Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


травень 2004 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Львівське єпархіальне управління відвідав насельник Банченського чоловічого монастиря Чернівецької єпархії ієродиякон Макарій.

2 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім був присутній на пісенному єпархіальному дитячому святі „Великдень-2004”. Увечері Владика очолив молебень з акафістом Воскресінню Христовому. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував викладач свято-Тихоновського православного богословського інституту священик Константин Польськов. Студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.

3 – Владика у Львівському єпархіальному управлінні прийняв групу паломників з Польщі на чолі з протоієреєм Анатолієм Токаюком.

4 – Владика мав зустріч з президентом Українського міжконфесійного військово-християнського братства полковником запасу Лисенком С.П. Потім прийняв співробітників компанії „Комунікейшен” з Голландії. Потім мав зустріч з Командувачем 14 авіаційним корпусом ВПС МО України генерал-майором Синенком Ю.М. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 - Архієпископ Августин звершив Божественну літургію і водосвятний молебень у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв доцента Військово-Повітряної Академії ім. Ю. Гагаріна (Росія) полковника Петрова В.В. Мав також зустріч з заступником командувача 14 АК ВПС МО України полковником Тарадіним П.М., голову правління Галицького авіаційного інженерно-технічного товариства Янчака Я.Я. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

6 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Білоцерківський і Богуславський Серафим, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт з сонмом духовенства відправили Божественну літургію з хресним ходом з нагоди престольного свята. Почесній парафіянці цього храму Трапезніковій Галині Сергіївні з нагоди її 90-річчя було вручено нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден преп. Нестора Літописця ІІ ст. та Архієрейську грамоту архієпископа Августина. Потім відбувся святковий прийом з нагоди свята.

7 – Владика у м. Львові мав зустрічі з представниками силових структур.

8 – Архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а потім звершив панахиду на місці поховань воїнів полеглих при звільненні м. Львова від німецько-фашистських військ у Великій Вітчизняній війні. Потім вручив Архієрейські грамоти учасникам дитячого церковного свята „Великдень-2004”. Цього ж дня у Львівській єпархії перебували викладачі Почаївської духовної семінарії.

10 – Архієпископ Августин та інші архієреї, що прибули на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симеона, у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію з хресним ходом у свято-Володимирському кафедральному соборі у м. Володимир-Волинську з нагоди 910-ї річниці з дня кончини святителя Стефана, єпископа Володимир-Волинського, і дня пам'яті собору Волинських святих. Цього ж дня Владика Августин привітав настоятельку Зимненського свято-Успенського Святогорського ставропігійного жіночого монастиря ігуменю Стефану з днем Ангела.

11 – У м. Києві перебувала делегація духовенства Львівської єпархії Української Православної Церкви, яка провела молитовне стояння біля стін Адміністрації Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з проханням посприяти виділенню земельної ділянки для будівництва кафедрального собору у м. Львові та вирішення інших проблем церковного життя у Львівській єпархії. Частина духовенства разом з Високопреосвященнішим архієпископом Львівським і Галицьким Августином була на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

12 – Владика Августин взяв участь у роботі V міжнародної військово-християнської конференції „Християнсько-військовий рух та душпастирська опіка військовослужбовців в Україні”, яка відбулася у м. Києві. Цього ж дня Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковну нагороду – орден преп. Іллі Муромця II ст. генерал-полковнику Палію В.М. з нагоди його 55-річчя. Владика також відвідав Верховну Раду України. Мав зустріч з народним депутатом України генералом армії Кузьмуком О.І. Потім провів ряд зустрічей з представниками військових формувань України.

13 – Владика дав інтерв'ю для українського телебачення. У Синодальному військовому відділі УПЦ у м. Києві Владика мав зустріч з президентом асоціації ветеранів підрозділу антитерору „Альфа” Скорохватовим С.І. та іншими членами асоціації. також мав зустріч з доцентом військово-медичної академії полковником медичної служби Скляром С.І., а також з представниками Військово-Морських Сил України.

14 – Владика Августин у м. Києві взяв участь у заключному пленарному засіданні V міжнародної військово-християнської конференції „Християнсько-військовий рух та душпастирська опіка військовослужбовців в Україні” і мав робочі зустрічі з іноземними учасниками конференції. Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

15 – Владика Августин у м. Києві благословив у паломницьку поїздку до свято-Успенської Почаївської лаври групу курсантів та офіцерів Збройних Сил України. Увечері Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан та Високопреосвященніший архієпископ Августин з сонмом духовенства звершили всеношну у свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

16 –Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства звершили Божественну літургію з хресним ходом у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Потім Владика Августин звершив панахиду за усопших внаслідок хвороби ВІЛ СНІДу біля пам'ятного знаку.

