Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


червень 2005 р.

1 (сд) – У Львівському єпархіальному управлінні Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив нараду викладачів недільної школи. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками силових структур.

2 (чт) - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії. Цього ж дня Львівську єпархію відвідали студенти-випускники Почаївської Духовної Семінарії. Вони мали зустріч з Владикою Августином та практичне заняття з порівняльного богослов'я, в рамках якого відвідали протестантські парафії Львова.

3 (пт) – Владика у м. Києві мав зустрічі з представниками військових формувань. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Хресто-Воздвиженській церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

4 (сб) – Владика Августин очолив Божественну літургію у Благовіщенській церкві на Дальніх печерах Свято-Успенської Києво-Печерської лаври з нагоди 40-днів смерті ректора НАВСУ генерал-полковника Кондратьєва. Цього ж дня Владика був на прийомі у Міністра оборони України Грищенка А.С.

        

5 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з керівництвом російських громад Львівщини. Увечері Владика був на поетичному вечорі в Дублянах.

  

6 (пд) – Архієпископ Августин у Свято-Успенській Почаївській Лаврі прийняв випускний екзамен у студентів 4 курсу ПДС. Потім у м. Львові провів нараду працівників єпархіального управління.

7 (вт) – Владика у м. Києві у Синодальному військовому відділі провів нараду співробітників.

8 (сд) – Архієпископ Августин співслужив у Храмі Христа Спасителя у м. Москві на всеношній, яку звершували Святіший патріарх Московський і всієї Русі Олексій, Блаженніший митрополит Американський і Канадський Герман, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир з сонмом архієреїв і духовенства.

9 (чт) - Архієпископ Августин співслужив у Храмі Христа Спасителя у м. Москві на Божественній літургії з нагоди 15-річчя Патріаршої інтронізації. Потім був на урочистому прийомі. Цього ж дня, за благословенням Священноначалія, відвідав церкву святої мучениці Тетяни при Московському Державному Університеті ім. М. Ломоносова, де звершив таїнство Хрещення.

10 (пт) – У м. Києві, на запрошення начальника Головного військового клінічного госпіталю генерал-майора медичної служби Бойчака М.П., архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 250-річниці заснування госпіталю.

11 (сб) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

13 (пд) – Владика відвідав Київський військовий апеляційний суд, де його прийняв голова генерал-лейтенант юстиції Шевченко В.П., а також відвідав військову прокуратуру, де його прийняв заступник військового прокурора Центрального регіону України Маркевич А.М. Увечері співслужив на Всеношній у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

14 (вт) – Владика Августин разом з іншими архієреями співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Потім очолив молебень перед мощами преподобного Агапіта Печерського, лікаря безмездного, після якого благословив на служіння офіцерів-лікарів - випускників Військово-Медичної Академії України. Цього ж дня Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та вручив церковні нагороди медикам.

              

15 (сд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Черкаському і Канівському Софронію на Божественній літургії у свято-Іллінській церкві у м. Корсунь-Шевченківському Черкаської області з нагоди 50-річчя настоятеля парафії протоієрея Іоана Налапка.

  

16 (чт) – На запрошення керівництва МВС архієпископ Августин взяв участь у заходах спецпідрозділів різних країн, де показав учасникам військову польову церкву на полігоні ВВ МВС, а також мав зустріч з Міністром внутрішніх справ Луценком Ю.В. та іншими керівниками МВС. Потім у Синодальному військовому відділі Владика Августин зустрівся з архієреями Грузинської Православної Церкви Високопреосвященнішим архієпископом Потійським Григорієм і Преосвященнішим єпископом Зугдидським і Цаішський Герасимом.

        

17 (пт) – Архієпископ Августин у м. Києві відвідав Державний Департамент України з питань виконання покарань, де його прийняв голова Кощинець В.В., а також заступник Голови Калашнік Н.Г. Потім Владика взяв участь у Круглому столі „Досвід партнерства громадської організації та державних структур у реалізації реформи кримінально-виконавчої системи України”. Також відвідав МВС України, де його прийняв помічник міністра Мельник В.Г.

18 (сб) – Владика очолив заупокійну Божественну літургію, а увечері - Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня на запрошення начальника Львівського військового інституту ім. гетьмана Петра Сагайдачного при ДУ „Львівській політехніці” генерал-майора Ткачука П.П., Владика був на урочистостях з нагоди випуску курсантів Львівського військового інституту та поблагословив молодих офіцерів.

  

19 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з вечірнею у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив утреню з акафістом Святій Трійці.

20 (пд) – Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкви у с. Шпиколоси Сокальського району Львівської області, після якої, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, за старанні труди у славу Святої Церкви вручив орден святого рівноапостольного князя Володимира III ст. настоятелю церкви протоієрею Миколаю Хацку.

21 (вт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, на запрошення Преосвященнішого єпископа Туровського і Мозирського Стефана, співслужив йому на Божественній літургії у свято-Троїцькій церкві у своєму рідному селі Глушковичі Лельчицького району Гомельської області (Білорусь).

     

22 (сд) – Владика Августин взяв участь у педагогічній раді у Почаївській Духовній Семінарії. Там Владика мав зустріч з Високопреосвященніший архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, ректором Семінарії архімандритом Нафанаїлом та викладачами.

23 (чт) – Владика мав зустріч з Президентом Львівського агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б. Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні прийняв головного редактора газет „Русский вестник” та „Вестки з Беларусі” Шерешкова С.І. Потім Владика мав робочу зустріч з представниками російських громад Львівщини. Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас взяв участь у семінарі, який проводив Синодальний відділ УПЦ по соціальному служінню і благодійності у м. Алупці, Крим.

24 (пт) – Архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття пам”ятника польсько-українській співдружності на Личаківському цвинтарі у Львові, де, зокрема, спілкувався з Президентом України Ющенком В.А. та воєначальниками. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

25 (сб) – Владика Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Преосвященнішому єпископу Камянець-Подільському і Городоцькому Феодору, Преосвященнішому єпископу Мукачівському і Ужгородському Агапіту на Божественній літургії у свято-Духівському кафедральному соборі у м. Чернівцях з нагоди Дня Ангела Правлячого архієрея Чернівецької єпархії.

26 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері - молебень з акафістом Всім святим. Прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару.

27 (пд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові з нагоди дня пам'яті блаженного Августина, єпископа Іпонійського, всеношну звершили Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Брестський і Кобринський Іоан з сонмом духовенства.

28 (вт) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові з нагоди дня пам'яті блаженного Августина, єпископа Іпонійського, звершили Божественну літургію Високопреосвященніший митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Білостокський і Гданський Яків, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт, Преосвященніший єпископ Почаївський Володимир, Преосвященніший єпископ Брестський і Кобринський Іоан з сонмом духовенства. Цього ж дня Владику вітали з нагоди тезоіменитства представники військових формувань, громадських організацій, духовенство, парафіяни, студенти ПДС.

           

29 (сд) – У м. Києві Повноважний представник УПЦ у Верховній Раді архієпископ Львівський і Галицький Августин виступив на Парламентських слуханнях у Верховній Раді України на тему: „Свобода совісті й ідентифікація особи”.

  

30 (чт) – У м. Києві, на запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Білорусь в Україні Валентина Величка, Владика Августин взяв участь у офіційному прийомі з нагоди Дня незалежності Білорусі. Потім взяв участь у розширеному засіданні правління Української Міжконфесійної Християнської Місії „Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі”. 

На початок сторінки