Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


червень 2007 р.

1 (пт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у м. Києві взяв участь в урочистостях з нагоди 15-річчя Харківського Собору. Потім мав зустріч з представниками Міністерства Оборони України. Цього ж дня Владика взяв участь в науково-практичній конференції «Церковно-історичне значення Харківського собору» у Києво-Печерській Лаврі, а увечері - у конференції «Служіння Логосу» в конференц-залі національної бібліотеки ім. В. Вернадського.

2 (сб) – Владика Августин взяв участь у відкритті виставки в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, потім - у закладанні каменя під будівництво свято-Воскресенського кафедрального собору у м. Києві. Увечері співслужив на всеношній з нагоди 15-річчя Харківського Архієрейського собору та Предстоятельського служіння Блаженнішого митрополита Володимира.

3 (нд) – Архієпископ Августин у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври співслужив на Божественній літургії, яку очолив Предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Увечері був присутній на урочистій академії в Національному Палаці «Україна».

4 (пд) – Владика у м. Києві співслужив Предстоятелю УПЦ Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру і численному сонму архієреїв УПЦ і МП на Божественній Літургії, на якій відбулася хіротонія архімандрита Никодима в єпископа Шепетівського. Потім був на прийомі у Блаженнішого, де відбулося нагородження Відповідального секретаря Синодального військового відділу Кулакевича В.С. з нагоди 50-річчя з дня його народження.

5 (вт) – Владика Августин у м. Львові очолив збори працівників єпархіального управління.

6 (сд) – Архієпископ Августин прийняв Голову єпархіального відділу з соціального служіння і благодійності протоієрея Богдана Біласа. Потім очолив нараду співробітників Львівського єпархіального управління. Цього ж дня з нагоди дня народження видатного російського письменника О.С. Пушкіна протоієрей Миколай Баранов у складі спільної делегації Російського товариства ім. О. С. Пушкіна та вчителів і учнів львівських шкіл відвідали с. Заболотівці Жидачівського району Львівської області, де на подвір'ї місцевої школи встановлений пам'ятник видатному поету. Потім члени делегації відвідали могилу священика Івана Сав'юка, який служив у цьому селі на початку XX століття та був ініціатором встановлення пам'ятника Олександру Пушкіну навпроти свого храму в 1907 році.

7 (чт) – На запрошення Генерального Консула РФ Є.Ф. Гузєєва Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом із Преосвященнішим єпископом Хотинським Мелетієм взяв участь в урочистостях з нагоди дня Росії, які відбулися у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.

8 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин провів зустріч з представниками спецпідрозділів силових структур. Цього ж дня Владика на запрошення Надзвичайного і Повноважного посла РФ в Україні п. Віктора Чорномирдіна взяв участь в урочистій Академії з нагоди дня Росії в Національному Палаці «Україна».

9 (сб) – Владика Августин молився на вечірньому богослужінні у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

10 (нд) – У Храмі Христа Спасителя у м. Москві, Росія, архієпископ Августин співслужив сонму архієреїв та духовенства на Божественній літургії, яку очолив Святіший Патріарх Московський і всія Русі Олексій. На урочистому прийомі Святіший Патріарх Олексій вручив Високопреосвященнішому архієпископу Львівському і Галицькому Августину орден преподобного Сергія Радонезького ІІ ступеня. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов відвідав Палац культури Залізничника (РОКС) у м. Львові, де відбувся фестиваль творчих дитячих колективів Львівщини, присвячений Дню Росії. Потім отець Миколай мав зустріч з Консулом-радником Генерального Консульства РФ у м. Львові п. Вранчану А.І. та директором СШ № 45 м. Львова п. Кравченком В.В.

11 (пд) – У м. Києві Владика мав зустрічі з представниками військових формувань та громадських організацій.

12 (вт) – Високопреосвященніший Владика Августин у м. Львові мав зустріч з Головою Львівської обласної державної адміністрації п. Петром Олійником та начальником управління у справах релігій ОДА Романом Курашем.

13 (сд) – Владика у Львівському єпархіальному управлінні прийняв голову Видавничого відділу Львівської єпархії протоієрея Богдана Хилинського.

14 (чт) – В день пам'яті преподобного Агапіта Печерського в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Вишгородському Павлу, керуючому справами УПЦ Високопреосвященнішому архієпископу Білоцерківському і Богуславському Митрофану, ректору КДА і С Преосвященнішому єпископу Бориспільському Антонію, Преосвященнішому єпископу Ніжинському і Батуринському Іринею на Божественній літургії, після якої відбувся хресний хід до Ближніх печер з мощами преподобного Агапіта Печерського. Цього ж дня Владика відслужив подячний молебень з нагоди випуску слухачів Військово-медичної Академії і поблагословив військових лікарів на подальшу службу. Потім у Синодальному військовому відділі УПЦ відбулась зустріч з керівним складом Військово-медичної академії.

