Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


травень 2007 р.

1 1 (вт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у Львівському єпархіальному управлінні прийняв доктора богослов'я Володимира Волосюка та старокатолицького священика Григорія з Польщі.

2 (сд) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломея Владика Августин співслужив йому на Божественній літургії та водосвятному молебні у свято-Успенському чоловічому монастирі у с. Липки Рівненської області з нагоди 15-річчя відкриття обителі. Під час Літургії архієпископ Августин, на прохання Високопреосвященнішого архієпископа Варфоломея, звершив священичу хіротонію.

3 (чт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив заупокійні літії на Личаківському кладовищі на могилах військовослужбовців та членів екіпажу військового літака АН-26, які загинули під час авіакатастрофи у 1985 році поблизу Золочева Львівської області, потім відслужив панахиду біля меморіалу пам'яті на місці їх загибелі під м. Золочевим.

4 (пт) – Владика у м. Львові очолив єпархіальні збори духовенства, потім - засідання єпархіальної ради. Цього ж дня Владика прийняв намісника свято-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря архімандрита Галактіона, а також Голову Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни Мєнтова П.В.

5 (сб) – Архієпископ Августин прийняв знімальну групу програми “Благовіст” 1 Національного телеканалу Білорусі з Мінська та дав інтерв'ю для ЗМІ Білорусі. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня на запрошення міського голови Львова Садового А.І. та його дружини Владика взяв участь у врочистому прийомі з нагоди дня міста Львова.

6 (нд) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні сонму духовенства у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відслужив Божественну літургію з хресним ходом з нагоди храмового свята. Цього ж дня Владика вручив Архієрейські грамоти багаторічному регенту церкви Панфіловій Н.О. з нагоди її 90-річчя та учасникам фестивалю дитячої церковної творчості “Великдень-2007”, а також нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден св. рівноапостольного князя Володимира ІІ ст. полковнику авіації Турубінеру Ю.Б. Потім відбувся святковий прийом. З нагоди дня міста протоієрей Євген Щирба з хором у порядку, визначеному міською радою для християнських конфесій м. Львова, відправили заупокійну літію за усопших православних львівян на площі.

7 (пд) – Архієпископ Августин у м. Львові на запрошення командування взяв участь в урочистих зборах Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України з нагоди 62-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

8 (вт) – У м. Львові Владика мав зустріч з представниками військових формувань та громадських організацій.

9 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у вшануванні пам'яті православних воїнів полеглих у боях під час Великої Вітчизняної війни з нагоди 62-річниці Перемоги і заупокійній літії, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, з нагоди дня Перемоги звершив заупокійну літію на військових похованнях на Лук'янівському кладовищі з урочистостями за участю почесної військової варти. Був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, також був присутній на зустрічі Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Білорусь В.Величком. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов у м. Львові відслужив панахиду на Пагорбі слави та на Марсовому полі, в якій взяли участь Генеральний Консул РФ у м. Львові п. Є. Гузеєв, Консул-радник Генерального Консульства РФ у м. Львові п. А. Вранчану, представники громадських організацій.

10 (чт) – Архієпископ Августин у м. Києві був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

11 (пт) – Архієпископ Августин в Почаївській Духовній семінарії прийняв випускний іспит з Порівняльного богослов'я у вихованців 4 курсу. Цього ж дня Владика співслужив на всеношній сонму архієреїв та духовенства в свято-Успенському соборі Почаївської Лаври.

12 (сб) – Владика Августин на запрошення намісника Свято-Успенскої Почаївської Лаври архієпископа Володимира співслужив сонму архієреїв та духовенства на Божественній літургії з хресним ходом. Увечері владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

13 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у місті Львові. Цього ж дня владика звершив таїнство Хрещення. Очолив нараду співробітників єпархіального управління. Ввечері очолив молебень з акафістом Воскресенню Христовому.

14 (пд) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з народними депутатами України. Потім прибув до м. Алушти, АР Крим.

