Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


травень 2006 р.

1 (пд) – Архієпископ Августин молився на вечірньому богослужінні у Хресто-Воздвиженській церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

2 (вт) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин освятив новозбудований іконостас після його реконструкції, а також звершив чин оновлення свято-Георгіївського храму при військовій частині, що базується у м. Броварах Київської області. На богослужінні були присутні військовослужбовці частини на чолі з командиром підполковником Петровим В.Г. Потім архієпископ Августин відвідав спортивно-стрілецький комплекс СП “Сапсан-спорт”, де його прийняв Генеральний директор Кізько Ю.А. За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина на запрошення Командувача військ ЗОК МО України представники єпархії взяли участь в урочистостях з нагоди 60-річчя Прикарпатського військового округу ЗОК.

3 (сд) – Владика взяв участь у пленумі Синодальної Богословської комісії РПЦ у м. Москві. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов провів уроки з християнської етики у СШ № 45 м. Львова. Потім мав бесіду з директором школи п. Кравченком В.В.

4 (чт) – У м. Львові Владика Августин на запрошення командувача військами ЗОК генерал-лейтенанта Куцина М.М. відвідав 80-ий окремий аеромобільний полк, де взяв участь в урочистостях, зокрема, привітав та поблагословив військовиків, а також освятив новий бойовий прапор. Потім у Львівському єпархіальному управлінні прийняв насельників свято-Покровського чоловічого скита з с. Кострино Великоберезнівського району Закарпатської області на чолі з намісником скита ігуменом Феодосієм.

5 (пт) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

6 (сб) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Високопреосвященніший архієпископ Володимир–Волинський і Ковельський Симеон з духовенством відслужили Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові з нагоди храмового свята. Потім відбувся хресний хід, під час якого Владика Августин освятив знамена Львівським скаутам. Увечері молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

7 (нд) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона архієпископ Августин співслужив йому на Божественній літургії у свято-Успенській у м. Малині Житомирської області з нагоди 70-річчя настоятеля цієї церкви протоієрея Георгія Попадинця. Цього ж дня у Львівській єпархії відкрився місячник дитячої церковної творчості „Великдень-2006”.

8 (пд) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Сумського і Охтирського Марка архієпископ Львівський і Галицький Августин та єпископ Конотопський і Глухівський Інокентій співслужили йому на Божественній літургії у свято-Преображенському кафедральному соборі у м. Сумах з нагоди дня Ангела Правлячого архієрея Сумської єпархії.

9 (вт) – З нагоди дня Перемоги Владика Августин очолив заупокійні літії у м. Львові на Марсовому полі та Пагорбі слави, взяв участь в урочистому засіданні білоруської громади Львова, а також в урочистому зібранні ветеранів - військових льотчиків. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

10 (сд) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симеона з нагоди 10-річчя відродження Володимир-Волинської єпархії архієпископ Львівський і Галицький Августин у свято-Успенському кафедральному соборі у м. Володимир-Волинську співслужив йому та сонму архієреїв та духовенства на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

11 (чт) – Владика Августин співслужив іншим архієреям на Всеношній у свято-Успенській Почаївській лаврі. Протоієрей Миколай Баранов та Придатченко С.І. на Львівському телебаченні взяли участь у підготовці телевізійної програми «Спадщина» про святкування дня пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.

12 (пт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у свято-Успенському соборі Почаївської Лаври співслужив сонму архієреїв та духовенства на Божественній літургії з хресним ходом з нагоди дня пам'яті преподобного Амфілохія Почаївського.

13 (сб) – У м. Києві на запрошення командування Президентського полку архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди прийняття присяги молодими воїнами. У Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з Президентом міжконфесійного християнського військового братства полковником запасу Лисенком С.П. Також мав зустріч з начальником військового інституту при Національному державному університеті ім. Т. Шевченка полковником Балабіним В.В. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив вечірнє богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

14 (нд) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Макарівській церкві у м. Києві з нагоди престольного свята. Цього ж дня у Львівській єпархії відбувся пісенній фестиваль в рамках місячника дитячої церковної творчості „Великдень-2006”. Відбувся ефір телевізійної програми «Спадщина».

15 (пд) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Кемеровського і Новокузнецького Софронія архієпископ Августин відвідав м. Кемерово, де взяв участь в урочистостях з нагоди 15-ї річниці його архієрейської хіротонії. Архієпископ августин відвідав церкви та пам'ятні місця цього міста. Відвідав обласне радіо, де дав інтерв'ю, а в єпархіальному управлінні дав інтерв'ю для телебачення. Увечері разом з Високопреосвященнішим архієпископом Софронієм та Високопреосвященніим архієпископом Томським і Асиновським Ростиславом та Преосвященнішим єпископом Прокопіївським Амвросієм і духовенством звершили всеношну. Львівську єпархію УПЦ відвідали 180 паломників з Волині на чолі з Високопреосвященнішим митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом. За благословенням Правлячого архієрея Львівської єпархії архієпископа Августина, гостей приймав голова відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов. Владика Ніфонт відслужив молебень, після якого виголосив проповідь, а протоієрей Миколай розповів паломникам історію Православ'я на Галичині і, зокрема, про свято-Георгіївську церкву у м. Львові. Потім Владика Ніфонт зі своїми священиками та отець Миколай розділили трапезу у Львівському єпархіальному управлінні.