15 (пт) – У м. Києві Владика мав зустріч з ректором КДА і С Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм. Потім архієпископ Августин провів нараду співробітників Синодального військового відділу. Цього ж дня Владика мав зустріч з помічником військового аташе посольства Російської Федерації в Україні, а також провів зустрічі з представниками громадських організацій.

16 (сб) – У м. Києві Владика взяв участь в урочистостях в Національному Університеті внутрішніх справ з нагоди випуску правоохоронців, де благословив їх на подальше несення служби, а також спілкувався з керівництвом Міністерства Внутрішніх Справ. Також відвідав аеродром у Київській області.

17 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім освятив капличку у військовій частині аеромобільних військ, що дислокується у Львові. Цього ж дня відвідав військову частину у м. Яворові Львівської області. Протоієрей Миколай Баранов та Консул-радник Генерального Консульства РФ у м. Львові п. Вранчану А.І. відвідали свято-Миколаївський чоловічий монастир у с. Мильці Старовижівського району Волинської області. Після Літургії гостей прийняв намісник монастиря архімандрит Леонтій.

18 (пд) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Міністерство Оборони України і мав зустріч з заступником Міністра оборони п. Марі В.І. Цього ж дня Владика мав зустрічі з представниками громадських організацій.

19 (вт) – У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з представниками громадських організацій. Цього ж дня також відбулося засідання оргкомітету по святкуванню ювілею.

20 (сд) – Архієпископ Августин відвідав військову частину у Івано-Франківській області, де мав зустріч з командуванням. Потім у Львівському єпархіальному управлінні прийняв випускників Почаївської Духовної Семінарії, які прибули як паломники і привітали Владику як свого викладача напередодні дня Ангела.

21 (чт) – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії, потім відбулося засідання єпархіальної ради.

22 (пт) – Високопреосвященніший Владика Августин у м. Львові на запрошення Керівництва Західної регіональної митниці взяв участь у святкуванні 16-ї річниці Державної митної служби України.

23 (сб) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив всеношну.

24 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

25 (пд) – Владика у м. Львові провів робочі зустрічі з представниками церковних та громадських організацій.

26 (вт) – З нагоди чергового випуску у середніх загальноосвітніх школах України протоієрей Миколай Баранов відвідав СШ № 45 у м. Львові та благословив випускників. У святкуванні взяв участь Консул-радник Генерального Консульства РФ у м. Львові п. Вранчану А.І.

27 (сд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові всеношною розпочалися урочистості з нагоди дня Тезоіменитства Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина. Вечірнє богослужіння очолив Високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Марк у співслужінні Преосвященнішого єпископа Білостоцького і Гданського Якова, Преосвященнішого єпископа Брестського і Кобринського Іоана та сонму духовенства. На всеношній також молився Високопреосвященніший архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Євген Гузєєв та Консул-Радник Генерального Консульства РФ у м. Львові Авраам Вранчану.

28 (чт) – У м. Жовкві Львівської області у храмі свв. апп. Петра і Павла з нагоди дня Ангела і 55-річчя Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина Божественну літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Йому, разом із ювіляром, співслужили Високопреосвященні митрополити Луцький і Волинський Ніфонт, Потійський і Хобський Григорій (Грузинська Православна Церква), Високопреосвященні архієпископи Сумський і Охтирський Марк, Тернопільський і Кременецький Сергій, Івано-Франківський і Коломийський Миколай, Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор, Бєлгородський і Старооскольский Іоанн (Руська Православна Церква), Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Почаївський Володимир; Преосвященні єпископи Білостоцький і Гданський Яків (Польська Православна Церква), Кагульський і Комратський Анатолій (Православна Церква Молдови), Брестський і Кобринський Іоан (Білоруська Православна Церква), Мукачівський і Ужгородський Агапіт, Вяземський Ігнатій (Руська Православна Церква), Васильківський Лука, Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Шепетівський і Славутський Володимир. Увечері у Львівському Національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбулася урочиста Академія.

                             

29 (пт) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин прийняв Преосвященнішого єпископа Білостоцького і Ґданського Якова, а також інших учасників урочистого богослужіння.

30 (сб) – Владика Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. Цього ж дня молився на всеношній у свято-Петропавловській церкві м. Севастополя, також відвідав свято-Володимирський собор - усипальницю адміралів. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки