Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


липень 2004 р.

1 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі УПЦ архієпископ Августин мав зустріч з Головою Державної охорони України генерал-лейтенантом Строгим В.І. Цього ж дня Синодальний військовий відділ УПЦ відвідав Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, а також народний депутат України попереднього скликання І.Богословська. Владика також мав зустріч зі священиками окремих єпархій УПЦ, що відповідають за духовно-пастирську роботу в силових структурах.

  

2 – Владика у м. Києві мав зустріч з заступником голови комітету ВР з питань національної безпеки і оборони народним депутатом України Андресюком Б.П., а також з представниками громадських організацій.

3 – У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з начальником УМВС України у Львівській області полковником Сало О.М. У Львівському єпархіальному управління перебував насельник свято-Успенської Почаївської Лаври викладач Почаївської духовної семінарії монах Харитон. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

4 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв голову російської громади Львівської області Лютікова О.Ю. Мав зустріч з начальником державної податкової адміністрації Закарпатської області Скіб'яком А.Ю. Увечері відправив молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 – Владика Августин у м. Львові мав зустріч з начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П.

6 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у черговому засіданні постійнодіючого Круглого столу „Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин”. Владика мав предметну зустріч з доцентом кафедри дореволюційної Росії Челябінського державного університету Конюченком А.І. Молився на всеношній в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

  

7 – Архієпископ Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив Божественну літургію у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Владика мав зустріч з головою Спеціальної контрольно-ревізійної комісії Верховної Ради України з питань приватизації народним депутатом України Семенюк В.П. та супроводжуючими її особами. Цього ж дня Синодальний військовий відділ УПЦ відвідав ректор Почаївської Духовної Семінарії архімандрит Нафанаїл.

8 – Владика у м. Києві відвідав Головний військовий клінічний госпіталь МО України. Мав робочу зустріч з працівниками Української місії тюремного служіння.

9 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика зустрівся з заступником начальника управління у справах релігій Львівської облдержадміністрації Романом Курашом.

10 – Владика прийняв головного редактора газети „Русский вестник” Шерешкова С.І. також мав зустріч з представниками силових структур. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

11 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері очолив всеношну. Цього ж дня Владика мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу ВПС ЗС України генерал-майором Синенком Ю.М. також зустрівся з головним гематологом України професором Новаком В.Л. Цього ж дня відбулася зустріч архієпископа Августина з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В. За благословенням архієпископа Августина у Львівському єпархіальному управлінні відбулося засідання єпархіальної комісії по канонізації Галицьких святих.

12 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві Львівської області з нагоди престольного свята. Потім відбулася бесіда з головою Жовківської районної державної адміністрації Хренем П.І. та мером міста Жовкви Вихопнем П.Б.

     

13 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Хмельницьким і Шепетівським Варфоломієм співслужили на Божественній літургії Високопреосвященнішому архієпископу Рівненському і Острозькому Варфоломію з нагоди Дня його Ангела у свято-Миколаївському Городоцькому жіночому монастирі.

14 - У м. Києві у Синодальному військовому відділі УПЦ Владика зустрівся з генерал-полковником Палієм В.М. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним директором центру національних біомедичних технологій Шевтаком І.Ю. та з редактором журналу „Оружие и охота” Морозовим А.О. Також у Синодальному військовому відділі УПЦ зустрівся з народним депутатом України Наконечним В.Л. Потім Владика відвідав головний клінічний військовий госпіталь МО України.

15 – Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Національну академію ВС України, де мав зустріч з її ректором генерал-полковником Кондратьєвим Я.Ю. Цього ж дня у Синодальному військовому відділі Владика зустрівся з радником голови Національної безпеки і оборони України Кужіль О.В.

16 – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав групу катерів морської охорони Чернігівського прикордонного загону, де спілкувався з особовим складом.

17 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив молебень св. страстотерпцю Миколаю і всім царственним мученикам, а потім молився на Божественній літургії. Потім Владика прийняв представників громадських організацій. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебували викладач Московської духовної Академії і Семінарії архімандрит Платон, секретар Одеської єпархії священик Андрій Новиков, а також клірик Білоцерківської єпархії протодиякон Сергій Маркевич. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В.

19 – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав Сумське єпархіальне управління, де його прийняв Преосвященніший єпископ Сумський і Охтирський Іов.

20 – Архієпископ Августин, на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Курського і Рильського Ювеналія, відвідав м. Курськ, Росія, де разом з іншими архієреями взяв участь у освяченні каплиціі меморіального знаку в Сергієво-Казанському соборі, потім – в літії за батьків преп. Серафима Садовського Ісидора і Агафії в Воскресенсько-Іллінському храмі. Також взяв участь і ніс мощі у хресному ході від Воскресенсько-Іллінського храму до Знаменського собору. Потім в Знаменському собору у м. Курську молився на всеношній, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Мінський і Слуцький Філарет.

              

21 – Архієпископ Августин у м. Курську, Росія, разом з іншими архієреями і сонмом духовенства у присутності великої кількості вірних співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії в Знаменському соборі і молебні. Потім разом з іншими гостями взяв участь в урочистому прийомі з нагоди свята.

     

22 – Владика у м. Києві взяв участь у роботі з'їзду Всеукраїнського об'єднання громадян „Путь православних”. Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

23 – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Хмельницького і Шепетівського Антонія Владика Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Івано-Франківським і Коломийським Миколаєм, Преосвященнішим єпископом Криворізьким і Нікопольським Єфремом, Преосвященнішим єпископом Хустським і Виноградівським Іоаном співслужив йому на Божественній літургії у свято-Покровському кафедральному соборі м. Хмельницька, а також був на святковому прийомі.

24 – Архієпископ Августин, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну літургію у свято-Ольгинській церкві у м. Коростені Житомирської області. Потім відправив молебень у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області з нагоди ювілею випускників школи, де він вчився.

25 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика з нагоди 2-ї річниці авіакатастрофи у м. Львові освятив ікону Всіх святих Київської Русі для каплиці, котра збудована на Скнилівському військовому літовищі, де трапилася трагедія. Потім мав зустріч з Командувачем 14-ого авіакорпусу генерал-майором Синенком Ю.М. та офіцерами-льотчиками, а також з головою громадської організації „Скнилівська трагедія” Козаком С.Г. Увечері Владика очолив молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

26 – У м. Києві Владика взяв участь у засіданні Священного Синоду УПЦ.

27 – У свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Владика разом з іншими архієреями супроводжував Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира на відкритті виставки „Предстоятель”. Увечері співслужив на всеношній в Успенському соборі. Цього ж дня Синодальний військовий відділ відвідав новопризначений головнокомандувач Повітряними Силами України генерал-лейтенант Оніщенко С.І. з супроводжуючими особами, який потім мав зустріч з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром і отримав благословення на подальше служіння Батьківщині і українському народу.

28 – У м. Києві біля Успенського собору Києво-Печерської Лаври Владика, разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру з нагоди дня його Ангела. Потім Владика взяв участь у нараді ієрархів УПЦ.

29 – У м. Львові Владика провів робочі зустрічі з представниками військових формувань. Цього ж дня Львівське єпархіальне управління відвідали клірики Чернівецької єпархії.

31 – У м. Києві Владика мав зустріч з представниками громадських організацій. 

На початок сторінки