Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


червень 2004 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, на запрошення Преосвященнішого єпископа Туровського і Мозирського Петра, співслужив йому на Божественній літургії у свято-Троїцькій церкві у своєму рідному селі Глушковичі Лельчицького району Гомельської області (Білорусь).

2 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин прийняв представника Військово-Повітряної Академії Росії полковника Петрова В.В. Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім мав зустріч з президентом групи компаній „Родовід” Дідковським І.М. Цього ж дня Владика вручив церковні нагороди: орден преп. Нестора Літописця ІІІ ст. полковнику Михайленку Л.В.; орден пре6п. Іллі Муромця ІІІ ст. начальнику господарчо-експлуатаційного управління митної служби України Копачу В.С. і співробітнику Синодального військового відділу протоієрею Сергію Полежаєву та благословенні Архієрейські грамоти співробітникам митної служби України.

3 – У Синодальному військовому відділі Владика Августин прийняв співробітника Синодального військового відділу Московського Патріархату (Москва) диякона Олександра Шестака. Владика також мав зустріч з головою об'єднання ветеранів ВМФ „Бриг Меркурій” полковником у відставці Солодом Ю.В. Потім Владика на запрошення організаторів був присутній на урочистому відкритті ХХ чемпіонату Європи з художньої гімнастики. Цього ж дня Владика мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М.

4 – Архієпископ Августин відвідав Київський військовий ліцей ім. І. Богуна, де його прийняв начальник ліцею генерал-майор Кравчук Л.В. У Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з головним хірургом МО України полковником м/сл. Рубцевим М.Л.

5 – Владика у Львівському єпархіальному управлінні прийняв викладача свято-Сергіївського православного богословського інституту в Парижі п. Мішеля Ставру та п. Антуана Аржаковського. Цього ж дня Владика прийняв у Львівському єпархіальному управлінні Володимира Титаренка і дав інтерв'ю для радіо. Ввечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

6 – Високопреосвященніший митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні сонму духовенства у свято-Іллінській церкві у м. Трускавці Львівської області звершили Божественну літургію та освячення іконостасу новозбудованого храму. Цього дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит. В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московського православного свято-Тихоновського богословського інституту диякон Михайло Асмус.

7 – У м. Москві архієпископ Августин відвідав Російську академію державної служби при Президенті РФ, де мав зустріч з організаторами Європейської конференції МАТС.

8 – Архієпископ Августин відвідав Московську Патріархію, де його прийняв Керуючий справами РПЦ Високопреосвященніший митрополит Калужський і Боровський Климент, а також вікарій Святішого Патріарха Високопреосвященніший архієпископ Істринський Арсеній. Потім мав зустріч з Президентом групи компаній „Нерком” капітаном 1 рангу запасу Солодом В.Ю.

9 – У Російській Академії державної служби при Президенті РФ архієпископ Августин взяв участь у сесії інституту підготовки керівників (МАТС). Увечері разом з іншими архієреями співслужив у Храмі Христа Спасителя на Всеношній, яку очолив Святіший Патріарх Московський і всія Русі Олексій ІІ.

10 – Владика Августин разом з іншими архієреями і духовенством у Храмі Христа Спасителя співслужив на Божественній літургії Святішому Патріарху Московському і всія Русі Олексію ІІ з нагоди 75-річчя з дня його народження і 14-ї річниці інтронізації. Потім був на святковому прийомі з нагоди ювілею.

        

11 – Архієпископ Августин в Російській академії державної служби при Президенті РФ взяв участь у роботі спеціальної сесії Європейської наради МАТС. Потім був присутній на концерті, присвяченому ювілею Святішого Патріарха Олексія, який відбувся у залі церковних соборів у Храмі Христа Спасителя.

  

12 – У м. Москві архієпископ Августин мав зустріч з організаторами Європейської наради МАТС. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Львівську єпархію відвідав секретар Чернівецької єпархії архімандрит Мелетій.

13 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Командувачем 14 авіакорпусу ВПС ЗС України генерал-майором Синенком Ю.М., Начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П., а також з представником командування ВВ МВС полковником Данюком Л.І. Цього ж дня Владика також відвідав Львівський свято-Преображенський жіночий монастир.

14 – Владика у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври молився на Божественній літургії. Потім перед мощами преп. Агапіта Печерського у Хресто-Воздвиженській церкві звершив молебень та був присутній на урочистостях з нагоди прийняття військової присяги офіцерами-випускниками Військово-медичної академії. Владика мав зустріч з начальником Військово-медичної академії генерал-майором Вороненком В.В. та начальником кафедри полковником Скляром С.І. Цього ж дня Владика мав зустріч з першим заступником голови комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони народним депутатом України Андресюком Б.П.

              

15 – Синодальний військовий відділ відвідали курсанти-правоохоронці з Білорусі. Цього ж дня Владика мав зустріч з Головою Союзу Православних Братств України Лукіяником В.Б.

16 – Синодальний військовий відділ УПЦ відвідав заступник голови Державного департаменту України з питань виконання покарань генерал-майор Войцехівський М.І., який мав зустріч з архієпископом Августином. Цього ж дня Владика прийняв спостерігача миротворчого контингенту ООН у Грузії підполковника Траяна Ю.В. Синодальний військовий відділ також відвідав представник японської фірми медобладнання „Падеко” Хаджіме Оніші з супроводжуючими особами. Владика у Синодальному військовому відділі прийняв священиків, які здійснюють духовно-пастирську опіку у частинах Збройних Сил України з Херсонської, Львівської та Київської областей, а також мав зустріч з представником об'єднаного інституту при Національній академії оборони.

17 – Архієпископ Августин мав зустріч з Уповноваженим з прав людини Верховної Ради України п. Карпачовою Н.І. Цього ж дня Владика відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з головою бюджетного комітету Порошенком П.О. Потім мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М.

18 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Головний військовий клінічний госпіталь МО України на запрошення його начальника генерал-майора м/сл Бойчука М.П., де взяв участь в урочистостях з нагоди дня медичного працівника та 149-ї річниці госпіталя, також відвідав свято-Покровську церкву при госпіталі.

19 – Архієпископ Августин, на запрошення Начальника Львівського військового інституту ім. гетьмана П. Сагайдачного генерал-майора Ткачука П.П., взяв участь в урочистостях з нагоди випуску офіцерів військового інституту. Цього ж дня, на запрошення командування, священики Львівської єпархії відвідали військові частини та взяли участь в урочистостях з нагоди прийняття військової присяги. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

20 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, після якої, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковну нагороду – орден преподобного Нестора Літописця ІІ ст. Генеральному консулу Російської Федерації у м. Львові Чуплигіну О.В. з нагоди його 50-річчя. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував насельник свято-Троїце-Сергієвої лаври викладач Московської Духовної Академії ієромонах Лазар. Увечері Владика очолив молебень з акафістом преподобному Іову Почаївському.

21 – Владика мав зустріч з головою Галицького дитячо-спортивного технічного товариства Янчаком Я.Я. Потім відвідав міську раду Львова, де його прийняв мер міста Львова Буняк Л.К. У зустрічі взяли участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Герич В.П., а також секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас та настоятель свято-Володимирської церкви у м. Львові протоієрей Володимир Кузьо.

22 – Владика Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім відбулося засідання єпархіальної ради. Після зборів Владика звершив заупокійну літію за полеглих православних воїнів і всіх жертв Великої Вітчизняної війни. Владика мав зустріч з Командувачем 14 авіакорпусом ВПС ЗСУ генерал-майором Синенком Ю.М.

23 – У м. Києві архієпископ Августин, на запрошення Начальника Об'єднаного інституту при Національній академії оборони України генерал-майора Шарого В.І., взяв участь в урочистих заходах з нагоди чергового випуску офіцерів.

24 – Владика взяв участь в урочистій церемонії направлення до міжнародної миротворчої місії ООН у Косово особового складу Спеціального і Кінологічного миротворчих підрозділів МВС України у Косово та спостерігачів цивільної поліції у Косово, яке відбулося у аеропорту „Бориспіль”. Потім, на запрошення начальника Військово-медичної академії генерал-майора Вороненка В.В., взяв участь в урочистостях з нагоди чергового випуску військових лікарів. Владика взяв участь у відкритті 11 щорічної Генеральної асамблеї Міжпарламентської асамблеї Православ'я, яка проходила у Верховній Раді України.

        

25 – Архієпископ Августин, на запрошення Ректора Національної академії внутрішніх справ України генерал-полковника міліції Кондратьєва Я.Ю., взяв участь в урочистих заходах з нагоди чергового випуску офіцерів для системи МВС України. Владика виступив на 11 щорічній Генеральній асамблеї Міжпарламентської асамблеї Православ'я, яка проходила у Верховній Раді України. Потім у Синодальному військовому відділі Владика прийняв члена парламенту Болгарії Кирила Мілтчева, а також президента компаній „УІП” Орленка О.І.

           

26 – У м. Києві Владика, на запрошення начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ „КПІ” полковника Міночкіна А.І., взяв участь в урочистостях інституту з нагоди 144-ого випуску офіцерів. Цього ж дня Владика мав робочу зустріч з заступником голови ОГ „Путь православних” Болдиревим Ю.О. Увечері в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом та Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницьким Митрофаном співслужив на Всеношній, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Увечері Владика у Синодальному військовому відділі мав зустріч з депутатом Державної думи РФ Затуліним К.Ф.

  

27 – Архієпископ Августин в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври співслужив на Божественній літургії Високопреосвященнішому архієпископу Переяслав-Хмельницькому Митрофану з сонмом духовенства на Божественній літургії. Потім взяв участь у зустрічі членів 11 щорічної Генеральної асамблеї Міжпарламентської асамблеї Православ'я з ієрархами Української Православної Церкви на чолі з Високопреосвященніший митрополитом Чернівецьким і Буковинським Онуфрієм, яка відбулася у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

     

28 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові з нагоди дня пам'яті блаженного Августина, єпископа Іпонійського, звершили Божественну літургію Високопреосвященніший архієпископ Люблінський і Холмський Авель, Високопреосвященніший архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон, Преосвященніший єпископ Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор з сонмом духовенства. Цього ж дня Владику вітали з нагоди тезоіменитства духовенство, парафіяни, представники військових формувань, громадських організацій.

        

29 – У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з командувачем 28 корпусу ППО України генерал-лейтенантом Клімовим С.Б. та іншими представниками командування. Мав зустрічі з представниками громадських організацій.

30 – У Синодальному військовому відділі УПЦ у м. Києві відбулася зустріч архієпископа Августина з народними депутатами України Симоненком П.М. та Самойлик К.С. У Синодальному військовому відділі також мав зустрічі з Першим заступником Міністра оборони України проф. Гошовською В.А., з заступниками Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань генерал-лейтенантом Голіковим Ю.І. та генерал-майором Войцехівським М.І. У свято-Покровській церкві при Головному клінічному військовому госпіталі МО України Владика мав зустріч з начальником госпіталю генерал-майором Бойчаком М.П. та іншими представниками силових структур і громадських організацій.

      

На початок сторінки