (чт) – Владика Августин в аеропорту “Бориспіль” у м. Києві взяв участь проводах 8-ї ротації військовослужбовців українсько-польського батальйону миротворчих сил КФОР багатонаціональної тактичної групи „East”. Потім архієпископ Августин у Синодальному військовому відділі приймав вітання від представників органів влади, силових відомств і громадських організацій, чисельних віруючих з нагоди 55-річчя.

13 (пт) – Владика Августин відвідав м. Коростень та с. Мелені Коростенського району Житомирської області. Керівник відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов та член відділу Придатченко С.І. відвідали СШ № 45 м. Львова, де мали зустріч з Головою Російського товариства ім. О. Пушкіна Лютіковим О.Ю. та директором школи Кравченком В.В. Цього ж дня в школі було розвернуто виставку робіт учнів середніх загальноосвітніх шкіл м. Львова з нагоди празника Пасхи.

14 (сб) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері – всеношну.

15 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відбулися збори братства свв. апп. Петра і Павла. Цього ж дня Владика очолив панахиди на могилі протопресвітера Гавриїла Костельника, на меморіалах «Талергоф» та галицько-руських журналістів. Увечері Владика очолив вечірню та молебень з акафістом Воскресенню Христовому.

16 (пд) – Владика відвідав Львівський обласний клінічний госпіталь. Увечері очолив вечірнє богослужіння.

17 (вт) – Владика очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, потім відвідав міське кладовище “Голоски”, де звершив панахиду. Консул-радник Генерального консульства Росії у м. Львові Вранчану А.І., Керівник відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов, Голова Російського товариства ім. О. Пушкіна Лютіков О.Ю. та директор СШ № 45 м. Львова Кравченко В.В. вручили нагороди лауреатам фестивалю дитячої творчості «Великдень-2007» у Пушкінському залі СШ № 45 м. Львова.

18 (сд) – Владика Августин у Львівському єпархіальному управлінні прийняв православних паломників з Білостока, Польща.

19 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у роботі конференції „Громадський захисник”, що стосувалась тюремної реформи в Україні та ролі громадських організацій у даному процесі. Потім провів пасхальну зустріч з випускниками і курсантами військових вузів м. Києва, з якими також спілкувався і благословив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Володимир. Цього ж дня Владика привітав Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла з нагоди дня народження та ювілею архієрейської хіротонії.

20 (пт) – У м. Києві у Синодальному військовому відділі УПЦ відбулася зустріч архієпископа Августина з представниками силових структур. Також на запрошення Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань Кощинця В.В. Владика взяв участь у відзначенні 9-ї річниці створення Департаменту. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Августина протоієрей Богдан Білас очолив делегацію Львівської єпархії УПЦ на міжнародній конференції «Екуменізм, міжрелігійні діалоги та фундаменталізми», яка проходила в УКУ.

21 (сб) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин та архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта співслужили йому на Божественній літургії з хресним ходом у свято-Покровському кафедральному соборі у м. Луцьку з нагоди дня його Ангела. Цього ж дня до Львова прибув благодатний вогонь. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, потім прийняв доктора церковної історії, кандидата історичних наук, старшого викладача Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Петрушка Владислава Ігоровича.

22 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у співслужінні клірика Фінської Православної Церкви священика Хейккі Хуттунена та духовенства єпархії. Потім звершив Таїнство Шлюбу. Цими днями студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ склали чергові іспити. За благословенням архієпископа Львівського і Галицького розпочався фестиваль церковної дитячої творчості «Великдень-2007». Урочисте відкриття фестивалю та поетичне свято відбулося у недільній школі при свято-Георгіївському храмі у м. Львові.

             

23 (пд) – Владика виступив на міжнародній конференції «Екуменізм, міжрелігійні діалоги та фундаменталізми», яка проходила в Українському Католицькому Університеті у м. Львові.

24 (вт) – Владика Августин відвідав вірменський собор у м. Львові, поклав квіти до монументу жертв геноциду вірменського народу, проголосив вічну пам'ять замученим та звернувся до присутніх з промовою. Потім спілкувався з священиком Тадеосом. Цього ж дня Владика прийняв представника Папської ради по сприянню християнській єдності священника Мілана Зуста з Ватикану. Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з Генеральним директором Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Едером Т. О. та його першим заступником Сіриком Б. М.

  

25 (сд) – Владика взяв участь у засіданні оргкомітету з проведення ювілейних святкувань. Протоієрей Миколай Баранов провів уроки з християнської етики у СШ № 17, потім мав зустріч з директором школи п. Свінчуком В.В.

26 (чт) – У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також у намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла. Також відвідав Верховну раду України, де мав зустрічі з народними депутатами. Протоієрей Миколай Баранов відслужив у свято-Георгіївському храмі у м. Львові панахиду з нагоди 21-річниці трагедії на ЧАЕС.

27 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з Уповноваженим Верховної ради України з прав людини п. Карпачовою Н.І., потім взяв участь у роботі координаційної ради міжнародної козацької організації, що об'єднує громадські козацькі організації РФ, України, Білорусі, Казахстану, Вірменії. Потім Владика був на заходах у Львівському державному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької з нагоди 60-річчя операції “Вісла”, в яких взяв участь і президент України В.А. Ющенко. На прохання керівництва Російського товариства ім. О. Пушкіна, член Ради Товариства протоієрей Миколай Баранов взяв участь у першому фестивалі російської мови, що проходив у СШ № 52 м. Львова, спілкувався з директором школи № 52 м. Львова п. Спіченко Г.Т. Серед почесних гостей був також Консул-радник Генерального консульства Росії у м. Львові Вранчану А.І.

28 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня до Львівської єпархії прибули журналісти “Ren TV”.

29 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Володимирській парафії у м. Львові (Сихів), увечері – молебень з акафістом Воскресенню Христовому у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня у приміщенні недільної школи при свято-Георгіївському храмі у м. Львові відбулося пісенне свято та богословська олімпіада для учасників фестивалю дитячої церковної творчості «Великдень-2007».

                 

30 (пд) – Владика мав зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини. Цього ж дня Владика провів нараду співробітників єпархіального управління та прийняв гостей з Румунії. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки