Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


липень 2005 р.

1 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у семінарі-нараді „Актуальні проблеми розвитку співпраці органів і установ виконання покарань з державними структурами та громадськістю у реалізації освітніх програм та здійсненні соціального супроводу стосовно неповнолітніх засуджених”, яка відбулася у Державному департаменті України з питань виконання покарань. Цього ж дня Владика відвідав Київський обласний апеляційний суд.

2 (сб) – У м. Мінську архієпископ Августин взяв участь у роботі Собору народів Білорусі, Росії та України. Потім відвідав пам'ятні місця, пов'язані з великою вітчизняною війною, в тому числі меморіал „Хотинь”. Також відвідав Мінську птахофабрику, де спілкувався з керівництвом і працівниками.

3 (нд) – Архієпископ Августин, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Мінського і Слуцького Філарета, молився на Божественній літургії у Мінському свято-Духівському кафедральному соборі. Потім взяв участь в урочистостях з нагоди дня Республіки, де спілкувався з Президентом Білорусі Лукашенком О.Г. Також був присутній на святковому прийомі.

4 (пд) – Владика Августин мав зустрічі з представниками громадських організацій у м. Києві. Цього ж дня відвідав Корецький свято-Троїцький старопігійний жіночий монастир.

5 (вт) – Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні прийняв головного редактора газет „Русский вестник” та „Вестки з Беларусі” Шерешкова С.І.

6 (сд) – Владика дав інтерв”ю журналісту з Москви. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

7 (чт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у церкві Різдва Іоана Предтечі у с. Шандровці Турківського району.

8 (пт) – Владика відвідав свято-Петро-Павлівську церкву у м. Жовкві. Потім очолив нараду працівників Львівської єпархії. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (сб) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові з нагоди 100-річчя прибуття зі святої Гори Афон до Львова Тихвинської ікони Божої Матері на Божественній літургії з хресним ходом співслужили Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт з сонмом духовенства. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а потім провів нараду активу парафії.

10 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. Владика провів робочі зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини.

11 (пд) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 (вт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Верчани Стрийського району та привітав настоятеля церкви протоієрея Петра Самоїла з днем його Ангела.

13 (сд) – Владика Августин у Львівському єпархіальному управлінні прийняв Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Гузеєва Є.Ф. Потім у м. Рівному відвідав та привітав з днем Ангела Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія. Увечері відвідав Київський свято-Пантелеімоновський жіночий монастир у Феофанії, де ознайомився з новобудовами і господарством обителі.

14 (чт) – У Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустрічі з представниками силових структур.

15 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Байкове кладовище у м. Києві, де звершив панахиду біля могили колишнього ректора НАВСУ професора генерал-полковника Кондратьєва Я.Ю.

16 (сб) – Архієпископ Августин у військовому навчальному центрі МО України в Чернігівській області взяв участь в урочистостях з нагоди прийняття присяги слухачами військового факультету Державної Податкової Академії. Потім у храмі ікони Божої Матері „Живоносний істочник” у Києво-Печерській Лаврі звершив таїнство Хрещення. Увечері співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Переяслав-Хмельницькому Митрофану на всеношній в свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

17 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім Владика мав зустріч з учасниками міжрегіонального молодіжного скаутського тренінгового анти-СНІД-табору „Чорногора-2005” та взяв участь у нараді Львівського осередку Православного педагогічного товариства.

18 (пд) – Владика молився на Божественній літургії у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Потім звершив таїнство Вінчання.

19 (вт) – У м. Москві архієпископ августин мав зустріч з депутатами Державної думи РФ. Також відвідав Донський старопігійний чоловічий монастир.

20 (сд) – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

21 (чт) – Владика Августин молився на Божественній літургії у свято-Михайлівській церкві у с. Білиловці Ружинського району Житомирської області. Потім мав зустріч з Президентом групи компаній „Нерком” Солодом В.Ю., якому вручив церковний орден.

22 (пт) – У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

23 (сб) – Архієпископ Августин, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Хмельницького і Шепетівського Антонія, разом з іншими архієреями співслужив йому на Божественній літургії у свято-Покровському кафедральному соборі у м. Хмельницьку. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

24 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері – молебень з акафістом святій рівноапостольній княгині Ользі.

25 (пд) – Архієпископ Августин у м. Львові зустрівся з заступником командувача Повітряними Силами ЗС України – начальником авіації генерал-майором Синенком Ю.М. Цього ж дня Владика прийняв Голову Галицького авіаційно-технічного товариства Янчака Я.Я.

26 (вт) – Владика молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. З нагоди дня визволення Львова на Холмі слави клірики свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієрей Миколай Баранов та диякон Олександр Іванченко відслужили панахиду за полеглих воїнів. Потім мав зустріч з Президентом Львівського агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б.

27 (сд) – Архієпископ Августин мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Гузєєвим Є.Ф. Потім Владика з нагоди 3-ї річниці авіакатастрофи у м. Львові взяв участь у жалобних заходах на Скнилівському військовому летовищі, де трапилася трагедія. Потім мав зустріч з головою громадської організації „Скнилівська трагедія” Козаком С.Г. Увечері у м. Києві Владика разом з іншими архієреями співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на всеношній в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Цього ж дня Владика відвідав Київський обласний апеляційний суд.

28 (чт) – У м. Києві біля Успенського собору Києво-Печерської Лаври Владика, разом з іншими архієреями співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії з хресним ходом з нагоди дня його Ангела.

29 (пт) – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня архієпископ Августин мав зустрічі з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном і намісником свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященнішим архієпископ Вишгородським Павлом. Потім Владика Августин відвідав Київську Духовну Академію, де мав зустріч з її ректором професором протоієреєм Миколою Забугою.

30 (сб) – Архієпископ Августин відвідав військовий санаторій МО України у м. Саки, Крим, де його прийняв начальник санаторію полковник медичної служби Устюжінов В.П. Влдаика молився у санаторній церкві, а також поблагословив працівників та відпочиваючих. У м. Севастополі архієпископ Августин відвідав свято-Володимирський собор – усипальницю адміралів. Увечері на всеношній співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Симферопольському і Кримському Лазарю у свято-Володимирському соборі на Херсонесі.

31 (нд) – У м. Севастополі у свято-Володимирському соборі на Херсонесі архієписокп Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Симферопольському і Кримському Лазарю на Божественній літургії. Потім Владики разом з державними керівниками України були присутні на урочистостях з нагоди дня Військово-Морського флоту РФ. 

На початок сторінки