15 (вт) – Архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим митрополитом Симферопольським і Кримським Лазарем і сонмом духовенства співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на чині освячення храму-маяка на честь святителя Миколая Чудотворця у м. Малореченську Алуштинського району, АР Крим. Потім був на святковому прийомі у м. Алушті. Ввечері архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у місті Львові звершив заупокійну літію біля тіла настоятеля церкви протопресвітера Василія Осташевського. Протоієрей Миколай Баранов відвідав Свято-Троїце-Сергіїву Лавру у м. Сергієвому Посаді Московської області

16 (сд) – Архієпископ Августин у співслужінні сонму єпархіального духовенства у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію та чин похорону настоятеля церкви протопресвітера Василія Осташевського, який помер напередодні, а також звершив заупокійну літію під час поховання його на міському кладовищі. Цього ж дня архієпископ Августин, на запрошення Преосвященнішого єпископа Бєльського Григорія, за згодою Блаженнішого митрополита Варшавського і всієї Польщі Сави, прибув у м. Бєльськ (Польща), де його прийняв Владика Григорій. Керівник відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов відвідав Савво-Сторожевський чоловічий монастир у м. Звенигород Московської області. Того ж дня мав зустріч із заступником декана Факультету додаткової освіти ПСТГУ Серебряковою Ю.В.

17 (чт) – Високопреосвященніший архієпископ Августин та Преосвященніший єпископ Бєльський Григорій у співслужінні сонму духовенства звершили літургію у свято-Воскресенській церкві у м. Бєльську (Польща). Потім у м. Гайновці владика Августин мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Гайновським Мироном. Цього ж дня всі троє владик були присутні на Міжнародному фестивалі православної музики у свято-Троїцькій церкві у місті Гайновці. Увечері цього ж дня владика Августин та владика Григорій слухали концерт в будинку культури у м. Бєльську. Хор свято-Георгієвської зі Львова співав Божественну літургію в м. Бєльску та концерти у м. Гайновці та у м. Бєльську. Протоієрей Миколай Баранов у Храмі Христа Спасителя (м. Москва, Росія) взяв молитовну участь в урочистостях з нагоди возз'єднання Руської Православної Церкви з Руською Зарубіжною Православною Церквою. Літургію очолив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій II, за богослужінням молилися Президент Росії В.В. Путін, мер Москви Ю.М. Лужков, численні віруючі.

                                      

18 (пт) – Архієпископ Августин був присутній на урочистому зібранні з нагоди відкриття реабілітаційного центру для дітей з різними вадами у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької, де мав розмову з Главою УГКЦ Любомиром кардиналом Гузарем та мером м. Львова Садовим А.І. Цього ж дня хор свято-Георгіївського церкви у місті Львові дав концерти у місті Бєльську (Польща) та у селі Міхайлово (Польща) дав концерти.

19 (сб) – Архієпископ Августин був присутній на церемонії відкриття реабілітаційного центру для дітей з різними вадами у м. Брюховичах. Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня хор свято-Георгіївського церкви у місті Львові взяв участь у гала-концертах у свято-Троїцькій церкві в місті Гайновці та у церкві святої Софії у місті Білостоці, після чого хористи відвідали центр православної культури та свято-Миколаївський кафедральний собор у м. Білостоці.

20 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської обл. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв викладачів Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Альбрехта Ф.Б. та Румянцева Д.С. Цими днями студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ склали чергові іспити.

21 (пн) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв єпископа церкви ХВЄ Василя Боєчка. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

22 (вт) - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Іовській церкві у м. Дрогобичі Львівської обл., після якої, з нагоди ювілею, вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира - медаль св. рівноап. кн. Володимира настоятелю церкви благочинному Дрогобицького округу прот. Миколаю Мандзюку. Протоієрей Миколай Баранов відвідав у м. Києві свято-Троїце-Іонінський чоловічий монастир.

23 (ср) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, в свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин співслужив на всеношній Високопреосвященнішому митрополиту Нью-Йоркському і Східно-Американському Лавру, Високопреосвященнішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію та Преосвященнішому єпископу Бориспільському Антонію.