16 (вт) – У свято-Володимирському соборі у м. Кемерово архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Кемеровському і Новокузнецькому Софронію та Преосвященнішому єпископу Прокопіївському Амвросію з сонмом духовенства на Божественній літургії. Архієпископ Августин передав в дар ювіляру від намісника свято-Успенської Почаївської лаври Преосвященнішого єпископа Володимира з братією ікону преп. Іова і Амфілохія Почаївських з частками їх святих мощей. Потім відбулося урочисте зібрання в Кемеровській державній філармонії з нагоди ювілею Владики Софронія за участю представників влади і багатьох державних устранов і закладів, а також святковий прийом, де архієпископу Августину було вручено нагороду губернатора Кемеровської області Тулєєва А.Г. – медаль “За віру і добро”, а також почесний пам'ятний знак та подарунки. У Львівській єпархії перебував старший кореспондент православного журналу “Нескучний сад” диякон Феодор Котрелев та фотограф Андрій Радкевич. Цього ж дня член Ради Російського товариства ім. О.С. Пушкіна протоієрей Миколай Баранов взяв участь у засіданні Ради Товариства.

17 (сд) – У м. Кемерово архієпископа Августина супроводжував настоятель кафедрального собору прот. Володимир Карлюта. У м. Москві архієпископ Августин відвідав Синодальний військовий відділ МП, де мав зустріч з співробітниками. Також відвідав свято-Вознесенську церкву за Серпухівськими воротами. Потім відвідав Державну Думу РФ, де зустрівся з депутатами, та Московську патріархію, де його прийняв Керуючий справами МП Високопреосвященніший митрополит Калузьким і Боровський Клімент. Також відвідав Московський Донський ставропігійний чоловічий монастир, де мав зустріч з намісником архімандритом Агафодором. Увечері у аеропорту у м. Львові разом з Командуванням ЗОК МО України архієпископ Августин взяв участь у церемонії зустрічі українських воїнів-миротворців, що прибули з Лівану. Голова відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов та директор недільної школи при свято-Георгіївському храмі у м. Львові диякон Олександр Іванченко були на прийомі у Генерального Консула Росії у м. Львові п. Гузєєва Є.Ф. У бесіді взяв участь консул-радник Генконсульства п. Вранчану А.І.

18 (чт) – У м. Львові Владика мав зустріч з представниками громадських організацій.

19 (пт) – Владика у м. Львові провів бесіду з циклу духовного просвітництва з особовим складом управління Західного територіального командування ВВ МВС України. Голова відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов, консул-радник Генконсульства Генерального Консула Росії у м. Львові п. Вранчану А.І., голова Російського товариства ім. О.С. Пушкіна п. Лютіков О.Ю. та директор СШ № 45 у м. Львові п. Кравченко В.В. привітали учасників фестивалю дитячої творчості «Великдень-2006» серед учнів декількох середніх шкіл м. Львова та вручили переможцям подарунки.

20 (сб) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав робочі зустрічі з представниками військових формувань. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 (нд) – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня відбулася богословська олімпіада та конкурс з читання церковно-слов'янською мовою в рамках фестивалю дитячої творчості «Великдень-2006», який проходив під егідою відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ.

22 (пд) – Архієпископ Августин у Львівському єпархіальному управлінні провів наради з співробітниками єпархіальних відділів.

23 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав робочі зустрічі з представниками військових формувань та громадських організацій.

24 (сд) – Архієпископ Августин взяв участь у роботі ІІ Всеукраїнського православного педагогічного товариства і міжнародній науково-практичній конференції „Національна система освіти і виховання в Україні: історія, теорія, практика”, яка відбулася у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

25 (чт) – Архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім як Повноважний представник УПЦ у Верховній Раді України разом з Предстоятелем УПЦ був присутній на відкритті роботи Верховної радли України нового скликання. Цього ж дня Владкиа Августин відвідав інститут журналістики Національного Державного університету ім. Т. Шевченка, де його прийняв ректор Різун В.В.

26 (пт) – У Почаївській Духовній Семінарії Владика прийняв випускний екзамен з Порівняльного богослов'я у вихованців 4-ого класу.

27 (сб) – Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ склали чергові іспити. Львівську єпархію відвідав викладач Православного свято-Тихонівського гуманітарного університету диякон Михаїл Асмус.

28 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері – пасхальний молебень з акафістом Воскресінню Христовому.

29 (пд) – Владика мав робочі зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини.

30 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика Августин очолив збори духовенства.

31 (сд) – Архієпископ Августин у м. Києві мав зустріч з народним депутатом України Катеринчуком М.Д. Також Владика відвідав Обухівську районну державну адміністрацію, де його прийняв голова Остринський В.К. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном і лаврським духовенством звершив всеношну в Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Протоієрей Миколай Баранов взяв участь у святі останнього дзвоника у СШ № 45 м. Львова, де відслужив подячний молебень та благословив випускників школи. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки