Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


червень 2006 р.

1 (чт) – Архієпископ Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Конотопського і Глухівського Іннокентія разом з ним та духовенством звершив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Вознесенському кафедральному соборі у м. Конотопі Сумської області.

2 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у роботі міжнародного антитерористичного форум „Держава і суспільство – соціальні партнери в боротьбі з тероризмом”. Потім мав зустріч з першим заступником секретаря РНБО генерал-лейтенантом Крутовим В.В. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками інших силових структур.

3 (сб) – Владика відвідав свято-Троїцький Корецький ставропігійний жіночий монастир, свято-Миколаївський Городоцький жіночий монастир, Рівненське єпархіальне управління. Потім на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта разом з ним та Високопреосвященнішим архієпископом Рівненським і Острозьким Варфоломієм взяв участь в урочистостях з нагоди 90-річниці Брусилівського прориву на території Волинської області. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

4 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня на запрошення архієпископа Августина Львівську єпархію відвідали випускники Почаївської Духовної Семінарії.

5 (пд) – Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України взяв участь у семінарі-нараді “Про впорядкування питань задоволення релігійних потреб військовослужбовців”, який відбувався у м. Новояворівську Львівської області. Увечері цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв іноземних гостей та організаторів заходу.

6 (вт) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія архієпископ Августин відвідав м. Рівне, де Владики мали зустріч з начальником УМВС України у Рівненській області Піддубним С.М.

7 (сд) – Архієпископ Августин спільно з головою Синодального відділу з соціального служіння і благодійності протодияконом Сергієм Косовським очолив семінар „Православне служіння в місцях позбавлення волі. Проблеми ВІЛ/СНІДу”, що пройшов свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі за участю старших тюремних священиків з усіх єпархій УПЦ, представників міжнародних СНІД-фондів: ОНЕЙДС, Всеукраїнська мережа ЛЖВС, міжнародного альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні, СНІД-фонд „Схід-Захід”, а також Державного департаменту України з питань виконання покарань. Мав зустріч з представником командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майором Титаренком О.І.

8 (чт) – Архієпископ Августин у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі провів щорічні збори старших тюремних священиків з усіх єпархій УПЦ. Потім відвідав Державний департамент України з питань виконання покарань, де його прийняв голова Департаменту Кощинець В.В. Також відвідав міжнародну православну виставку-фестиваль „Православна Україна”.

9 (пт) – З нагоди Дня Росії на запрошення Генерального консула Російської Федерації у Львові Гузєєва Є.Ф. до Львова на урочистості прибули Високопреосвященніший митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Високопреосвященніший архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон, Преосвященніший єпископ Оттавський і всієї Канади Серафим з супроводжуючими особами. Архієреї відвідали Львівське єпархіальне управління УПЦ, де їх прийняв Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, потім - Львівський Національний Академічний театр опери і балету ім. С. Крушельницької, де відбувалась урочиста академія. Цього ж дня архієпископ Августин також прийняв Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія.

10 (сб) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Оттавський і всієї Канади Серафим у співслужінні сонму духовенства відправили заупокійну Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Червонограді Львівської області. Потім гості відвідали свято-Успенську церкву у м. Великі Мости Сокальського району та свято-Петро-Павлівську церкву у м. Жовкві. Віруючі усіх парафій мали можливість прикластися до частини ребра святої великомучениці Варвари, що зберігається у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері гості молилися на всеношній у свято-Троїцькій церкві у м. Львові, яку очолили архіпастирі.

11 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Оттавський і всієї Канади Серафим у співслужінні сонму духовенства відправили Божественну літургію з вечірнею у свято-Вознесенській церкві у с. Сулимів Жовківського району Львівської області. Потім гості відвідали Всесвятську церкву у с. Сопошині Жовківського району. Віруючі обох парафій мали можливість прикластися до частини ребра святої великомучениці Варвари, що зберігається у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері Владика Серафим з супроводжуючими особами відвідав свято-Георгіївську церкву у м. Львові та Львівське єпархіальне управління, де його прийняв архієпископ Августин.

12 (пд) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав свято-Михайлівську церкву у с. Мелені Коростенського району Житомирської області.

13 (вт) – На запрошення Преосвященнішого єпископа Туровського і Мозирського Стефана архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з ним у співслужінні духовенства звершив Божественну літургію з хресним ходом у с. Глушкевичі Лельчицького району Гомельської області (Білорусь). Потім у цьому селі на двох кладовищах звершив заупокійні літії. Цього ж дня Владика Августин відвідав свято-Миколаївську церкву у м. Олевську Житомирської області, де молився на молебні з акафістом преп. Агапіту Печерському.

14 (сд) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, у Хресто-Воздвиженській церкві Києво-Печерської лаври архієпископ Августин звершив молебень для випускників Української Військово-Медичної Академії і біля мощей преп. Агапіта Печерського поблагословив їх на служіння воїна-лікаря і вручив пам'ятні грамоти. Потім у Синодальному військовому відділі мав зустріч з першим заступником начальника ВМА полковником медичної служби Левченком Ф.М., начальниками факультетів полковником медичної служби Філіпишиним В.П. та полковником медичної служби Скляром С.І. Потім мав зустріч з намісником Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з новопризначеним першим секретарем Посольства Республіки Білорусь в Україні Заяць С.В., а також з представниками силових структур.