24 (чт) - У свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин співслужив разом з Високопреосвященнішим митрополитом Нью-Йоркським і Східно-Американським Лавром, а також з Високопреосвященнішим митрополитом Чернівецьким і Буковинським Онуфрієм, Високопреосвященнішим архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм, Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом та Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім був на урочистому прийомі на честь Першоієрарха Руської Зарубіжної Православної Церкви Високопреосвященнішого митрополита Нью-Йоркського і Східно-Американського Лавра. Цього ж дня Владика Августин мав зустрічі з ректором КДА і С протоієреєм професором Миколаєм Забугою, професорами московських вузів та співробітниками громадських організацій. Цього ж дня Львівську єпархію відвідали голова комітету обласної думи Законодавчого зібрання Свердловської області з питань законодавства, громадської безпеки та місцевого самоуправління Лазарєв С.М. та депутат обласної думи законодавчого зібрання Свердловської області Русинов В.І у супроводі Генерального консула РФ у Львові п. Гузєєва Є.Ф., які мали зустріч з протоієреєм Миколаєм Барановим.

     

25 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим митрополитом Чернівецьким і Буковинським Онуфрієм супроводжував Високопреосвященнішого митрополита Нью-Йоркского Лавра у його подорожі. Потім на запрошення Голови Державної прикордонної служби України взяв участь в урочистостях з нагоди Дня прикордонника.

26 (сб) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду. Потім прийняв заступника директора львівського музею історії релігії Гаюка В.В. Увечері очолив всеношну у свято-Троїцькій церкві у м. Львові.

27 (нд) – У свято-Успенському соборі Почаївської Лаври архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію, Високопреосвященнішому архієпископу Рівненському і Острозькому Варфоломею, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Високопреосвященнішому архієпископу Почаївському Володимиру та Преосвященнішому єпископу Каширському Іову на Божественній літургії та вечірні з коліноприклонними молитвами, яку очолив Першоієрарх Руської Зарубіжної Церкви Високопреосвященніший митрополит Нью-Йоркський і Східно-Американський Лавр. Увечері цього ж дня у м. Львові Владика разом з керівником Відділу релігійної освіти і катехизації протоієреєм Миколаєм Барановим взяв участь у презентації першої української “Біблії з коментарями”. Потім з нагоди 50-річчя привітав начальника госпіталя ЗОК полковника медичної служби Петрука С.О. та, за старанні труди у славу Святої Церкви, вручив йому нагороду Української Православної Церкви – орден преподобного Агапіта Печерського ІІІ ст.

28 (пд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові.

29 (вт) – На запрошення Преосвященнішого єпископа Туровського і Мозирського Стефана, разом з ним у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну Літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві у с. Глушковичі Лельчицького р-ну Гомельської обл. (Білорусь), а також панахиди на обох кладовищах цього села. Цього ж дня відвідав свято-Миколаївську церкву у м. Олевську Житомирської області. Цього ж дня протоієрей Іоан Синьчук та протодиякон Олександр Іванченко відправили панахиду на могилі митрополита Львівського і Тернопільського Миколая (Юрика).

30 (сд) – У м. Києві взяв участь у Міжнародній конференції “Миротворчість та миротворці ХХІ століття”, яка пройшла у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України. Потім відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з депутатами усіх фракцій. Також мав зустріч з Міністром України з надзвичайних ситуацій Шуфричем Н.І. Цього ж дня був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

31 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з першим заступником Командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Онищенком С.І. Також взяв участь в Архієрейському Соборі УПЦ, який пройшов у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Потім разом із Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром та іншими архієреями взяв участь у церемонії зустрічі частиці мощей святого апостола Андрея Первозванного і молебні, а також був присутній на відкритті пам'ятника святителю Петру Могилі перед будинком Київської Духовної Академії. Протоієрей Миколай Баранов відвідав СШ № 45 у м. Львові та відслужив подячний молебень з нагоди свята Останнього дзвоника. У святкуванні взяв участь Консул-радник Генерального Консульства РФ у м. Львові п. А. Вранчану. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки