Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


травень 2005 р.

1 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив хресний хід, пасхальну утреню та нічну Божественну літургію, після якої освятив Артос та пасхальні кошики парафіян. Вранці Владика відвідав виправні колонії №30 та №48 у м. Львові, де відправив пасхальні молебні, привітав засуджених з празником Пасхи та роздав подарунки, а також мав зустрічі з керівниками колоній. Цього ж дня Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин прийняв вітання від духовенства Львівської єпархії, архієрейського та молодіжного хорів. Увечері Владика очолив пасхальну вечірню та утреню у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

        

2 (пд) – Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Увечері відправив пасхальну вечірню і утреню у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

        

3 (вт) – Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Володимирській церкві у м. Львові (мікрорайон „Сихів”).

  

4 (ср) – Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Михайлівській церкві при НАВС України у м. Києві. Цього ж дня Владика мав зустріч з заступником начальника інституту удосконалення НАВСУ Слодобяном І.М., Головою комітету у справах молоді, туризму, спорту Верховної Ради України Самойлик К.С., Уповноваженим з прав людини ВР України Карпачовою Н.І., заступником Голови департаменту України з питань виконання покарань генералом-лейтенантом Войцехівським М.І. і начальником управління полковником Скоковим С.І. Увечері молився на вечірні в Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Цього ж дня пізно увечері у м. Львові благословив у дорогу до Іраку українських воїнів-миротворців.

  

5 (чт) – Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві Львівської області. Увечері відправив пасхальну всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

  

6 (пт) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства звершили пасхальну Божественну літургію з хресним ходом з нагоди престольного свята.

  

7 (сб) – На запрошення Голови правління Української відділення Міжнародного Фонду єдності православних народів народного депутата Самойлик К.С., Владика взяв участь у засіданні Українського відділення Фонду, яке відбулося у м. Києві.

8 (нд) – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському залізничному соборі в Києві – головному військовому храмі України, після якої з нагоди 60-річчя Перемоги відбулося вручення грамот ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни. Цього ж дня Владика мав зустріч з генерал-лейтенантом Коротковим Б.П. Представники Львівської єпархії УПЦ взяли участь у святкуванні Дня міста Львова. З нагоди 60-ліття завершення Другої світової війни відбулася міжнародна екуменічна Акція пам'яті жертв Другої світової війни. У рамках Акції на солдатських похованнях у с. Потеличі Жовківського району відбулися поминальні молитви українських та німецьких священнослужителів. Львівську єпархію УПЦ у цій акції представляли секретар єпархії протоієрей Богдан Білас, диякон Олександр Іванченко та Світлана Придатченко. Учасники акції взяли участь у панахидах біля монументу солдат Червоної Армії та могили воїнів УПА, а також на німецьких могилах.

  

9 (пд) – З нагоди 60-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистостях у м. Львові на Пагорбі Слави та Марсовому полі, де, зокрема, звершив панахиди. З нагоди свята Владика вручив грамоти ветеранам, військовослужбовцям та усім причетним до Перемоги у боротьбі з фашизмом. Цього ж дня Владика був присутній на святкуванні, яке організувала Білоруська община. Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав ветеранів.

  

10 (вт) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симеона архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії у свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинська з нагоди святкування дня пам”яті всіх святих землі Волинської.

11 (ср) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром співслуждив Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію у чині закладки нового храму преподобних Іова і Амфілохія. Потім Владика мав зустріч з Владикою Сергієм і ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом. Увечері Владика Августин співслужив на Всеношній в Успенському соборі Почаївської лаври.

     

12 (чт) – Владика Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії в Успенському соборі Почаївської лаври. Цього ж дня у Львівській єпархії архієпископ Августин мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Вроцлавським і Щецинським Єремією.

  

13 (пт) – Владика у м. Львові прийняв групу школярів з м. Коростеня Житомирської області.

14 (сб) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин взяв участь у святі до Дня Матері та до Дня сім'ї, яке відбулося у Деснянському районі м. Києва.

  

15 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім взяв участь у засіданні круглого столу „Україна – Росія – Білорусь – Польща”. Середня освіта. Проблеми гуманізації, гуманітаризації і формування толерантної особистості”, яке відбулося у середній школі № 45 м. Львова. Увечері Владика очолив молебень з акафістом. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував викладач Московського свято-Тихонівського гуманітарного університету Небольсин А.С. Студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.

16 (пд) – Владика Августин у м. Львові мав зустрічі з представниками військових формувань і громадських організацій.

17 (вт) – Владика Августин у м. Києві відвідав базу катерів морської охорони Прикордонної служби України і благословив екіпажі на виконання службових завдань.

     

18 (сд) – Архієпископ Августин у м. Києві мав зустріч з представником керівництва МВС полковником Дорошенком В.М. та начальником військового інституту при Національному Університеті ім. Т. Шевченка полковником Балабіним В.В.

  

19 (чт) – У Синодальному військовому відділі УПЦ Владика прийняв зі звітом клірика Запорізької єпархії ієромонаха Луку, котрий закінчив виконання свого пастирського служіння в Іраку в складі українських миротворців.

20 (пт) – Владика у м. Києві мав зустріч з Уповноваженим з прав людини ВР України Карпачовою Н.І.

21 (сб) – Владика Августин у м. Києві відвідав Військово-Медичну Академію України та прочитав лекцію для слухачів. Потім мав зустріч з ректором ВМА генерал-майором Вороненком В.В.

22 (нд) – За благословенням Преосвященнішого єпископа Кагульського і Лепушнянського Анатолія архієпископ Августин очолив Божественну літургію у церкві у с. Валя-Пержей, Молдова, та привітав настоятеля парафії протоієрея Івана Ковальчука з 45-річчям.

     

23 (пд) – Владика у м. Києві мав зустріч з Президентом групи компаній „Нерком” капітаном 1 рангу Солодом В.Ю.

24 (вт) – У м. Києві Владика мав зустріч з Головою Всеукраїнського об'єднання “Держава” Васильєвим Г.А. Цього ж дня Владика у Синодальному військовому відділі УПЦ прийняв паломників з м. Москви.

25 (сд) – Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім у м. Києві прийняв групу монахинь та паломників з Косово, Сербія. Цього ж дня Владика мав зустріч з адміралом Комоєдовим В.П.

26 (чт) – На запрошення Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Литвина М.М. архієпископ Августин у м. Києві взяв участь в урочистостях з нагоди Дня прикордонника. Спілкувався з Головою Державної прикордонної служби України генерал-полковником Литвином М.М. Цього ж дня Владика мав зустрічі з представниками громадських організацій.

27 (пт) – Владика у м. Львові був на прийомі у Голови Львівської обласної державної адміністрації Олійника П.М.

28 (сб) – Архієпископ Августин молився на всеношній в Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

29 (нд) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин очолив Божественну літургію у військовому містечку Макарів-1 Київської області. Потім Владика освятив приміщення військового лазарету, а також зустрівся з військовиками і мешканцями військового містечка.

  

30 (пд) – Владика у м. Києві мав зустріч з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. Цього ж дня Владика мав зустріч з заступником президента фонду Дж. Говарда Радовим Д.Г.

31 (вт) – Владика Августин очолив похорон клірика Львівської єпархії протоієрея Ігора Худика, котрий відбувся у с. Лосинці Турківського району. 

На початок сторінки