Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


червень 2003 р.

1 – У м. Києві за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві головного військового госпіталю МО України. Також звершив Таїнство Хрещення та Шлюбу родини військовослужбовців.

2 – Владика на запрошення командування взяв участь у церемонії початку нового навчального періоду в Президентському полку у м. Києві. Мав зустріч з тимчасово виконуючим обов'язки начальника головного управління виховної роботи МО України генерал-майором Алещенко В.І., на якому відбувся обмін думками щодо подальшого розвитку співпраці військового відділу УПЦ та ГУВР.

3 – Архієпископ Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії. Цього ж дня у м. Львові Владика зустрічав делегацію Американської Православної Церкви на чолі з Преосвященнішим єпископом Оттавським і Канадським Серафимом. Владика Серафим звернувся до учасників зборів з архіпастирським словом.

              

4 – Владика Августин мав зустріч з представниками військових формувань. Цього ж дня архієпископ Августин та єпископ Серафим відправили Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

        

5 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Оттавський і Канадський Серафим відвідали свято-Троїцьку парафію у с. Бабичі Радехівського району та спілкувалися з парафіянами. Потім з нагоди престольного свята вони разом з сонмом духовенства відправили Божественну літургію з хресним ходом у свято-Вознесенській церкві у с. Тетевчиці Радехівського району.

                       

6 – У свято-Успенській Києво-Печерській лаврі у рамках виставки „Православна Україна” був представлений похідний військовий храм, а також твори на церковну тематику засуджених. Архієпископ Августин спілкувався з офіцерами Внутрішніх військ МВС України, які відвідали виставку. Потім мав зустріч з Головою Державного департаменту України з питань виконання покарань генерал-полковником Льовочкіним В.А. та його заступниками, які теж відвідали виставку.

  

7 – Владика відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

8 – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у церкві у м. Холмі (Польща) на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Люблінського і Холмського Авеля взяв участь у акті проголошення святих новомучеників землі Хомської і Підляшської та у Божественній літургії з хресним ходом. Урочистості за участю представників майже усіх Помісних Православних Церков очолив Блаженніший митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава.

9 – Владика у м. Львові мав зустріч з представниками військових формувань України. Потім був на прийомі з нагоди представлення Прем'єр-міністром України В. Януковичем нового Голови Львівської обласної державної адміністрації п. Олександра Сендеги.

10 – Владика Августин у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області очолив розширені збори духовенства Турківського округу за участю православних священиків з інших єпархій – вихідців з Турківщини.

11 – У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Мав зустріч з проректором Київського державного інституту внутрішніх справ полковником Радзівоном М.П.

12 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у зустрічі Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира з командувачами прикордонних військ країн СНД, а також зустрівся з співробітниками антитерористичних центрів країн СНД. Потім Владика Августин звершив молебень перед мощами преп. Агапіта та благословив випускників військової медичної академії. Мав зустріч з начальником академії генерал-лейтенантом В. Пасько. Цього ж дня на запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Російської Федерації в Україні Чорномирдіна В.С. Владика був присутній на урочистому прийомі з нагоди Дня незалежності Росії.

  

13 – Високопреосвященніший архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом та Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Владика на запрошення начальника головного військового госпіталю МО України генерал-майора Бойчака М.П. відвідав госпіталь та взяв участь в урочистостях з нагоди дня медика. Потім Владика відвідав Київський завод цивільної авіації.

14 – Владика відправив заупокійну Божественну літургію з панахидою. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

15 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з вечірнею та коліноприклонними молитвами у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика мав зустріч з Командувачем 14 авіакорпусу генерал-майором Синенком Ю.М., а також з Начальником управління у справах виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. Увечері очолив молебень з акафістом.

16 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 – На запрошення Преосвященнішого єпископа Туровського і Мозирського Петра архієпископ Августин разом з ним звершив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві у с. Глушковичі Лельчицького району Гомельської області, Білорусь. Також відвідав свято-Миколаївську церкву у м. Олевську Житомирської області. А цього ж дня молодіжний хор свято-Георгіївської церкви у м. Львові взяв участь у фестивалі духовної та патріотичної пісні у м. Нововолинську Волинської області та зайняв перше місце у фестивалі, за що отримав Архієрейську Грамоту та пам'ятний подарунок – ікону Божої Матері „Почаївська”.

18 –Перебуваючи у м. Києві, потім мав робочу зустріч з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння Васильчуком Ю. Дав інтерв'ю для радіопередачі „Ера”.

