Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


червень 2002 р.

1 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин очолив Божественну літургію в Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а потім, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, в польовій військовій церкві вручив церковні нагороди групі військовослужбовців.

     

2 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього дня на запрошення до Львівської єпархії прибули викладач Почаївської Духовної Семінарії ієромонах Евменій та протодиякон Віктор. У Львівському будинку офіцерів в рамках Місячника дитячої церковної творчості „Великдень-2002” пройшли дитячі конкурс читання церковно-слов'янською мовою та Богословська олімпіада. Увечері за участю Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина відбулося урочисте закриття Місячника та нагородження переможців Архієрейськими грамотами і пам'ятними подарунками.

     

3 – Владика мав бесіду з головним редактором газети „Русский вестник” Шерешковим С.І., а також з головою Львівської обласної організації „Путь православних” Білошицьким В.І.
4 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з намісником Бахчисарайського чоловічого монастиря архімандритом Силуаном. Провів також зустріч з представниками військових формувань України. За дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковний орден прп. Нестора Літописця Відповідальному секретарю Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України капітану 1 рангу запасу Кулакевичу В.С. з нагоди його 45-річчя.
5 - Архієпископ Августин у м. Києві був присутній на випуску слухачів курсів військових священиків резерву. Мав також зустріч з Начальником залізничних військ - начальником Головного управління залізничних військ України генералом-лейтенантом Мальковим М.І. і, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив йому орден преподобного Нестора Літописця. Потім мав зустріч з ректором Київської Духовної Академії і Семінарії протоієреєм професором Миколаєм Забугою. Цього ж дня Владика відвідав свято-Іллінську церкву у м. Корсунь-Шевченківському Черкаської області.
6 – У м. Львові Владика провів єпархіальні збори духовенства. Потім мав зустріч з заступником командира військової частини ВВ МВС України полковником Данюком Л.І., а також з Президентом Львівського ізоляторного заводу Іоновим А.Б. На вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив полієлейне богослужіння, потім заупокійну літію біля гробу усопшого протоієрея Богдана Щирби.
7 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, а потім чин відспівування усопшого протоієрея Богдана Щирби.

  

8 – Владика Августин мав зустріч з Головою Львівського братства свв. апп. Петра і Павла Чуйним В.І., а також з представниками ЗОК МО України. Увечері очолив всеношну.
9 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію. Потім відвідав хворих у Львівській обласній клінічній лікарні. Також з юними парафіянами відвідав Галицьке авіаційне історико-технічне товариство, де його Голова Янчак Я.Я. познайомив їх з експозицією. Взяв участь у зборах Львівського братства свв.апп. Петра і Павла. Мав зустріч з начальником штабу 14 авіаційного корпусу генералом-майором Синенком Ю.М. Увечері очолив молебень з акафістом Воскреслому Господу.

  

10 - Архієпископ Августин мав зустріч з Генеральним консулом Росії у м. Львові п. Мясоєдовим М.М.
11 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з ректором Київської духовної Академії і Семінарії протоієреєм професором Миколаєм Забутою. у Ближніх печерах Києво-Печерської лаври звершив молебень з акафістом прп. Іллі Муромцю Потім відвідав Головне управління Міністерства оборони України. Цього ж дня Владика мав зустріч з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння п. Ю. Васильчуком.
12 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у зборах правління Української християнської місії тюремного служіння. У військовому відділі УПЦ (Києво-Печерська лавра) приняв делегацію з Москви, Росія, на чолі з членом правління „Газпрому” Будзуляком Б.М. Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім взяв участь у церемонії вручення дипломів про закінчення курсів катехизації для військовиків і правоохоронців при Київській Духовній академії офіцерам і курсантам Національної Академії МВС України Блаженнішим митрополитом Володимиром у присутності ректора цієї Академії генерала-лейтенанта Кондратьєва Я.Ю. На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Російської Федерації в Україні п. Чорномирдіна В.С. був присутній на прийомі з нагоди Національного свята Росії.

13 – В день свята Вознесення Господнього Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Вознесенській церкві у с. Сулимів Жовківського району, де настоятелем є митрофорний протоієрей Григорій Фарат. Потім звершив вечірню з акафістом у свято-Троїцькій церкві у с. Звертові Жовківського району (настоятель – митрофорний протоієрей Роман Коломийчук)

  

14 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика звершив таїнство шлюбу. Потім зустрівся з командирами військових формувань. Мав також зустріч з Головою Львівської обласної державної адміністрації п. Янківим М.Д.

  

15 – Владика мав зустріч з представниками військових формувань. Потім зустрівся з керівництвом Львівського Суворовського клубу. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
16 – Владика Августин звершив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові (мікрорайон Сихів).
17 – У м. Києві Владика мав зустріч з представниками військових формувань. У Ближніх печерах Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин очолив молебень з акафістом преп. Іллі Муромцю.
18 – У м. Києві Владика був на прийомі у Надзвичайного і Повноважного посла Російської Федерації в Україні п. Чорномирдіна В.С. Потім архієпископ Августин взяв участь у зустрічі хреста з часткою Животворящого Хреста Господнього, що прибув у м. Київ з Греції. Цього ж дня Владика Августин разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на всеношній у Трапезній церкві Києво-Печерської лаври.

19 – З нагоди 10-ліття Архієрейського Харківського Собору та 10-річного ювілею Предстоятельського служіння Митрополита Володимира на Київській кафедрі архієпископ Августин разом з іншими архієреями Української Православної Церкви та сонмом духовенства співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у свято-Успенській церкві Києво-Печерської лаври. Потім був на урочистому засіданні та святковому концерті у палаці „Україна”, які відбулися з цієї нагоди.
20 – Перебуваючи у м. Києві, Владика разом з заступником начальника відділу інформаційно-пропагандного забезпечення і військово-соціальної роботи управління виховної роботи ГУ ВВ МВС України полковником Глухівським В.Є. відвідав Центр підготовки ВВ МВС України, де мав зустріч з військовиками. Потім разом з Командувачем ВВ МВС України генералом-майором Попковим С.Е. взяв участь у святкуванні 10-річниці заснування 22-ї окремої бригади ВВ МВС України по охороні дипломатичних представництв іноземних держав в Україні. Владика освятив бойовий прапор бригади.

  

21 – Владика відвідав виставку художніх робіт Ігора Гапона. Мав зустріч з директором видавництва „Кобзар” п. В. Боровичам. Потім зустрічався з Головою білоруської громади Куліковим С.В. Увечері Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

  

22 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду, а увечері відправив всеношну.
23 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин відправив Божественну літургію, а також вечірню з колінопреклонними молитвами, а увечері молився на утрені.
24 – Владика разом з сонмом духовенства відправив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у с. Шпиколоси Сокальського району та за старанні труди у славу Святої Церкви настоятелю парафії протоієрею Миколаю Хацку вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира - хрест з оздобами.

     

25 – На запрошення Преосвященнішого Петра, єпископа Туровського і Мозирського архієпископ Августин відвідав свято-Троїцьку церкву у с. Глушковичі Лельчицького району Гомельської області (Білорусь) і разом з ним у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну літургію.

     

26 – Владика звершив молебень з акафістом Святій Тройці у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
27 – У Львівську єпархію прибув Високопреосвященніший митрополит Мінський і Слуцький Філарет, який очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня до Львівської єпархії прибув Преосвященніший єпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан.
28 – З нагоди дня пам'яті святого блаженного Августина, єпископа Іппонійського – небесного Покровителя Правлячого архієрея Львівської єпархії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові на Божественну літургію звершували Високопреосвященніший Філарет, митрополит Мінський і Слуцький, Патріарший екзарх всієї Білорусі, Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, Високопреосвященніший архієпископ Верейський Євгеній, Голова Учбового комітету РПЦ, ректор МДА і С, Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Високопреосвященніший архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Миколай, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон, Преосвященніший єпископ Тираспольський і Дубоссарський Юстиніан, Преосвященніший єпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, Керуючий справами УПЦ, Преосвященніший єпископ Почаївський Володимир у співслужінні сонму духовенства. Іменинникові за старанні труди у славу Святої Церкви та з нагоди 50-річчя з дня народження було вручено орден Руської Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира П ст. та орден Білоруської Православної Церкви святої преподобної Єфросинії Полоцької. Після Божественної літургії відбувся святковий концерт. У святкуванні, окрім архієреїв, взяли участь представники влади, воєначальники, політичні і громадські діячі, інші гості.

                                      

29 – Архієпископ Августин у Львівському єпархіальному управлінні мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Тираспольським і Дубоссарським Юстиніаном. Потім мав зустріч з Головою Всеукраїнського військово-християнського братства полковником Лисенком С.П. Цього ж дня архієпископ Августин прийняв Високопреосвященнішого архієпископа Скопелоського Всеволода (Константинопольський Патріархат) з Сполучених Штатів Америки. Увечері Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
30 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. На запрошення був присутній на звітно-виборній конференції Російського культурного товариства ім.. О. Пушкіна. Потім мав зустріч з Генеральним директором державного авіапідприємства „Львівські авіалінії” Загревою Л.Ю., а також з членами Львівського суворовського клубу. Увечері Владика відправив молебень з акафістом та мав зустріч з викладачем Московського свято-Тихонівського православного Богословського інституту дияконом Михаїлом Асмусом. 29-30 червня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит. 

На початок сторінки