17 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з президентом групи компаній „Родовід” Дідковським І.М., а також зустрівся з співробітниками прес-служби Української Православної Церкви. Мав зустріч з представниками Військово-Морських Сил України.

18 – Архієпископ Августин взяв участь у роботі Собору слов'янських народів Білорусі, Росії, України, який відбувся у м. Запоріжжі. Потім, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Запорізького і Мелітопольського Василія, разом з Високопреосвященнішим митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським Іринеєм та Високопреосвященнішим архієпископом Бєлгородським і Старооскольським Іоаном відвідав Запорізьке єпархіальне управління. Потім відвідав спортивне свято. Також був присутній на урочистому прийомі, організованому ВАТ „Мотор Січ”.

19 – У м. Запоріжжі на о. Хортиця архієпископ Августин був присутній на урочистій церемонії передачі Поклонного Хреста музею історії Запорізького козацтва, оглянув виставку „Переяславська рада: 350 років”. Потім був присутній на виставі козацької кінноти, де спілкувався з представниками козацьких організацій України, Росії та Білорусі. Цього ж дня у м. Дніпропетровську відвідав свято-Преображенський кафедральний собор.

20 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Вознесенській церкві у м. Вишневому Київської області. Потім у Синодальному військовому відділі прийняв художнього керівника російського духовного театру заслуженого діяча мистецтв Астахова Н.С. та директора театру заслужену артистку Росії Белевич Т.Г.

21 – На Божественній літургії архієпископ Августин молився у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У Синодальному військовому відділі Владика мав зустріч з президентом групи компаній „Родовід” Дідковським І.М., а також з керівником прес-служби УПЦ Анісімовим В.С. Увечері разом з Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан та Високопреосвященніший архієпископ Августин у співслужінні сонму духовенства звершили всеношну в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

22 – Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства звершили Божественну літургію у Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври. Потім Владика Августин взяв участь у роботі щорічних зборів Українського відділення Міжнародного фонду єдності православних народів і, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковні нагороди активістам і благодійникам Фонду. Цього ж дня Владика прийняв делегацію співробітників пенітенціарної системи Республіки Польщі на чолі з генеральним директором тюремної служби генералом Яном Пирцаком, яку супроводжував заступник Голови Департаменту України з питань виконання покарань генерал-майор Войцехівський М.І. та інші відповідальні особи. Увечері разом з Владикою Митрофаном відправив Всеношну у Трапезному храмі Києво-Печерської лаври.

23 – У м. Києві Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївському соборі залізничників – головному військовому храмі України.

24 – Владика Августин у Синодальному військовому відділі УПЦ прийняв керівництво та акторів російського духовного театру „Глас” (Москва). Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у Києво-Печерській Лаврі звершили молебень свв. рівноапп. Кирилу і Мефодію біля їх пам'ятника. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з Головою бюджетного комітету Порошенком П.О.

25 – Архієпископ Августин відвідав храм „Живоносний істочник” у м. Києві, де звершив таїнство Хрещення. Постійний представник УПЦ у Верховній Раді України архієпископ Августин мав робочу зустріч з головою фракції „Наша Україна” Ющенком В.А. Потім у Синодальному військовому відділі прийняв експертів Міжпарламентської асамблеї Православ'я Костаса Мігдаліса та Ніколопоса Спіроса, яких супроводжувала Голова комітету Верховної Ради України з молодіжної політики, спорту і туризму народний депутат України Самойлик К.С. Потім Синодальний військовий відділ УПЦ відвідали православні паломники з Аргентини. Цього ж дня Владика мав зустріч з народним депутатом України Андресюком Б.П.

26 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з Уповноваженим з прав людини у Верховній Раді України Карпачовою Н.І., а також відвідав Верховну раду України, де мав зустріч з керівником апарату Зайчуком В.О.

27 – У м. Львові Владика відвідав Головний військовий клінічний госпіталь ЗОК, де його приймав начальник полковник Петрук С.О. Цього ж дня Владика, на запрошення командира Львівського прикордонного загону підполковника Андрусика І.Я., був на урочистостях з нагоди Дня прикордонника. Цього ж дня Владика прийняв голову правління Галицького авіаційного інженерно-технічного товариства Янчака Я.Я.

28 – Архієпископ Августин мав зустріч з Головою Державної податкової адміністрації України у Львівській області Хом'яком М.С. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чаплигіним О.В. Увечері Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

29 – Владика очолив заупокійну Божественну літургію і панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері відправив Всеношну. Цього ж дня Владика відвідав 8-му Львівську міську клінічну лікарню.

30 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Потім був на урочистостях у Білоруської общини. Цього ж дня Владика прийняв керівництво руських організацій. Увечері – очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

31 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

На початок сторінки