19 – Архієпископ Августин у м. Києві взяв участь у 1 з'їзді міжнародного союзу козацтва. Був на прийомі з нагоди завершення терміну перебування на посаді керівника представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні п. Манфреда Ломанна. Мав зустріч з заступником ректора Київського державного інституту ВС України підполковником Радзівоном М.П.

20 – На запрошення Ректора НАВСУ генерал-лейтенанта Кондрат'єва Ю.Я. архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди випуску курсантів і ліцеїстів. Владика благословив випускників. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира освятив академічний храм на честь святого архістратига Михаїла. Виступив на міжнародній конференції „Боротьба з нелегальною міграцією та торгівлею людьми”, котра пройшла в НАВС України. Потім Владика взяв участь в урочистостях з нагоди випуску курсантів і студентів Податкової академії, де благословив випускників. Цього ж дня Владика відвідав Київське Солом'янське кладовище і звершив заупокійну літію біля могили проф. КДА Екземплярського Василя Івановича з нагоди 70-річчя з дня кончини.

21 – Архієпископ Августин на запрошення Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Карлоса Паскуаля був на урочистому сніданку, організованому Посольством США в Україні з нагоди офіційного візиту до міста Львова Посла. Увечері Владика відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

22 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон з сонмом духовенства відправили Божественну літургію з хресним ходом у церкві Всіх святих у с. Сопошині Жовківського району Львівської області з нагоди храмового свята. Потім відвідали свято-Преображенську жіночу обитель та свято-Петро-Павлівську церкву у м. Жовкві.

        

24 – У м. Києві у військовому відділі пройшла робоча зустріч з співробітниками прес-служби УПЦ. Владика відвідав інститут клінічної та експериментальної хірургії АМН України ім. Шалімова.

25 – Архієпископ Августин на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря взяв участь у богослужінні з нагоди перебування на кримській землі стопи св. ап. Андрея Первозданного. У м. Севастополі було звершено хресний хід за участю Владик, духовенства, військових моряків ВМС України та Чорноморського флоту Російської Федерації та інших севастопольців. Потім у свято-Володимирському морському соборі було звершено молебень з акафістом св. ап. Андрею. Потім стопа Апостола була перенесена в свято-Володимирський собор у Херсонесі, де була відслужена всеношна.

26 – У свято-Володимирському соборі у Херсонесі Високопреосвященніший митрополит Лазар у співслужінні Високопреосвященнішого архієпископа Августина з сонмом духовенства звершили Божественну літургію. Потім з святими мощами відвідали військові кораблі і частини ВМС України та ЧФ РФ, а також військовий госпіталь та військово-морський інститут, де військові моряки вшанували святиню і отримали благословення. Потім архіпастирі відвідали свято-Покровський кафедральний собор. Цього ж дня святу стопу було перевезено до м. Сімферополя. Від місця побудови свято-Олександро-Невського собору хресним ходом стопа св. ап. Андрея була перенесена до кафедрального собору, а потім до свято-Троїцького жіночого монастиря, де Владики Лазар і Августин з духовенством звершили молебень з акафістом.

27 – За благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря архієпископ Августин очолив нічну Божественну літургію в свято-Троїцькому соборі у м. Сімферополі. Потім у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври був присутній на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Увечері Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 – З нагоди дня пам'яті блаженного Августина, єпископа Іппонійського, в свято-Георгіївській церкві у м. Львові була звершена Божественна літургія, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт у співслужінні Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія, Високопреосвященнішого архієпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симеона та Преосвященнішого єпископа Мукачівського і Ужгородського Агапіта. Владика Августина привітали з днем Ангела також Генеральний консул Російської Федерації у Львові Чуплигін О.В., Почесний консул Республіки Казахстан у Львові Кожан В.Д. та Почесний консул Австрії у Львові Наконечний Я.А., воєначальники, керівники громадських організацій, духовенство, парафіяни, що прибули на свято. Увечері Владика Августин очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

29 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з командиром в/ч ВПС МО України полковником Ткачем С.І. Мав зустріч з Генеральним консулом РФ у Львові Чаплигіним О.В. Увечері – відправив молебень з акафістом всім святим землі Руської.

30 – Владика мав зустріч з представниками військових формувань. Цього ж дня Владика прийняв Голову видавничого відділу Львівської єпархії Шевченка А.А. та головного редактора газети „Русский вестник” Шерешкова С.І., а також Голову Львівського православного братства свв.апп. Петра і Павла Чуйного В.І.

На початок сторінки