15 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. Потім відвідав Київський свято-Покровський старопігійний жіночий монастир, де його прийняли настоятелька обителі ігуменя Калісфенія та ігуменя Маргарита. У Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустріч з Президентом міжконфесійного християнського військового братства полковником запасу Лисенком С.П., а також з головою інформаційно-видавничого відділу УПЦ архімандритом Ніконом, заступником начальника госпіталя ветеранів війни полковником медичної служби Пономарьовим П.Г. та з паломниками з Молдови.

16 (пт) – У м. Києві у Синодальному військовому відділі УПЦ архієпископ Августин мав зустріч з директором центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді Кичігіним В.М. Потім дав інтерв'ю для телебачення. Увечері прибув до м. Севастополя.

17 (сб) – У м. Ялті, Крим, архієпископ Августин взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції „Росія, Україна, Білорусь – 1991-2006. Трансформація суспільної свідомості: соціум і еліта”. Увечері у м. Алушті, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, очолив всеношну у церкві усіх Кримських святих і вмч. Феодора Стратилата.

18 (нд) – Архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Симферопольському і Кримському Лазарю на Божественній літургії у свято-Покровській церкві у с. Малореченськ. Потім Владики звершили молебень біля новобудови храму-маяка святителя Миколая на березі Чорного моря. Також мали зустріч з народними депутатами і громадськими діячами України і Росії.

19 (пд) – Архієпископ Августин відвідав м. Симферополь. Увечері цього ж дня у м. Львові Владика прийняв делегацію з Республіки Польщі.

20 (вт) – У м. Львові архієпископ Августин мав зустрічі з представниками громадських організацій.

21 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Державний департамент України з питань виконання покарань, де його прийняв голова Департаменту Кощинець В.В. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками козацтва. У Синодальному відділі УПЦ у справах молоді мав зустріч з Головою відділу Преосвященнішим єпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм. Цього ж дня на запрошення Апостольського нунція в Україні архієпископа Івана Юрковича Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Керуючий справами УПЦ Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан були на офіційному прийомі у резиденції Нунціатури.

22 (чт) – Архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, у Києво-Печерській Лаврі вручив церковні нагороди представникам силових структур.

23 (пт) – У м. Києві у Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками військових формувань. Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин разом із співробітником Синодального відділу дияконом Віктором Яценко відвідали центр військово-патріотичного виховання підлітків «Шквал», що знаходиться на Борщагівці. Потім Владика взяв участь в урочистостях з нагоди 85-річного ювілею Національного університету внутрішніх справ України у Національному академічному театрі імені Івана Франка.

24 (сб) – У м. Києві на запрошення ректора Національного Університету внутрішніх справ генерал-майора Євгена Моїсєєва Є архієпископ Августин разом з протоієреєм Анатолієм Затовським і священиком Віталієм Приходьком взяв участь в урочистостях, де звершив чин благословення офіцерів-випускників. Потім мав розмову з Міністром внутрішніх справ України Луценком Ю.В. Цього ж дня увечері архієпископ Августин відвідав Чернівецьке єпархіальне управління та Свято-Введенський жіночий монастир у м. Чернівцях.

25 (нд) – Владика Августин, на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, співслужив йому з іншими архієреями та сонмом духовенства на Божественній літургії у свято-Духівскому кафедральному соборі у м. Чернівцях з нагоди дня Ангела Правлячого архієрея Чернівецької єпархії.

26 (пд) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин провів зустріч з представниками силових структур і громадських організацій.

27 (вт) – З нагоди Дня Ангела Правлячого архієрея Львівської єпархії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові святкову всеношну відслужили Високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Марк, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Конотопський і Глухівський Інокентій з сонмом духовенства.

28 (сд) – З нагоди Дня Ангела Правлячого архієрея Львівської єпархії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові святкову Божественну літургію відслужили Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, Високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Марк, Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Конотопський і Глухівський Інокентій, Преосвященніший єпископ Кагульський і Комратський Анатолій, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт з сонмом духовенства. Цього ж дня архієпископ Августин приймав вітання також від мера міста Львова п. Андрія Садового. В урочистостях взяли участь Генеральний консул Російської Федерації у Львові Гузєєв Є.Ф., Почесний консул Республіки Білорусь у Львові Дротяк І.І., Почесний консул Казахстана у Львові Кожан В.Д., представник Свято-Успенської Почаївської лаври архімандрит Нікон, клірики інших єпархій. Владика прийняв вітання від духовенства та вірних Львівської єпархії УПЦ, насельниць Львівського свято-Преображенського жіночого монастиря, військових, представників громадськості регіону. Після Божественної літургії відбувся святковий концерт за участю відомого у Львові чоловічого хору “Орфей”, архієрейського і молодіжного хору свято-Георгіївської церкви, заслуженої артистки України Ірини Шостак, ансамблю духових інструментів. На сцені також виступали протоієрей Сергій Кисільов та театральна група Львівського молодіжного православного братства під керівництвом Галини Мельничук.

              

29 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні відбулася зустріч архієпископа Августина з начальником управління у справах релігій Львівської обласної державної адміністрації Курашом Р.І., з єпископом-помічником Львівської курії РКЦ Мар'яном Бучеком, а також з представниками силових структур Львівської області.

30 (пт) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія архієпископ Августин співслужив йому на Божественній літургії з хресним ходом у свято-Покровському Гощанському жіночому монастирі (Рівненська єпархія). 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки