Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


травень 2002 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
2 – Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого з вечірнею у свято-Георгіївській церкві у м. Львові з чином умовення ніг. Увечері відправив Утреню з читання 12 Євангелій Страстей Господніх.
3 – Владика молився на Царських часах у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив Чин винесення Плащаниці, увечері відправив Утреню з чином погребіння Плащаниці.
4 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
5 – Архієпископ Августин очолив Пасхальну Утреню, нічну Божественну літургію, а також освятив Артоси та пасхальні кошики вірним. Вранці Владика разом з Начальником Департаменту з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. і кліриками відвідав засуджених в установах №30 та №48 у м. Львові, де звершив пасхальні молебні. Потім прийняв вітання з святом Воскресіння Христового від архієрейського і дитячого хорів свято-Георгіївської церкви, а також від дитячої хорової капели „Світ душі”. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у зв'язку з храмовим святом.

6 – Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства відправили Божественну літургію з хресним ходом в свято-Георгіївській церкві у м. Львові з нагоди храмового свята. За старанні труди у славу Святої Церкви та з нагоди 65-річчя пастирського служіння настоятелю свято-Георгіївської церкви у м. Львові протопресвітеру Василію Осташевському було вручено нагороду Святішого патріарха Московського і всієї Русі Олексія П - орден преподобного Сергія Радонезького 2 ступеня. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками військових формувань. Увечері Владика відправив пасхальне вечірнє богослужіння.
7 – Владика Августин відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Покровській церкві у м. Турці та з нагоди 40-річчя з дня народження вручив церковний орден св. вмц. Варвари Наталії Слободі.
8 – Владика прийняв директора середньої школи № 6 Ільїна С.І. та директора РКЦ Провозіна В.В. Увечері очолив пасхальне вечірнє богослужіння. Потім провів нараду духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.
9 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відправив заупокійні літії на Меморіалі слави та Марсовому полі за полеглих в боях воїнів. Цього ж дня Владика відвідав білоруську громаду м. Львова. Мав зустріч з представниками ВПС України. Потім очолив пасхальне вечірнє богослужіння.
10 – У м. Володимир-Волинську на запрошення Преосвященнішого єпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симеона архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру і взяв участь у хресному ході з нагоди 1010-річчя Володимир-Волинської єпархії.

   

11 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння п. Ю. Васильчуком, а також з заступником голови громадської організації „Путь православних” Болдиревим Ю.О. Увечері молився на всеношній у свято-Успенській Почаївській Лаврі.
12 – У свято-Успенській Почаївській Лаврі разом з іншими архієреями архієпископ Августин з сонмом духовенства взяв участь у Божественній літургії і прославленні місцевошанованого святого преподобного схіігумена Амфілохія, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім мав робочі зустрічі у м. Львові.

       

13 – У м. Києві Владика відвідав Міністерство закордонних справ України. Також мав зустрічі з представниками військових формувань.
14 – 16 – Архієпископ Августин перебував у Німеччині, де взяв участь у семінарі представників капеланських служб деяких європейських країн. У рамках зустрічей відвідав головне Командування Збройних Сил США у Європі.
17 – На запрошення Преосвященнішого єпископа Сумського і Охтирського Іова архієпископ Августин відвідав м. Суми, де взяв участь у церковно-просвітницькій конференції „Релігійно-просвітницька діяльність як фактор підтримки духовності суспільства”.
18 – У м. Києві Владика як Голова опікунської ради взяв участь у річних зборах Українського відділення фонду єдності православних народів за участю іноземних представників. Цього ж дня також мав зустріч з Головою Союзу Православних Братств України Лукіяником В.Б. та прийняв у військовому відділі УПЦ делегацію з-за кордону.
19 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика благословив військову делегацію перед поїздкою за кордон. Потім був на відкритті виставки дитячої церковної творчості та дитячого конкурсу поезії Львівської єпархії. Увечері Владика очолив молебень з акафістом Воскресенню Христовому.

     

20 – Архієпископ Августин взяв участь у ХП міжнародній науковій конференції у м. Львові „Історія релігій в Україні”. Потім молився за вечірнім богослужінням у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері - всеношне богослужіння.
22 – Архієпископ Августин разом з сонмом духовенства відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Миколаївській церкві у с. Явора Турківського району Львівської області та за старанні труди у славу Святої Церкви вручив настоятелю і окремим парафіянам Архієрейські грамоти.

23 – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Державний Департамент України з питань виконання покарань, де ознайомився з виставкою ікон, картин та творів прикладного мистецтва, виготовлених засудженими, а також мав зустріч з Головою департаменту генералом-лейтенантом Льовочкіним В.А. Цього дня в гостях у Львівській єпархії перебував настоятель православної парафії з м. Кракова (Польща) протоієрей Віталій Максимович.
24 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з представниками силових структур. У м. Житомирі Владика відвідав єпархіальне управління, де його прийняв Преосвященніший єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій. Потім відвідав виправну установу, де мав зустріч з працівниками, а також з засудженими.
25 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
26 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім був на дитячому конкурсі пісні Львівської єпархії. Увечері Владика очолив молебень з акафістом Воскресенню Христовому.


           

27 – Архієпископ Августин відвідав свято-Троїцький ставропігійний жіночий монастир (Рівненська область), де його прийняла настоятелька ігуменія Наталія.
28 – У м. Києві Владика Августин взяв участь у відкритті Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром виставки „Православна Україна” на території свято-Успенської Києво-Печерської лаври. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира звершив молебень у Ближніх печерах. Відвідав Міністерство закордонних справ України, потім зустрівся з делегацією військових льотчиків з Російської Федерації, яку очолював генерал-майор Єрмак П.І.
29 – За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона Владика Августин звершив Божественну літургію в свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. Увечері у Ближніх печерах Києво-Печерської лаври очолив молебень з акафістом преподобним отцям Антонію і Феодосію і всім чудотворцям Печерським. Цього ж дня мав зустріч з представниками Міністерства оборони України.

30 – У свято-Успенській Києво-Печерській лаврі архієпископ Августин разом з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром та начальником Департаменту України з питань виконання покарань генералом-лейтенантом Льовочкіним В.А. взяв участь у спільному семінарі священиків, відповідальних за душпастирську роботу у місцях позбавлення волі і заступників обласних управлінь Департаменту з усіх областей України. Увечері в Ближніх печерах перед мощами преподобного Іллі Муромця звершив молебень з акафістом.

31 – У м. Києві у Синодальному відділі по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Владика мав зустріч з представниками силових структур. 

На початок сторінки