Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2009 р.   2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


червень 2009 р.

3 (сд) – У Львівській єпархії архієпископ Августин приймав представників влади, громадських організацій.

4 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у зустрічі керівників АТС Східної Європи і Середньої Азії Міжнародної Асоціації Тюремного служіння, де благословив учасників на церемонії відкриття конференції.

   

5 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Верховну Раду України. Також мав зустріч з архімандритом Гервасієм, Греція, який звершує тюремне служіння.

6 (сб) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію і вселенську панахиду, а увечері всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Після богослужіння Владика разом з членом Ради Російського товариства імені Олександра Пушкіна протоієреєм Миколаєм Барановим взяли участь в урочистому відкритті погруддя Пушкіна О.С. на фасаді Російського Культурного Центру у м. Львові. На церемонії був присутній Генеральний Консул Російської Федерації у Львові Гузєєв Є.Ф., народний депутат України Писарчук П. І. та представники громадськості та мас-медіа. Протоієрей Миколай Баранов разом з третім секретарем Генерального Консульства Російської Федерації у Львові Альошиним М.А. та представниками громадськості відвідали с. Заболотівці Жидачівського району Львівської області, де взяли участь в урочистостях з нагоди 210-ї річниці з дня народження Пушкіна О.С., які відбулися на у місцевій школі, у подвір'ї якої знаходиться єдиний за межами м. Львова пам'ятник видатному російському поетові.

           

7 (нд) – Архієпископ Августин очолив святкову Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Потім взяв участь в урочистій академії, присвяченій 210-й річниці з дня народження Пушкіна О.С. та 20-річчю Російського Товариства імені Олександра Пушкіна. Були присутні: Консул-радник Генерального Консульства Російської Федерації Вранчану А. І., Голова Російського Товариства імені Олександра Пушкіна Лютіков О. Ю., представники російських громадських організацій з різних регіонів України. Увечері Владика молився та очолив акафіст Пресвятій Тройці у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

                   

8 (пн) – Архієпископ Августин очолив святкову Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві у м. Раві-Руській Жовківського району Львівської області. Цього ж дня Владика відвідав свято-Преображенську церкву у м. Новоград Волинському Житомирської області.

               

9 (вт) – Архієпископ Августин відвідав свято-Миколаївську церкву у м. Олевську Житомирської області. Потім у свято-Троїцькій у с. Глушковичі Лельчицького району Гомельської області, Білорусь, разом із Преосвященнішим єпископом Туровським і Мозирським Стефаном у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну літургію і хресний хід.

             

10 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. Також очолив засідання Духовної Ради при Міністерстві Оборони України. Потім мав зустріч з представниками військових формувань. Відвідав Верховну Раду України.

11 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин прийняв представника християнської общини у м. Тезе, (Франція), Георга. Потім владика Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії. В єпархіальному управлінні мав зустрічі з паломниками із Росії і Польщі, а також з представниками адміністрації Львівської області.

     

12 (пт) – На запрошення Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Гузєєва Є.Ф. владика Августин взяв участь в урочистостях з нагоди національного свята – Дня Росії у Львівському національному Академічному театрі Опери і Балету імені Соломії Крушельницької.

   

13 (сб) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у домовій церкві на честь ікони Матері Божої «Скоропослушниця» у с. Торчиновичі Старо-Самбірського району Львівської області.

         

14 (нд) – В день пам'яті преподобного Агапіта Печерського, небесного покровителя лікарів, за традицією, що існує вже сім років, отримали напуття на подальшу військову медичну діяльність випускники і слухачі Української військово-медичної академії у м. Києві. Архієпископ Августин звершив подячний молебень у Хрестовоздвиженській церкві Києво-Печерської Лаври за участю викладачів і випускників. Після богослужіння Владика звернувся до військових лікарів зі словами напуття на військово-лікарську справу. Кожний випускник отримав лист-напуття, всі інші — викладачі і слухачі — буклет із загальновживаними молитвами. Спочатку викладачі і слухачі вклонилися Печерській іконі Пресвятої Богородиці, а потім приклалися до нетлінних мощей преподобного Агапіта Печерського.

                 

16 (вт) – У м. Львові на запрошення командування 45-го Римнікського орденів Кутузова, Б.Хмельницького, Червоної Зірки полку внутрішніх військ МВС України архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 85-ї річниці від дня створення частини. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв протоієрея, головного капелана OSMTH (Rom) Торбена Клеменсена. Також зустрівся з головою братства святих апостолів Петра і Павла Чуйним В.І., головою грецької общини у м. Львові Харабугою С.Г., а також з головою Львівського регіонального відділу УФРНСБ Управління Федерації працівників недержавних служб безпеки Мальсагова В.Б.

         

19 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі зустрівся з представниками Внутрішніх військ, з представниками козацьких організацій. Також мав зустріч з керівниками фонду «Преподобного Агапіта Печерського», з Головою міжконфесійного християнського військового братства полковником Лисенком С.І. На запрошення начальника Київського Національного Університету внутрішніх справ України генерал-лейтенанта Мойсеєва Є.М. Владика взяв участь в урочистостях з нагоди чергового випуску офіцерів.

         

20 (сб) – На запрошення Начальника Львівського ордена Червоної Зірки інституту Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Національного університету «Львівська політехніка», генерал-майора Ткачука П.П. архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди чергового випуску офіцерів для Сухопутних військ Збройних Сил України. Владика привітав і благословив випускників.

   

21 (нд) – У церкві на честь Почаївської ікони Божої Матері у м. Стебник владика Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом. У Львівському єпархіальному управлінні прийняв Ректора Львівських богословських курсів протоієрея Миколая Баранова і старшого викладача кафедри патрології Московського Православного Свято-Тихоновського Гуманітарного Університету диякона Михаїла Асмуса.

       

22 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин прийняв 97-річного ветерана Великої Вітчизняної війни, майора авіації у відставці Володіна Г.Є., та у присутності з голови військового братства святого Димитрія Солунського Кузнєцова О.І. і замісника Голови Ради ветеранів 14-ї Повітряної Армії, бойового льотчика, полковника у відставці Турубінера Ю.Б., вручив Григорію Єфимовичу медаль св. Володимира та свою благословенну грамоту. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав свято-Михайлівську парафію у с. Мелені Коростенського району Житомирської області, де звершив панахиду біля тіла своєї матері р. Б. Катерини, яка щойно померла.

   

23 (вт) – З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона архієпископ Августин очолив Божественну літургію і відспівування своєї матері, спочилої Маркевич Катерини Архипівни, у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області, яку було поховано біля церкви поряд з протоієреєм Іоаном Маркевичем. Цього ж дня Владика відвідав м. Київ, де взяв участь в заходах з нагоди 15 річчя з дня заснування спецпідрозділу СБУ «Альфа». На запрошення владики Августина офіцери «Альфи» відвідали Києво-Печерську Лавру, де була відправлена панахида за воїнами, загиблими під час виконання бойових завдань. На урочистому заході владика Августин подарував голові Асоціації ветеранів спецпідрозділів «Альфа» Скорохватову Сергію ікону преподобного Сергія Радонезького, а також привітав засновника підрозділу «Альфа» Героя Радянського союзу, генерал-майора у відставці Геннадія Миколайовича Зайцева. Цього ж дня на запрошення Апостольського Нунція Архієпископа Івана Юрковича Владика відвідав Резиденцію Апостольської Нунціатури.

               

24 (сд) – Разом з секретарем єпархії протоієреєм Богданом Біласом архієпископ Августин відвідав Турківський район Львівської області.

 

25 (чт) – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію на Божественній літургії у свято-Духівському кафедральному соборі у м. Чернівці з нагоди дня Ангела Правлячого архієрея Чернівецької єпархії.

   

26 (пт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв голову військового братства святого Димитрія Солунського Кузнєцова О.І., голову Галицького Авіаційного технічного товариства Янчака Я.Я., голову Львівського регіонального відділу Української Федерації працівників недержавних служб безпеки (УФРНСБ) Мальсагова В.Б.

27 (сб) – На запрошенння начальника Самбірської виховної колонії п. Паука О.В. Владика був почесним гостем фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина», який було присвячено 360-й річниці подій, пов'язаних зі створенням Української козацької держави.

       

28 (нд) – У день пам'яті блаженного Августина Іппонського, небесного покровителя архієпископа Львівського і Галицького Августина, іменинник та гості: Високопреосвященніший митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Високопреосвященніші архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Тернопільський і Кременецький Сергій, Преосвященніший єпископ Семятицьким Георгієм (Польща) у співслужінні духовенства звершили Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Після богослужіння Владика приймав численні вітання від духовенства, вірних Львівської єпархії, а також від представників Збройних Сил, інших силових структур, різних відомств та громадських організацій. Потім відбувся урочистий прийом. Цього року святкування було подвійним: відзначався також день пам'яті усіх Галицьких святих.

               

29 (пн) – У м. Львові Архієпископ Августин взяв участь у круглому столі на тему: «Україна: цивілізаційний проект майбутнього», присвяченому цивілізаційному проекту майбутнього держави за участю провідних науковців, діячів культури та громадських діячів не лише Львівщини, а й України, що відбувся під егідою видання «Известия в Украине». Подробиці можна прочитати на http://izvestia.com.ua/?/articles/2009/07/05/204217-16.

 

30 (вт) – За згодою Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, на запрошення Генерального директора Коростенського центру соціального захисту Я.О. Шишука у м. Коростені владика Августин взяв участь в урочистостях з нагоди його 60-річного ювілею. Цього ж дня Владика відвідав у с. Мелені Коростенського району Житомирської області свято-Михайлівську церкву, де звершив заупокійну літію на могилі мами р. Б. Катерини в 9-й день після кончини. Цього ж дня у м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин прийняв представників військових формувань.

          

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки